Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zachciało mi się ps3 i mam pytanie odnośnie wielkości dysku. Czy 12gb wystarczy? Przy założeniu, że będę grał raczej niewiele. Konsolę chcę kupić koniecznie nową, a z tego co widziałem, to w sklepach zostały same superslimy 12.

 

Kupuj, jeśli nie zamierzasz grać dużo to wystarczy tobie dysk 120 giga, tanio kupisz. Bo 12 giga to jest nic, jedna gra, jeden patch i brak miejsca. Dysk trzeba mieć większy. Absolutne minimum to 120 giga.

 

Ale to też zależy od tego w co chcesz grać.  

Odnośnik do komentarza

To po co oni w ogóle robią te dwunastogigowe wersje? Wielkość tego dysku oczywiście jest śmiesznie mała porównując nawet do karty pamięci w telefonie, ale też nie wiem za bardzo, do czego ten dysk w konsoli służy. Gry trzeba instalować, nie można odpalać z płytki? Przez lata grałem na pececie, a jeśli chodzi o konsole, to dalej tkwię w erze ps2. :P

 

Ograć na pewno chciałbym exy typu Uncharted, Killzone, Resistance, GoW itp. Czyli po prostu wszystkie te gry, które znajdują się w każdej topce mainstreamowych tytułów na ps3. Do tego chętnie bym sprawdził wynalazki, takie jak Journey, Flower.

Odnośnik do komentarza

Slim z dyskiem 120 GB można dziś wyrwać w dobrej cenie.

 

Tak, tylko że zależy mi na tym, żeby kupić nowy, nieśmigany sprzęt. Zwykłych slimek nowych nigdzie nie znalazłem. No chyba, że słabo szukałem.

Swoją drogą, to superslim wygląda strasznie tandetnie, nie ma podjazdu do wersji slim, a o chlebaku już nie wspominając. Ta przesuwana klapka :pechowiec:

 

@up Z tego co widziałem, to zamontowanie dysku to jakieś pięć sekund roboty, więc chyba takie rozwiązanie byłoby najlepsze.

 

I jeszcze jedno pytanie - aktualna cena ps3 raczej jest już jej ostateczną, czy spodziewane są jeszcze jakieś obniżki przed śmiercią?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mastafaker

Norma w MM. Dziaciak wydziera sie, ze chce ta gre bo kolorowa okladka, rodzice patrza jakas gra o roslinkach za przyzwoite pieniadze, dobra bierim. Po jednym dniu powrot do sklepu i: Panie, gra nam nie działa i chcemy zwrocic. Panie, moze Pan jest jakos w stanie pomoc, bo syn w domu szalu dostaje bo gra nie dziala.

 

a na pudełku jak byk wielki znaczek - gra wymaga do działania bla bla, tylko online czy cos takiego ;D

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...