Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Wczoraj mi podłączyli szybki internet światłowodowy z Virgina i śmiga jak szalony ( do 150mb chyba ), są dwie opcje logowania 2G i 5G. Mój laptop nie widzi 5G bo ma starą antene. Xbox One widzi 5G, ale PS4 też nie widzi 5G czyli ma również starą antene. Pytanie czy nowe PS4 mają już antene wykrywającą 5G, moja jest premierowa. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale nie wiem co to jest "season pass". To jest zakup "aktywacji" wszelkich DLCków jakie mają być? :)

 

Na psn przeważnie jest tak że Season Pass jest tańszy i jakieś 20 do 30 zł niż miałbyś kupować dodatki pojedynczo, więc to zawsze się opłaci pod warunkiem że jesteś pewien tego że będziesz grać dodatki. Np. w Driveclub, Bioshock Infinite.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witajcie, 
Rozważam zakup konsoli. Poza typowymi opcjami jak PS4 i Xbox myślę o Wii U. Jako, że macie je pewnie w większości od paru lat znacie wszystkie wady i zalety konsolki Nintendo. Potrzebuję sprzętu do grania w 2-3 osoby. Czy Wii U będzie najlepszym wyborem? Nie muszę mieć jakichś super hiper gta V, chodzi bardziej o frajdę wspólnej zabawy. Polecacie Wii U? Jak z awaryjnością? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeżeli potrzebujesz sprzętu tylko do kanapowego multi to WiiU faktycznie będzie najlepszym wyborem. Są Mariany, szczególnie w 3D Worlda gra się super. Często grałem z dzieciakami (8 i 6 lat), mnóstwo zabawy. Jest Mario Kart, jest Smash. Rewelacyjnie gra się w Rayman Legends (wiem, że to multiplatforma, ale wersja WiiU jest tą definitywną). Do tego inne gierki. O awaryjności nic nie powiem, bo miałem dwie konsole WiiU, obydwie bezawaryjne

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gierka na singla, kiedykolwiek ograsz, do tego czasu jeszcze wyjdzie jakaś kolejna poprawiona re.wizja.

 

Przecież o tym Xone już parę razy pisałeś, chcesz żeby Mendrek przybiegł cię przekonywać do PS4?

 

edit: kto ustawił, że re.wizja zmienia na kupa? XD

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Coś tam się tli w serduszku konsolowym. Czuję rychły powrót ale doradźcie panowie, na co. PS4-X1. Przewagę ma X1 z uwagi na Girsy. Zaś pękną jaja przy premierze Nathana 4. Ciężki wybór bo póki co byłaby to jedna sztuka. 

 

Bierz Xone, przy Gearsach będziesz się o wiele lepiej bawić. U4 jest śliczne, będzie pewno bardzo grywalne, ale ograsz kiedy chcesz, bo to gierka głównie singlowa ;)

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Wczoraj mi podłączyli szybki internet światłowodowy z Virgina i śmiga jak szalony ( do 150mb chyba ), są dwie opcje logowania 2G i 5G. Mój laptop nie widzi 5G bo ma starą antene. Xbox One widzi 5G, ale PS4 też nie widzi 5G czyli ma również starą antene. Pytanie czy nowe PS4 mają już antene wykrywającą 5G, moja jest premierowa. Dzięki

 

Antena to jedno, chip to drugie. PS4 nie obsługuje i raczej nigdy nie będzie obsługiwało 5GHz, pozostaje podłączenie kablem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, jako ze aktualna generacja troche sie rozwinęła, a ja po rozczarowaniu nią wróciłem do najlepszych czasów - ps2, wróciłem tez do tv sd.

 

Pytanie teraz proste - może ktoś polecić tv full hd bez żadnych udziwnień, androidów ani innych srak aby był mały input lag, ok 42 cale, fundusz - aby nie wydać fortuny bo po co.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...