Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Takie dość ważne dla mnie pytanie związane z 20'leciem marki PlayStation :)

Dlaczego tylko pierwsza konsola z rodziny PlayStation(PS One), była Szara, a reszta (PS2, PS3, PS4), była/jest produkowana w barwach czarnych ? Ja nie mam nic przeciwko, by wrócić do starego przywileju :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Takie dość ważne dla mnie pytanie związane z 20'leciem marki PlayStation :)

Dlaczego tylko pierwsza konsola z rodziny PlayStation(PS One), była Szara, a reszta (PS2, PS3, PS4), była/jest produkowana w barwach czarnych ? Ja nie mam nic przeciwko, by wrócić do starego przywileju :)

 

Bo by się gorzej sprzedawało?

Odnośnik do komentarza

 

Takie dość ważne dla mnie pytanie związane z 20'leciem marki PlayStation :)

Dlaczego tylko pierwsza konsola z rodziny PlayStation(PS One), była Szara, a reszta (PS2, PS3, PS4), była/jest produkowana w barwach czarnych ? Ja nie mam nic przeciwko, by wrócić do starego przywileju :)

 

Bo by się gorzej sprzedawało?

 

 

jesli to prawda to czemu szare PS4 rozeszło sie w kilka minut w 12300 sztukach ?????

ja bym brał tylko w takich własnie barwach. sentyment..  moze?

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Takie dość ważne dla mnie pytanie związane z 20'leciem marki PlayStation :)

Dlaczego tylko pierwsza konsola z rodziny PlayStation(PS One), była Szara, a reszta (PS2, PS3, PS4), była/jest produkowana w barwach czarnych ? Ja nie mam nic przeciwko, by wrócić do starego przywileju :)

 

Bo by się gorzej sprzedawało?

 

 

jesli to prawda to czemu szare PS4 rozeszło sie w kilka minut w 12300 sztukach ?????

ja bym brał tylko w takich własnie barwach. sentyment..  moze?

 

 

 

Rozeszło się bo jest trochę ludzi którzy maja sentyment do szarego PS1, a nie było szarej PS2/3/4 puszczonej do masowej sprzedaży bo kolesie w garniturach w sony zapewnie uznali, że sprzedawałoby się gorzej niż czarne.

 

 

Popyt na 12300 sztuk tak naprawdę nic na produkt który jest dostępny na niemal całym świecie.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie Slim. Jeszcze ma sprawdzić dokładnie numer na nalepce. Gry: UFC i Fifa, w sumie niezbyt mnie interesują, wiec nawet nie pytałem które roczniki (czaiłbym sie na MGSa i TLoU).  Sprzedawca raczej pewny, znajomy z pracy, niedzielny gracz raczej, wiec konsola nie zajechana. Woli ruchać, niż grać w gierki. Ale PS4 kupił.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich. 

Jako, że jest to mój pierwszy post pokrótce napiszę tylko tyle, że jestem początkującym youtuberem, zajmuje się samymi unboxingami i ciekawostkami na ich temat odnośnie wszystkich wersji GTA. Link do mojego kanału znajdziecie w sygnaturce lub w jakiś informacjach o mnie. Ale nie o tym chciałem dzisiaj pisać. Chciałem się dowiedzieć czegoś właśnie do kolejnych odcinków mojej serii.

 

Gry na PSX były wydawane w wersji Value Series. Jak wiadomo na PSX pojawiła się już też wersja Platinum (gra musiała osiągnać jakiś pułap sprzedażowy) więc czym musiała się wyróżnić gra by trafić do serii Value ?

Gry na PS3 zaś miały Platinum (żółte) i do tego Greatest Hits. Jakie tu są różnice? Czy chodzi tylko o wersje wydawnicze pomiędzy Europą(Platinum) a USA(Greatest Hits) ?

 

I kolejne pytanie już na trochę inny temat. Czy wiecie jakie konsole wychodziły jeszcze w wersji pudełkowej wraz z GTA? (tzn. takie które miały na kartonie z konsoli malowanie GTA). Jedyne jakie póki co wynalazłem to

 

* aktualne GTA 5 na PS4(komplet konsola + gta V z pudełkiem kartonowym w malowaniu)

* GTA 5 na PS3 Super Slim (również karton w malowaniu GTA 5)

* GTA VCS na PSP (pudełko z tłem okładki VCS)

* Xbox 360 Elite z GTA EFLC

 

znacie jakieś jeszcze? jeśli tak można prosić o fotki tego pudełka kartonowego?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ps3 Greatest Hits jest dla US a platinum (potem essentials) dla EU

 

xbox 360 dostal z 2 GTAIV packi ( GTAIV i Episodes)

 

A jesli chcesz zbierac wszystko gta to dobrze wiedziec ze samo GTAIV jest wydrukowane w dwoch wersjach...pierwsza orginalna a potem drugi druk z nowa PS3 pudelek oprawa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nigdzie nie widze tematu, wiec tu przy atakuje - zdecydowanie wiecej tu fachowcow xD

Rayman Legends Vita - w dzisiejszym dziennym wyzwaniu Murfiego "wszyscy" gina na odleglosci 1400m. Tylko kilku udalo sie to zaliczyc i przejsc dalej. Reszta, lacznie ze mna ginie, spadajac w przepasc. Dzieje sie tak, poniewaz Murfi(czy jak on tam ma), nie potrafi wskoczyc poprawnie na poduche, ktora wybija go dalej w teren. Za kazdym razem skacze, za daleko tracac tym samym zycie. W jaki sposob go spowolnic? O co w ogole biega? Prosze pomozcie :'(

Edit.

Przed poducha nic nie ma skaplikowanego. Zwykla prosta droga i przepasc. Nie wiem w czy sek.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...