Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam się martwić o Słupka, nie wiem jak Wy :D.

 

To z tą interpretacją, że GTA V może być w Chicago, że będziemy sterować polskim imigrantem... całkiem prawdopodobne, przynajmniej lokalizacja (a wiemy, że Rockstar lubi Polaków w szczególny sposób :D). W sumie mieliśmy już słowianina jako głównego bohatera, więc to już nie jest takie możliwe.

 

Ogólnie jak pojawi się ten pierwszy trailer, to pewnie Internet stanie w miejscu (choć na razie największy ruch wywowałała premiera iOS5 z tego co wiem). Pierwszy trailer IV mnie rozje,bał o ścianę na milion kawałeczków, teraz spodziewam się jeszcze większej miazgi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyobrażacie sobie co by było, gdyby PSN padło przez hakerów w dniu premiery GTA V znów na 2 miesiące, nie dałoby się grać po sieci i ściągnąć niezbędnego patcha, który eliminował by zawieszanie się gry (GTA IV też się zawieszało na starcie)?.Dobra, wypluwam te słowa. Zaraz pewnie na mnie zlecą się z widłami. :D

Odnośnik do komentarza

Ale sobie moment wybrali żeby tak dowalić, między premierami dwóch potencjalnych hitów (BF3 i U3), mają chłopaki z R* fantazję. Czekam bardzo na ten trailer - pewnie się nie dopcham do strony R* żeby zobaczyć go w środę ;)

Swoją drogą z chęcią zobaczyłbym GTAV w San Francisco (San Fierro) :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie logo nawiązuje do grafiki amerykańskiego dolara. Dla mnie to pewnik, że akcja nie będzie się dziać w Europie :( Może to równie dobrze nawiązywać do stolicy hazardu w USA.

Pewnie R* będzie robić bekę z kryzysu na świecie, choć pewnie skupią się tylko ma Stanach. Mi to odpowiada bo co innego w dzisiejszych czasach można poddać karykaturze?

Odnośnik do komentarza

GTA (ba, Rockstar) nigdy nie slynelo z pierdółkowatych DLC ktore hamburgery maja w zwyczaju kupowac hurtowo wiec nie wiem co by niby mieli "ekstra" dolaczyc ;).

 

A co do zapowiedzi, to sie nie jaram za bardzo bo juz od dawna to bylo wiadome ze GTAV powstanie/powstaje wiec jakos ten zapal czekania na zapowiedz zdazyl sie przygasic z biegem czasu, gra wyjdzie i znowu zmiazdzy wszystko dookola w danym okresie, koniec kropka.

 

Oby tylko ten trailer pokazal cos sensownego, np mordeczke bohatera i miejsce akcji, to mi wystarczy do premiery tej gry, R* ma moje pelne zaufanie jesli chodzi o te marke (IV mnie w zadnym stopniu nie zawiodla :) ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...