Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pograłem w jap. demko Scramble na Switchu i o matko, jak ja czekam na tą grę ! Walka jest baardzo przyjemna, a wszystko, to co pomiędzy to po prostu stara, dobra Persona 5-tka. Ewidentnie dostajemy wypasioną kontynuację, a nie jakiś półprodukt. No i wersja na Switcha dla takiej gry to poezja, już grając w 5 sobie myślałem o ile szybciej bym ją przeszedł mając tą grę na Słiczuniu..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, estel napisał:

@mmatys85 nie graj dalej. Jak ci system walki nie leży to tylko będziesz się męczył. Jest story mode w opcjach.

 

@izon ale Scramble to coś zupełnie innego niż normalna seria. Nie wiem czy nazywałbym to kontynuacją... prędzej spin-offem.

No właśnie nie do końca - po za systemem walki, gra nie różni się absolutnie niczym tj. mamy chodzenie po ulicach, powrót do starych miejscówek ( i oczywiście będą nowe plus podobno inne miejsca w Japonii), budowanie relacji, pierdoły do robienia ( praca itd.)., no i tak - gra jest bezpośrednią kontynuacja 5ki.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, estel napisał:

O to bardzo ciekawe, bo nie wiem jak Royal, ale P5 kończyła się raczej definitywnie i nie pozostawiała miejsca na kontynuację. Na pewno sprawdzę ;)

No a jednak. Z jap. demka niewiele zrozumiałem fabularnie ale wracamy na stare śmieci ze starą ekipą:) Wygląda na to, że Phantom Thieves nie odwiesili masek na kołek:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tu wyglada stosunek gameplayu do gadania? Czy nje jest to przesadzone? 

 

To chyba ostatnia gra na ps4 którą chciałbym ograć, bo strasznie mnie intryguje. 

Ale już raz sie napaliłem na Danganronpe, a tam ściany tekstu i obudzil mnie pad wylatujący z łapy. 

 

Do nocy jest promka, dlatego pytam 

Edit: dobra poyebalem coś, nie ma promki :) huy by to spalił 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

Persona zawiera mnóstwo dobrego gameplayu, ale też baaaaaaaaardzo dużo gadania. W przerwach od walki i eksploracji będziesz wyrywał loszki z japońskiego ogólniaka i esemesował z kolegami o sprawdzianie z matmy - ogólnie klimat nie dla każdego, ale warto zaznaczyć, że postacie i dialogi to najwyższa półka jrpgów tej generacji.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał:

Persona zawiera mnóstwo dobrego gameplayu, ale też baaaaaaaaardzo dużo gadania. W przerwach od walki i eksploracji będziesz wyrywał loszki z japońskiego ogólniaka i esemesował z kolegami o sprawdzianie z matmy - ogólnie klimat nie dla każdego, ale warto zaznaczyć, że postacie i dialogi to najwyższa półka jrpgów tej generacji.

Dla mnie właśnie te wszystkie "pierdoły" to esencja tej gry. Nie było dla mnie na tej generacji bardziej relaksującego tytułu, w którym bez napinki po prostu zanurzałem się w świat gry i odpływałem bez jakiegoś wybitnego stresu, że muszę ogarniać milion technik, rozkminiać pokonanie Bossa itd. Oczywiście tego też jest sporo w Dungeonach ale trzeba się nastawić, że lwia część gry to eksploracja i dialogi, więc albo to komuś pasuje albo nie - mi bardzo:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...