Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja sobie nie psuję zabawy i czekam do premiery, tylko zastanawiam się czy kupić w kraju czy z UK. Do poprzednich części DLC nie brałem, ale nie chcę żeby się okazało, że będę miał wersję PL i nie będę mógł jakiś DLC kupić (nie wspominając o tym, że można jeszcze ze 25 zł zaoszczędzić :P). Co myślicie?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie psuję zabawy i czekam do premiery, tylko zastanawiam się czy kupić w kraju czy z UK. Do poprzednich części DLC nie brałem, ale nie chcę żeby się okazało, że będę miał wersję PL i nie będę mógł jakiś DLC kupić (nie wspominając o tym, że można jeszcze ze 25 zł zaoszczędzić :P). Co myślicie?

Nie ma dubbingu, demo pozwala wybrać wersję językową, więc o kompatybilność z DLC bym się nie martwił.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ja sobie nie psuję zabawy i czekam do premiery, tylko zastanawiam się czy kupić w kraju czy z UK. Do poprzednich części DLC nie brałem, ale nie chcę żeby się okazało, że będę miał wersję PL i nie będę mógł jakiś DLC kupić (nie wspominając o tym, że można jeszcze ze 25 zł zaoszczędzić :P). Co myślicie?

dobre pytanie, na to pytanie nawet pewnie EA nie zna odpowiedzi, imo bezpieczniej brac anglika.

 

@Vojtec ja jestem do bólu obiektywny, widziałem dużo juz w grach video i poprostu nie wszystko juz mnie racuje w tym samym stopniu i nazywam rzeczy po imieniu, a że mam słabośc do mass effect... to jedna z tych gier w których chciałby doznać takiego urazu głowy by zapomnieć że się w nią grało i odnowa odkrywać miód z gry, do tego stopnia, gdy sie idzie ulicą i widzi się mały koreański hetchback przetacza się myśl "hmm może się pod nie rzucić i sie uda? najwyżej się troche poturbuje i połamię ale może warto będzie"

Odnośnik do komentarza

[media='']

[/media]

Pełny zwiastun 19.02 podczas transmisji "The Walking Dead"

:o

 

A ja właśnie najbardziej ze wszystkich trailerów, czekam na taki cinematic trailer! FUCK YEAH :)

 

EDIT: Po obejrzeniu - eeee? To wszystko?

 

W ogole jedna rzecz mi sie troche nie zgadza. Wyglada na to, ze Ziemia jakby stanela w miejscu. W uniwersum ME ludzie ubieraja sie w charakterystyczny sposob, wszyscy dosc jednolicie, a tutaj widze, ze na Ziemi zycie plynie tak jak plynelo.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

W ogole jedna rzecz mi sie troche nie zgadza. Wyglada na to, ze Ziemia jakby stanela w miejscu. W uniwersum ME ludzie ubieraja sie w charakterystyczny sposob, wszyscy dosc jednolicie, a tutaj widze, ze na Ziemi zycie plynie tak jak plynelo.

Zobaczyłeś raptem jedną małą dziewczynkę na polu słoneczników i wnioskujesz po tym wygląd całej ludzkości? Opamiętaj się.

 

Zajawka bardzo smakowita, czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No w poprzednich częściach prawie wcale nie mieliśmy do czynienia z ludzkimi cywilami. Ale kiedy już spotykaliśmy, to ich stroje nie wskazywały na ujednolicenie. Inaczej ubierała się reporterka, inaczej sprzedawca a inaczej bogacze na balu... Obce rasy (szczególnie Asari) też gustowały w różnych strojach.

Po za tym, to chyba dobrze że ME jest jednak trochę bardziej ambitne niż setki takich samych historyjek sci-fi, w których stawa się na standaryzacje zamiast indywidualizacji (która, wydawałoby się jest naturalną koleją rzeczy przy wzroście technologicznym i gospodarczym).

Ziemia pozostanie ziemią - zróżnicowaną, piękną i wyjątkową planetą. Nie dajcie się zamknąć w głupich schematach futurystyki, która zakłada zamknięcie ludzkości w miastach gigantach, zmniejszenia ilości kolorów (najlepiej tylko na czarny i srebrny mettalic) i jednakowe ubiory...

Odnośnik do komentarza

W końcu położyłem swoje łapska na demie. Mam cichą i złudną nadzieję, że mimika twarzy którą widzimy w demie nie jest tą ostateczną. Mam wrażenie, że już w ME2 była lepsza. Poza tym jednym mankamentem jestem zachwycony (strona audio z muzyką na czele<3) i jeszcze bardziej nie moge się doczekać.

 

Bardzo fajna zmiana w przyznawaniu punktów doświadczenia - kwestia wyboru w bardziej zaawansowancyh etapach rozwoju danej statystyki.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Obiecałem sobie, że dema nie ściągnę... nie wytrzymałem. Skoro w demie jest sam początek gry, czemu by nie sprawdzić jak się prezentuje? Co prawda pograłem tylko jakieś 10 minut pierwszej misji, rezultat - chcę tą grę!!; Teraz czekam na dostęp do multi, właściwie też bardziej z ciekawości, jako że nie zamierzam sobie golda wykupować, w moim przypadku jest to po prostu mało ekonomiczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.