Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

@VoytecCFC-Tak jak napisałem do połowy gry miałem jeden drop animacji taki że aż raziło gdy się szło do takiego laboratorium i jest tam sporo wiary,gdy zaczęli strzelać wszyscy na raz to framerate spadł tak że każdy to zobaczy.

@Yaboollek007-Nie wiem jaki był pierwszy Crysis bo nie grałem w niego :rolleyes: więc nie powiem Ci czy lepszy czy gorszy.Co do otwartości świata to właśnie to jest fajne że możesz po cichu eliminować ze Stealth albo iść na pałę i walić gdzie popadnie,albo też możesz na przykład co mi się osobiście za(pipi)iście podoba np. wskoczyć gdzieś i kopnąć samochód i on spada na delikwenta itp.Także sposobów prowadzenia walki jest kilka ale sama gra jest w sumie liniowa bo do tej pory jest tylko jedna droga do celu ale możesz ją pokonać na kilka sposobów.

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza

Ja gralem w jedynke i byl to wsumie taki Far Cry, czyli otwarty swiat, w ktorym wykonujesz misje, zachodzisz przeciwnikow od ktorej strony chcesz, eliminujesz z daleka, z bliska, ogolem masa taktycznego podejscia do sprawy. Nie kazdy lubi tego typu rozgrywke, znacznie bardziej przystepniejsza jest ta z "dwojki" - liniowa, ale swiat jest na tyle rozlegly, zeby moc kombinowac i walczyc na rozne sposoby. O zadnym Call of Duty nie ma wiec mowy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Panowie jestem gdzieś w połowie gry i raz tylko mi framerate spad naprawdę że było widać.Ogólnie grafika w singlu jest naprawdę bardzo ładna i w niektórych miejscach zamiast strzelać do przeciwnika to się patrzy na to jak ta gra wygląda woda budynki a przede wszystkim efekty świetlne są w niektórych miejscach oszołamiające.Jedyne co mnie wkurzą to to że przeciwnicy na wysokim poziomie trudności widzą cię nawet jak jesteś zasłonięty albo za jakąś ścianą a oni i tak cię widzą i strzelają do ciebie :turned:

na ps3 czy xboxie grasz?

Na PS3

Nie widziałem fulla na PS3 ale pograłem dzisiaj w pełną na X360 (w sumie pewnie z 1,5-2 godziny) i co mogę powiedzieć...?

Grafika jest bardzo ładna. Podoba mi sie ten realistyczny styl graficzny. Powiedziałbym, że to jedna z najładniejszych gier na konsole (w sumie momentami taka sie wydaje ale... ) gdyby nie bardzo agresywny LOD. Dużo obiektów (szczególnie roślinność) zmienia się kilka-kilkanaście metrów przed nami. Jest to bardzo widoczne.

Oświetlenie ładne, fajne efekty i niezłe tekstury (ale nie wszystkie). Ogólnie dobra geometria otoczenia.

Cienie niezłe ale bez szału, w dodatku w pewnej odległości od nas update'ują się dołownie jakieś 2-3x na sekundę (na początku gry widać to szczególnie na cieniu helikoptera), czyli baaardzo skokowo.

Jestem niemal na 100% pewien, że w grze nie ma GI, którym to Crytek tak bardzo się chwialił.

Na plus jeszcze całkiem niezły AA. Na minus ghosting.. podobny, chociaż mniejszy niż w demie na PS3.

Na koniec framerate... Podejrzewam, że jakby wyciągnąć średnią z tych 2h gry wyszłoby coś na poziomie 20-25fps. Czasami jest płynnie ale często )jak widzimy kawałek terenu.. lub dzieje się więcej) jest tragicznie (DUŻO gorzej niż demo multi na PS3).

Dlatego też.. nie chce mi sie wierzyć, że na PS3 jest niemal idealny framerate. Oczywiscie chciałbym się mylić.

 

e: Poza grafika.. muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony gameplayem. Grało się całkiem fajnie i powiem, ze prawie na pewno kupię C2 jak cena zejdzie do powiedzmy 80zł.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

a to ciekawe bo ja wczoraj widziałem sam początek na x360 i przerewelacyjnie to wyglądało. I jeśli faktycznie później gdy robi się większa zadyma to framerate klęka to nie jest wesoło. A widoczne zmiany LOD potwierdzam - może nie przesadnie ale da się to bez problemu wyłapać co przy innych tytułach czasem jest prawie niezauważalne.

Odnośnik do komentarza

Ja to juz sam nie wiem co o tym myslec - na jednych filmikach wyglada to lepiej, na innych gorzej. [lepiej wygalada na tych filmikach od Yetiego, gorzej na tym filmiku ktory wczesniej przesylalem]

Ale wy macie problemy, albo szukacie ich na siłę. Gra wygląda świetnie na PS3 i X360, jeżeli różnice są to pewnie niewielkie, kto będzie normalnie grał, a nie podchodził do każdej ściany i sprawdzał tekstury, to pewnie ich nie zauważy. Ja grając w demko bawiłem się świetnie, grafika mi nie przeszkadzała, czasami tylko spadki animacji, które i tak występował raz na trzy mecze. Jeżeli ktoś jest masochista graficznym to niech kupi sobie wersje na PC i... dobrego PC.

 

PS. Wiadomo kiedy ultima ma rozpocząć wysyłanie? Bo podobno wysłała @, że gra będzie u nich już dziś, ale ja nic nie dostałem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odzwierciedlenie wody to istny pokaz mocy Cry Enigne 3. Poddaje sie ciężarowi i załamuje tafle wody w realistyczne fale, taki Bioshock może już zacząc się wstydzić bo to co już teraz widzę to naprawdę ciężko się pozbierać.A swoja droga co z trybem co-op ? Będzie ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Bioshock nie ma sie czego wstydzić, zważywszy na date jego premiery. Co więcej, może chodzić z podniesionym czołem, bo tam woda do dzisiaj robi wrażenie.

 

Poza tym pamiętam, że wrażenie pod tym względem zrobił na mnie Resistance 2, choć tam woda mimo iż zachowywała się świetnie, sprawiała wrażenie zbyt gęstej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...