Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Doceniam kazda pomoc, szczegolnie jak o nia poprosze ;) W kazdym razie, swietna gra, a ja ja dopiero teraz odkrylem. Z jrpg nie mam za bardzo doswiadczenia, wiecej gram w klasyczne rpg jak dragon age. Szkoda ze gra nie jest przetlumaczona na polski, bo o ile glowny sens wypowiedzi czaje, tak pewnie umykaja szczegoly. Fabula rozpoczya sie intrygujaco...

Odnośnik do komentarza

Zależy jak kto gra. Ja zazwyczaj robiłem na raz, bo chciałem mieć więcej czasu na rozwijanie social linków. W maszynach z napojami możesz raz na tydzień kupić napoje odnawiające SP. Polecam też rozwinąć szybko social linka z panią doktor, to będziesz mógł kupić akcesoria odnawiające SP i wtedy to już z górki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nikt nie pisał, że Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers wyjdzie w lutym na PS4, Switch i Steam?

 

https://www.destructoid.com/stories/persona-5-strikers-coming-west-to-switch-ps4-and-steam-in-february-according-to-hastily-removed-trailer-612216.phtml

 

Bierę na PC, oczywiście. Ale mam nadzieję, że i zwykłego P5R się doczekam. Nie chce mi się już grać na konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli przeszedłeś podstawową P5 to można odpuścić Royal, ale jeżeli planujesz jeszcze kiedyś przejść P5 to ja bym zdecydowanie wybrał wersję Royal.

 

Royal dodaje dodatkowe miesiące (nie jest to aż tak rozbudowane jakbym chciał), dodatkowe aktywności, dodatkowe mechaniki i zmienia też dungeony. Niestety Kasumi nie pograsz aż do dodatkowego aktu, bo fabuła P5 jest niezmieniona.

 

Ogólnie jeżeli cię nie ciśnie, a P5 przechodziłeś już kilka razy, to ja bym poczekał na jeszcze większą obniżkę no i aż znowu zapragniesz pograć w Persone.

 

Natomiast na pytanie czy Royal jest wart 125 zł odpowiedź jest tylko jedna - zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niby wszystko od nowa, ale masz już ulepszone staty, więc nie masz blokad żeby rozpocząć pewne znajomości wcześniej i nie musisz tracić czasu na aktywności podnoszące staty. Dodatkowo od każdego ziomeczka powinieneś dostać przedmiot, który daje ci część umiejętności, które byś odblokował maksując daną znajomość.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Podłączam się do pytania - na YT widzę różne testy i ogólnie giera trzyma 30fps, ale opinia kogoś z forumka będzie bardziej miarodajna. Da się grać? Bo kurde kusi wersja na switcha, ale jak jest kaszana, to wezmę na ps4 :reggie:

Zaryzykowałem i gram od wczoraj. Jak na razie strzał w 10. Gram tylko w trybie handheld bo właśnie dla niego chciałem tę grę na Switcha. Widać trochę ząbki ale i tak grafika trzyma poziom i jest płynnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...