Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie zagralem jeden meczyk na Pier 17. Caly czas nie moge wyjsc z podziwu jak swietnie to wyglada. Jestem swiezo po Killzone 3 i powiem szczerze, ze jezeli chodzi o oprawe w multi to wieksze wrazenie robi na mnie Crysis 2.

 

Poki co nie mialem za bardzo mozliwosc sprawdzenia melee, ciekawe czy poprawili.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszych zagrywkach z demem mam jednak obawy co do pełnej wersji, pomimo że gra cholernie uzależnia to jednak gryzie mnie wciąż niedopracowana animacja, której od czasów bety nic praktycznie nie poprawiono, podobnie wygląda sytuacja z lagami, jak już sygnał spadnie do 2 kresek to tak naprawdę z dojsciem na szczyt pozycji zaczynają się zwyczajnie schody, uderzenia i strzały wychodzą z WIELKIM opóźnieniem.Oprócz tego kiepska odwzorowana woda nie naturalna ,rtęciowa i dziwnie animacja się zacina.Reszta ujdzie ale spodziwałem się naprawdę mocnego kopa tak odnośnie poprawek, a tu dupa.

 

Co nie zmienia faktu że gra nadal mi się podoba, a szczególnie gdy pojawia się ratio 14-0... banan jest wtedy jak cholera :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Bardzo Was prosze. Nie robcie sobie jaj! Zagrajcie pol godziny na multi w Black Ops, a potem odpalcie to nowe demo Crysis 2.I co...naprawde nie widac roznicy?!Ja wiem, ze grafika w C2 jest lepsza, mapy wieksze i wiecej na nich szczegolow , ale ja w to osobiscie wbijam!Wolalbym, zeby Crysis byl brzydszy, ale plyniejszy.O wiele plynniejsze od Crysisa 2 w multi jest Killzone 3, przy znacznie lepszej grafice...

Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo mowic, ze chodzi tobie o to, ze Crysis 2 chodzi w 30 klatkach tak jak 95% gier w tej generacji ;P

 

Tak, Killzone 3 jest dokladnie TAK SAMO plynny jak C2, rowniez chodzi w 30 klatkach. Mam KZ3 i gralem w bete C2, wiem co widze. Co wiecej, KZ3 w multi nie ma znacznie lepszej grafiki, obie gry prezentuja sie swietnie i kwestia gustu jest to, ktora sie bardziej podoba.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ins, jesli w Killzone 3 jest 30 klatek, to naprawde jest to 30 i ani tyci mniej.Tymczasem w Crysis 2 mam wrazenie, ze gra chodzi gora w 20-24 fps-ach.Przeciez to wyraznie czuc!Ja wiem, ze wszedzie pisze, ze w C2 jest 30 klatek, ale ja w te bujdy nie wierze.Poza tym sprobuj chwycic do lapy snajperke i pare razy ja przytkanac do oka i odetknac.I jak wrazenia?Ten ruch jest plynny? No wlasnie...

 

Aha...oczywiscie chodzi mi o multi, bo filmiki z singla pokazuja, ze w tym wzgledzie jest znacznie lepiej...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to w Lens of Truth sprawdzali chyba framerate bety multi C2 i było stałe 30 FPS jeśli dobrze pamiętam.

Nie wiem jaka metode pomiaru zastosowalo LOT. Wazne jest jak te "30 fps" wyglada w praniu, a porownujac to z Killzone 3 to naprawde nie wyglada za dobrze...Problemem dla mnie jest tez "plywajacy" celownik.Jakkolwiek bym go nie ustawial to zawsze przy celowaniu jest jakis drobny bezwladny "przyruch" utrudniajacy celowanie wlasnie.Nie wiem jak to dokladniej wytlumaczyc. O precyzji znanej z Black Opsa mozna zapomniec...Tyczy sie to glownie snajperki, ale nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Stary pierdzielisz jak potluczony, cisne tego KZ3 i nie widze zadnej roznicy jezeli chodzi o plynnosc gry (moze chodzi o blura?). Roznica jest jedynie w animacji postaci, ta jest lepiej odwzorowana w KZ3. Tak samo jak wszelakie przelodawania broni, przyblizanie celownika i inne pierdoły, ktore w multi nie maja zadnego znaczenia. Z celowaniem w obu grach nie mam absolutnie zadnego problemu. Widocznie musisz sie przyzwyczaic.

 

W Black Ops jest "wieksza precyzja" bo gra jest w 60 klatkach, dzieki temu lag w sterowaniu jest znacznie mniejszy niz tytulach chodzacych w 30 klatkach. Mimo tego, dla mnie precyzja w takim 30 klatkowym Halo Reach/Halo 3 bije na leb kazda czesc Call of Duty.

 

Ogolnie zmierzam do tego, ze problemy, o ktorych piszesz podchodza pod zwykle preferencje. Pewnie nawet nie zauwazyles, ze w KZ3 lag w sterowaniu jest wiekszy niz w C2.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czezare: Jeżeli maksymalny framerate w grze jest zablokowany do 30 FPS (czyli, że gra newt jakby silnik wyrobił to powyżej tej granicy framerate nie podskoczy) tak jak to jest w C2 i z pomiaru masz średnią 30 FPS to znaczy, że nie ma żadnych spadków animacji (ewentualny spadek 2-3 klatek co 3 sekundy jest nie do zauważenia).

 

Tutaj masz analizę bety i KZ3 http://www.lensoftruth.com/head2head/demo/head2head-killzone-3-beta-vs-crysis-2-demo-performance-analysis/. Obie gry mają identyczny framerate.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem okazje przysiąśc do porannej sesji i o dziwo na animacje wody na którą ostatnio narzekałem, ślad błedów po niej zaginął i było już bez żadnych zacieć :o , wyglądało to o wiele ciekawiej.I mapy ładują się zdecydowanie szybciej :yes:

 

Pier 17 na 50 calach wygląda niesamowicie... nawet pop-up nie przeszkadza aż tak.

 

Tekstury miejscami to na prawdę wysoka półka, a przecież to tylko multi i to nie od niemieckiego Cryteka :thumbsup:

 

Swoją droga na codzien męcze crt 21 cali bo nie ogarniam w multi przy 40 :P ...Aż z ciekawości dzisiaj podepnę pod Led-a :teehee:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Wiele złych rzeczy można o CODzie mówić, ale w nim przynajmniej próbowano zredukować różnice w pingach. W Crysis 2 natomiast jeżeli mam 3 kreski a przeciwnik 4 to nigdy nie wygram z nim. Dzisiaj to już doszło do tak psychicznej sytuacji, że jeden gość miał 4 kreski i statsy na poziomie 15-3 co rundę. Raz nawet zobaczyłem go 2s przed nim a i tak zginąłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...