Opublikowano 4 października4 paź @LeifErikson aż bolało jak masakrowali te beemki i merce. Złole lubili za to audice z tego co pamiętam.
Opublikowano 5 października5 paź 20 godzin temu, PiotrekP napisał(a):@LeifErikson aż bolało jak masakrowali te beemki i merce. Złole lubili za to audice z tego co pamiętam.Ciekawostka byla taka, ze oni czesto w scenach rozwałki korzystali ze starszych generacji przebranych za nowsze (tak bylo na przykład czesto z BMW Semira, co czasami widać na ekranie jak sie przyjrzeć). Czytałem gdzies tez ze pozyskiwali do zdjęć jakies niepełnowartościowe sztuki niektórych nowszych fur (nie wiem czy niesprawne, uszkodzone, czy cos, ale na pewno tansze). :)
Opublikowano 6 października6 paź Semir chyba zawsze jeździł srebrym 4drzwiowym bmw, a jego partnerzy niebieskimi mercami coupe. Najlepszy sezon był z Tomem, gdzieś z 20 lat temu, leciało toto na tvnie popułdniami. Niby chłopaki z drogówki, a wiele razy cały świat ratowali.
Opublikowano 6 października6 paź MAX, ,,Psychopata. Znaki szczególne" - (2020-2026). Dobra moja, dobra nasza - jeden z najlepszych serial dokumentalnych (jedyna wada... to długości odcinków, bo po ok. 22 min na każdy - choć dla mnie w miarę ok: uwielbiam krótkie czasowo seriale, zwłaszcza gdy odcinki są odpowiednio poukładane i nie ma chaosu w przekazie treści) w kategorii psychokryminologii, jakie w ogóle widziałem! Dziesiątki odcinków, 9 sezonów (i to chyba się nie skończyło), gdzie w każdym z ,,epów" omawia się inny przypadek psychopatii, i nie zawsze są to ,,seryjniacy", czy gwałciciele; i zawsze robi się to w tych około 20-kilku minutach rzetelnie merytorycznie, arcyciekawie i naukowo-suspensowo. Perełka! Do polecenia. Po około połowie obejrzanej całości, ocenię ten serial na: 9/10.,,Nawiedzony biznes", 2025, ,,N" - hmmm, pomyślmy: nietypowa animacja, ba!, bardziej rzekłbym: nie typowo ,,beko-genna", jak np. ,,Paradise PD", ale bardziej ,,typowo" jak połączenie ,,Rick & Morty" z ,,BoJack Horseman"; lekka komedia, bardziej przygodowo-fantasy-obyczajowo-familijna. Urzeka tu styl graficzny i w ogóle sam pomysł na cały Św. przedstawiony, postaci, wątki etc. Nie jest to mistrzostwo, ale w ocenie całości jestem w stanie (po kilku dopiero obejrzanych odcinkach) postawić tej produkcji ocenę: 7/10.
Opublikowano 11 października11 paź W dniu 6.10.2025 o 17:00, PiotrekP napisał(a):Semir chyba zawsze jeździł srebrym 4drzwiowym bmw, a jego partnerzy niebieskimi mercami coupe. Najlepszy sezon był z Tomem, gdzieś z 20 lat temu, leciało toto na tvnie popułdniami. Niby chłopaki z drogówki, a wiele razy cały świat ratowali. Tak jest, Semir srebrnym BMW serii 3 kolejnych generacji, a drugi bohater zwykle Mercedesem CLK, ale nie zawsze niebieskim. :) W TV dalej to puszczają, ale na jakichś niszowych kanałach, chyba na Puls itp.
Opublikowano 11 października11 paź Nie chcąc za bardzo ,,SPAMować" w wątkach działu o anime&manga na forum, postanowiłem co nieco wstawić w ,,rozważaniach serialowych" o One-Punch Manie! Na dniach, a raczej... na dniu, giga-chadowy s03 ze stajni ,,One-Punch Mana" zawita na dzielnię nowych odcinków danych serii anime! Bang! Najbliższe dni będą dziwne, dlatego ten okres nazwijmy ,,ciszą przedwyborczą", bo to, co wydarzy się w sezonie 3 ,,OPMa" powinno być tematem dyskusji dopiero za jakiś czas - chyba że nie macie w ogóle podjarki serią no.3 w ,,OPMie"... Mimo wszystko sądzę, warto zahaczyć o watching tego ,,overpowered" cosika. xD. Ale, właśnie, czy nie zastanawiało Was kto wygrałby... to starcie:
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.