Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Spoko,ale jeśli ja mam 6lvl i ileś tam misji wykonanych a mój znajomy z którym będę chciał grać ma 1 czy tam 2lvl i nie ma tych misji wykonanych co ja to będę musiał drugi raz wykonać te misje które mój znajomy nie ma czy to na jakieś innej zasadzie działa...

Odnośnik do komentarza

Panowie mam grę z plusa i powiem szczerze że gra mnie urzekła :) i jestem pod wrażeniem, jedynie co mnie denerwuje to wczytujące się tekstury ale zdarza się to tylko podczas początku gry i wczytaniu nowego poziomu. Jeszcze można się przyczepić do mało czytelnego menu postaci :) Ale tak to jest rewelacyjnie, zobaczymy jak będzie dalej po dopiero jestem po zabiciu gościa który podobno ma trzy jaja :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Szprota

Zadałem to samo pytanie w statusie,ale nikt nie odpowiedział więc zapytam tutaj

 

Dobra postanowilem w koncu ukonczyc Borderlands 1. Moze mi ktoś powiedzieć czy są jakoś oznaczone misje watku głownego? Tak jak w Borderlands 2?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Jest jakiś sposób na ogarnięcie w jakich lokacjach mam jeszcze niewykonane zadania? Claptrap czasami mówi nam, że w miejscu X czy Y czekają nowe zadania, ale jeśli dzieje się to podczas jakiejś misji to zapominam o tym. Chciałbym sobie poczyścić wszystkie misje zanim wyruszę na sporą część nowych.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

To DLC to kiepski żart. Dwie mapy są jeszcze znośne i ich pchnięcie sprawia jeszcze jakieś wrażenie z namiastką atrakcyjności. 20-rundowiec na koniec to największa bzdura w historii hordy/arena slaughter'ów. Poprosiłem kumpla ze zmodowanym pistoletem by rozwalił wszystko za mnie. Ja poszedłem spać więc tym bardziej szacun za próbę.

Odnośnik do komentarza

Próba zakończona sukcesem - Borderlands na 100%.

 

Posiłkowałem się wszystkimi dostępnymi trikami i glitchami, "po bożemu" bym tego nigdy nie zrobił - nudne to DLC do bólu. Z jednej strony zadowolenie, z drugiej koniec mojej przygody z Pandorą na tę chwilę (czekamy na Pre-sequel)...

 

Zaprawdę świetna seria. Lubię grać w gry, które znam :)

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli z tym lootem? I jeszcze dopytam o te mapy - któret są według ciebie znośne? Dla mnie najgorsza była Hell-Burbia :/

 

Gratki z okazji zmęczenia Underdome. 20-rundowiec to istna masakra. Dwójkę również na setkę pchnąłeś?

 

W dwójce wcześniej wbiłem stówę, za jedynkę ciężko było mi się zabrać z uwagi na to słabe DLC oraz przegiętego Crawmeraxa (gram solo).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...