Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam konsolę pięcioletnią 80G i grę na płycie. Do tej pory (szykuje skok na furgon) gra śmiga i nic się nie dzieje. Głośniej mi chodziła przy The Last... Może to zasługa płyty z wersji kolekcjonerskiej;) A poważnie to staram się dbać o konsolę. Odkurzam ją dość często i w sumie gram po dwie trzy godzinki trzy-cztery razy w tygodniu. 

Odnośnik do komentarza

jak u was z mieleniem płyty? u mnie jest masakrycznie głośno, a moja konsola aż taka stara nie jest :confused:

 

U mnie też, konsola nowiutka. Aż myślę, czy nie zebrać ekipy do cebuli, by sobie grać z dysku.

Odnośnik do komentarza

ale pop up w wersji cyfrowej! :o a raz jak trevorem jechałem to jadę, a tu nie doczytały się w ogóle tekstury i całe błękitne puste miejsce było ...

 

Niestety lipa z pop-upem jest straszna, nie raz można się poczuć jak w Vice City (brak podłoża, widoczne same bryły budynków albo i nie...)... Doczytywanie jest straszne, różnica w stosunku do wersji płyty jest niestety ogromna. Często trzeba pauzować grę, by sobie w tle teren doczytała. Coś ewidentnie tu spartaczono, bo z zainstalowaną w pełni wersją na Xboxie są podobne problemy.

Odnośnik do komentarza

ależ miałem wczoraj akcję :D

 

jadę trevorem na autostradznie. przejąłem duużego tira i zablokowałem nim pół drogi. potem rozlałem wokół samochodów benzynę, duuużo benzyny xD

 

wyszedłem na szczyt i chciałem strzelić w benzynę ze snajperki, policja już w drodze. strzał, trochę samochodów powybuchało, ludzi zginęło itp. potem uciekłem trochę na szczyt przed policją, przestali mnie szukać. wracam w miejsce wybuchów i celuję w 2 policjantów którzy idą po autostradzie i wracają do radiowozów. celuję ze snajperki i ich obserwuję. w pewnym momencie jakaśbabka potrąciła policjanta, on ledwo wstaje i zaczyna w nią strzelać, ona autem ucieka, potem wjechała w wystającą skałkę, zaczęła koziołkować i jej samochód wybuchł. 

 

moze błacha sprawa ale fajnie to wyglądało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie, że można odpowiadać na maile, prawda? X/A podczas czytania maila. Już w GTA IV można było, ale prawilnie przypominam. Fajnie, bo czasami wywiązują się trochę dłuższe dyskusje między postaciami.

 

KNOCK KNOCK, NIGGUH (4:45)

 

cały dzień mam z tego pompę xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=qYgsCsyuq-Q

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...