Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś moze tytuły pod jakims wzgledem kojarzace sie z ICO/SotC?

Z tych,ktore wyjda kiedys tam zakodowane mam TLG(?),Vane,Rime,a z kolei z tych ktore mozna juz sprawdzic to Rain,Majin.Brothers(w zadne jeszcze nie gralem).

Zeby bylo jasne nie oczekuje ze nagle ktos zaproponuje jakies sztosy na 9 czy 10,ale chociaz cos przyzwoitego o czym byc moze nie wiem(cyfrowki/indyki itd).Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza

Pany, w co grać z kobietą? Mortal Kombat obadany, Shoot Many Robots bardzo nam się spodobał,ale zaczęło już nudzić. Obecnie pogrywamy w Peggle 2. Jest coś godnego polecenia?

Gearsy, jak ogarnia pada to na easy żaden problem a póki co nie grałem z dziewczyną, której by się nie spodobały :lol:

Lego, Portal 2, Resident Evil 5, Fable II i III, Wormsy i Castle Crashers

+rock band, dj hero itp

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Pytanie do Developerów gier(oraz dla kumatych). Ciekawi mnie, dlaczego tekstury przeróżnych ścian, bloków budynków, wraków samochodów, drzew itp, sa umieszczane poza ścieżką główną, tam, gdzie nikt nigdy ich nie dostrzeże i to tak głęboko i gęsto, ze bania mała? Jak dla mnie to, to jest strata czasu i danych (MB).

Jako załącznik podaje mój filmik z Metro 2033 Redux.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Jeśli wziąłbym Gó.wno Obes.rane 4 w bundle'u z Gów.nem obes.ranym: 1886 to gdy sprzedam to drugie, to tracę gwarancję? Przeczytałem jej gwarancji i jest tam napisane, że należy zwracać "produkt" wraz z paragonem, a wcześniej definicja "produktu" brzmi:

 

 

 

Termin "produkt" oznacza system PlayStation wraz z oficjalnymi urządzeniami peryferyjnymi przeznaczonymi dla systemu Playstation dostarczonymi w pudełku z systemem Playstation.

 

Czyli niby bez gry, ale wydaje mi się że mogliby nie przyjąć w razie czego bez gry dołączonej do konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...