Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie natury technicznej.. Jak to jest z tymi naszymi patch'ami do gier, ze waza one po kilka setek mb, kiedy gra zalicza ciecia, tzw downgrade? Czy w tym przypadku pliki(mb) nie piwinny spadac w dol. Inaczej.. Jak mozna odbierajac grze jej pieknosc, dodawac wciaz kolejne mb? To nie trzyma sie logiki w ogole.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie dostałem Xboxa pierwszej generacji i PS2. Kiedyś słyszałem że gry z tej samej serii [np Patch od Neo ]wychodzące na te platformy różniły się. Chodzi mi które to gry były lepsze na XBOXA? A i jeszcze była gra Snowbordowa z tej słynnej serii już nie pamiętam tytułu, przypomnicie i na co lepiej kupić na Xboxa czy PS2.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie do rodziców. Która platforma ma większa bibliotekę gier dla dzieci od lat 7, ze wskazaniem na córki: Nintendo, Playstation, może Xbox ? Kolega mnie spytał o to dziś, bo jego córa nagle sie lubuje w gierkach. Odpowiedziałem, ze nie wiem, bo nie mam innych platform na jamie, a tylko PS. Zaproponowałem mu, żeby wpadł z córka i obadał moja bibliotekę gier. Jako ojciec i opiekun na pewno wykopie jej świetne gry typu: LBP, Tearaway, Rayman, Rachety, Puppeteer, Sly Cooper itp

Niestety nikt nie ma nintendo Wii u mnie na dzielnicy, a xboxa wszyscy zaś używają do multiplatform. Zostaje nam Wasza opinia?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie do rodziców. Która platforma ma większa bibliotekę gier dla dzieci od lat 7, ze wskazaniem na córki: Nintendo, Playstation, może Xbox ? Kolega mnie spytał o to dziś, bo jego córa nagle sie lubuje w gierkach. Odpowiedziałem, ze nie wiem, bo nie mam innych platform na jamie, a tylko PS. Zaproponowałem mu, żeby wpadł z córka i obadał moja bibliotekę gier. Jako ojciec i opiekun na pewno wykopie jej świetne gry typu: LBP, Tearaway, Rayman, Rachety, Puppeteer, Sly Cooper itp

Niestety nikt nie ma nintendo Wii u mnie na dzielnicy, a xboxa wszyscy zaś używają do multiplatform. Zostaje nam Wasza opinia?

Jeżeli znajomy nie ma żadnej platformy do gier to z myślą o dzieciakach zaproponowałbym PS3, nawet ze względu na wonderbooka. Niby można pójść w stronę X360 wraz z jego kinectem, ale tu z kolei potrzeba trochę więcej miejsca w pomieszczeniu. Poza tym biblioteka gier na obu platformach jest bardzo podobna. PS3 to też dodatkowy plus jak nie ma w domu odtwarzacza BD. Można też rozważyć opcję kupna Wii U. Albo orać to wszystko, podpiąć PC pod TV i kupić porządnego pada (od Xboxa), gierek dla dzieciaków mnóstwo.

 

Ze względu na popularność u dzieci, u mnie wygląda to tak:

1. Ipad (Minecraft i kupa apek dla dzieci), DS (Lego, Littlest Pet Shop), bo każde w danej chwili może pograć, a później się wymienić, 

2. Ostatnio X360, maluchy męczą Lego Przygoda, po ostatnich seansach Harry Potter chyba będzie następny w kolejce.

3. Wii - czasami Let's Dance (czy jak to tam się zwie), Lego, a i tak najczęściej ja gram, a dzieciaki komentują (ostatnio tak przeszedłem Mario Galaxy).

 

Rayman odpada dla dzieciaków z tego samego powodu co Mario, zbyt skillowa platformówka, chyba, że córka znajomego urodziła się z padem w dłoni.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...