Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Gram w Diablo 2, to z Biedronki. Moja postać to druid, używam czarów i w sumie nie wiem jaka broń dla mnie jest odpowiednia? Używałem toporów (bo wypadł mi złoty item), teraz jakiś oszczep, ale czy czasem mam nie szukać jakichś magicznych różdżek?

 

Niestety nie wiem, grzybiarzu, bo ja jestem najtem i wale z aksa.

Odnośnik do komentarza

Po nadrobieniu ex'ów z Wii, przyszła w końcu pora na X360. I takie pytanie: czy nowe X360 4GB (w tej najnowszej "edycji" co przypomina Xone) za niecałe 400zł to dobra oferta? Czy te 4GB + 16GB flash wystarczą do ogrania tych exów: Halo Reach/4, Forza Horizon, PGR 4, Fable 2, Blue Dragon, Rez HD oraz Shadow Complex (większość jest na płytkach, ale czy niektóre nie mają jakiś wymaganych instalacji)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pamiętajcie, że zawsze Xbox'a szanowałem ;) 

Odnośnik do komentarza

Halo 4 ma płytę instalacyjną, zawierającą multiplayer. Można jednak grać bez wymogu instalacji, jeżeli nie interesuję CIę multiplayer, instalacja jest opcjonalna.

W reszcie wymienionych przez Ciebie dużych tytułów brak wymogu instalacji.

 

Co do gier arcade nie wiem jak to jest na dysku 4gb (ile z tego zajmuje OS i reszta). Ale w razie potrzeby można z tego co słyszałem podpinać pendrive, ale to dopytaj się kogoś bardziej zorientowanego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy to przypadek, że w filmie Monsters, który miał premierę w 2010 roku, czyli wtedy, kiedy prawdopodobnie The Last of Us było już na poziomie koncepcji, a który to film opowiada o facecie eskortującym dziewczynę przez zonę z zainfekowanymi pojawia się imię Joel jako imię jakiejś tam epizodycznej postaci? Pracownicy Naughty Dogs mówili może, że inspirowali się tym filmem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...