Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Kurła, ale obejrzał by sobie człowiek taki serial, podobny jak do Jericho, początek jakiejś tam wojny, ludność nic nie wie, jakaś tam pierwsza atomówka, takie peryferie życiowe mieszkańców małego miasteczka, no tak zajebiście to Jericho działało, ale na 2-ch sezonach pokończyli, bo była mała oglądalność, no ja się nie dziwię, bo z tego co pamiętam to był puszczany w późnych godzinach.

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Square said:

Ja jestem pod koniec szóstego, później drastycznie spada poziom? Ogólnie fajnie się ogląda, ale na Michaela to niekiedy nie mogę patrzeć. Parki > Biuro

Majkel jest zdecydowanie najslabszym ogniwem. Z calej ekipy tylko on wyczynia i wygaduje przeokropne glupoty. Az dziw bierze, ze wiekszych konsekwencji nie ponosi. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio na PrimeVideo wpadł mi serial "Cyd Waleczny", trochę przypadkiem bo coś miałem obejrzeć, ale jako że lubię t

produkcje historyczne to dałem szansę.

Od razu napiszę że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Produkcja na wysokim poziomie zarówno kostiumowo, scenografia jaki trzeba przyznać że sceny walki robią niezłe wrażenie.

Nie brakuje intryg, zwrotów akcji aktorzy też nieźle wypadają. Jeżeli ktoś oczekuje rozrywki i lubi tego typu produkcje to warto obejrzeć.

Są cycki, krew i walka czego chcieć więcej? 

 

Edytowane przez Dalhi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 hour ago, Dahaka said:

Obejrzal ktos cale Shameless (US)? Jak sie prezentuje poziom na przestrzeni sezonow? Bo troche ich jest

Ja obejrzałem chyba do 6 sezonu i w sumie była to dobra jazda i dużo śmiechu. Jednak było to dość dawno i dzisiaj bym już nie wrócił. Polecam włączyć i pooglądać. Jak się spodoba to później jest na równym poziomie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 2/16/2021 at 1:04 PM, Scythe said:

Znacie jakiś dobry serial dokumentalny w stylu "Making a Murderer" albo "The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst" ?

 

Night Stalker i Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel. Oba sa spoko, mozna obejrzec.

 

On 1/6/2021 at 5:16 PM, Faka said:

Kurła, ale obejrzał by sobie człowiek taki serial, podobny jak do Jericho, początek jakiejś tam wojny, ludność nic nie wie, jakaś tam pierwsza atomówka, takie peryferie życiowe mieszkańców małego miasteczka, no tak zajebiście to Jericho działało, ale na 2-ch sezonach pokończyli, bo była mała oglądalność, no ja się nie dziwię, bo z tego co pamiętam to był puszczany w późnych godzinach.

 

Jest tego troche, osobiscie polecam thriller Suma Wszystkich Strachow jak chodzi o atomowki. W sumie mozesz wygooglowac seriale i filmy postapokaliptyczne albo z bronia nuklearna :D 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Kazub napisał:

nie widzę tematu o "raised by wolves" który obejrzałem ostatnio (seson1) i jestem zachwycony...

 

Jestem w trakcie. Dzisiaj wleci 8my epizod i jak dotąd jest dobrze a myślałem, że się zawiodę. Gdzieś w sieci słyszałem, że jest przeintelektualizowany i historia nie trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza

pierwsze 3 odcinki były fascynujące (1 i 2 wyreżyserował ridley scott). odcinki w połowie gromadzą więcej wątków i nie są już tak spójne. ostatnie są już bardziej klarowne i nadają kierunek, w jakim ma to iść. całość jest produkowana przez scotta i podejmuje wątki z prometeusza między innymi. amanda collins grająca matkę jest nie-sa-mo-wita.     

 

Cytat

 Gdzieś w sieci słyszałem, że jest przeintelektualizowany i historia nie trzyma się kupy.

 

ja kiedyś przeczytałem w sieci, że ziemia jest płaska.

 

Spoiler

nie uwierzyłem

  

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Obejrzalem pierwszy sezon Hanny. 
Choreografia walk i same starcia czasem sa tak glupie, ze az lapie sie za glowe. Opoznienia i nastwianie sie sa zbyt widoczne. 
Cala reszta moze byc. Tesknie za szpiegowsko-agenciarskim tematem, a tut wsystko jest na tyle dobrze napisane, ze mozna sie wciagnac. Z tym ze pierwszy sezon oparty jest na filmie. Drugi pewnikiem straci na konsystencji, ale skoro juz sie wciagnalem to polece wszystko. Obym sie nie zawiodl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...