Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie sobie pogadaliście, ale wracając do tematu - boli mnie trochę, że widzieliśmy 10 sekund gry na krzyż a już zapowiedzieli DLC, to już jest ostre przegięcie pałki jak dla mnie.

 

ale oczywiście i tak czekam jak cholera, bo jak narazie GG i KZ3 mnie oszukali... <_<

 

 

A mnie wkur..a że można składać pre-ordera na grę (przyk. Unchartera 3) gdzie premiera jest na jesień a zamówienia można był składać już chyba w grudniu.... Przecież to DLC będzie za darmo więc w czym problem... mi to osobiście nie przeszkadza i liczę jeszcze na więcej bonusów dla osób które kupią grę z pierwszej ręki...

Odnośnik do komentarza

Wreszcie preorder i limitka coś znaczą. Pomijam fakt, że limitowana edycja powinna zawierać coś unikatowego, co później nie będzie dostępne nigdy, heh. Przynajmniej otrzymamy dodatek, za który po premierze trzeba będzie płacić, też dobrze.

 

Moim zdaniem DICE postawiło na mocny silnik i PC jako platformę wiodącą, bo jest to niewątpliwie dziedzina, w której mogą się strasznie wykazać w porównaniu do CoD. Pamiętacie słowa jednego ze Szwedów? Żeby wygrać z CoD nie można go kopiować, tylko czymś przewyższyć. Światło, fizyka, ogólnie silnik, to właśnie to, czym imo przewyższają konkurencję. Next gen on current gen. Nie widzę w tym działania lobby producentów kart graficznych, raczej technologiczny krok naprzód. A jak to będzie wyglądać na konsolach to już inna bajka. Ja i tak uznaję bc2 za jedną z najładniejszych gier na ps3 minionego roku, więc nie martwię się o wygląd bf3. A podczas multi podziwianie widoczków i liczenie schodków na cieniach to ostatnie rzeczy jakie można robić.

 

Btw, ktoś może polecić sklep po doświadczeniu z premierą bc2? Ja zamawiałem w gram.pl, bo oni dają możliwość odbioru osobistego we Wro i z tego co pamiętam grałem o dzień później niż ludzie z Warszawy. Teraz zastanawiam się nad kurierem, tylko który sklep jest najszybszy? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu wypróbowałem preordera Killzone 3 z sklepu gram.pl z opcja odbioru osobistego w punkcie GO24. Gra była do odbioru o 11:30 w dniu premiery, normalnie kurier dostarcza późnym popołudniem lub wieczorem. Więc jeśli tak Ci się spieszy, że liczy się każda godzina to polecam ten sposób, szczególnie, że kosztuje 4 zł.

Odnośnik do komentarza

miało coś być jakies info o BF3 bo przeciez 1 marca juz jest i całe te GDC sie zaczeło WTF?

 

 

 

DICE GDC TALKS 2011

 

Mon Feb 28 1:45 pm DX11 Rendering in Battlefield 3

Johan Andersson

 

 

 

 

 

Wed Mar 02 10:30 am SPU-based Deferred Shading in Battlefield 3 for PlayStation 3

Christina Coffin

 

 

 

Wed Mar 02 3:00 pm Culling the Battlefield: Data Oriented Design in Practice

Daniel Collin

 

 

 

Thu Mar 03 1:30 pm Lighting You Up in Battlefield 3

Kenny Magnusson

 

 

 

Fri Mar 04 4:05 pm Approximating Translucency for a Fast, Cheap & Convincing Subsurface Scattering Look

Colin Barré-Brisebois

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

miało coś być jakies info o BF3 bo przeciez 1 marca juz jest i całe te GDC sie zaczeło WTF?

GDC jest w San Francisco pierwsze konferencja EA zaczyna sie za 6 i 43 minuty godzin czyli o 22:45 naszego czasu

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

W najnowszym wydaniu magazynu PC Jeux znalazł się obszerny artykuł z relacją z pokazu Battlefield 3. Już sama grafika zrobiła na redaktorze PCJ niemałe wrażenie, bo odważnie stwierdził, że Frostbite 2.0 przebija pod tym względem zarówno Cry Engine 3 jak i ID Tech 5.

 

Oprócz zapewnień o fotorealistycznej grafice otrzymaliśmy również ciekawe szczegóły. Wśród nich jest informacja o nowej atrakcji dla miłośników realizmu.

 

- Otóż, jeżeli w pobliżu postaci gracza nastąpi jakiś wybuch, to zostanie ona odrzucona i powalona na ziemię "NIE MAM PYTAŃ :D". Na pierwszy rzut oka mechanizm ten nie jest zaskryptowany, więc każdy upadek będzie przeliczany przez silnik indywidualnie.

 

- Okazuje się ponadto, że w Battlefield 3 zastosowano system świadomości ciała znany z Mirror's Edge plus dołożono animacje z serii FIFA i NBA Street. Natomiast gdy będziemy mocno obrywać, kierowana przez nas postać zacznie mrugać, a obraz stanie się rozmyty. DICE chce stworzyć jak najwierniejszy symulator żołnierza. Nie będzie więc zbyt wielu sytuacji, gdy będziemy non stop walczyć. Przez dłuższą chwilę wokół nas będzie cicho, aby nagle nawiązać intensywną walkę.

 

W Battlefield 3 zostaniemy rzuceni na pola, do lasów oraz zwiedzimy Paryż :o, Nowy Jork :o i Bliski Wschód

 

 

 

 

Panowie nie wiek jak wam ale mi robi się gorąco :lol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Paryż i Nowy Jork? Mam nadzieję, że to nie Rosjanie zaatakują "zachodnią cywilizację" tym razem :) ale żeby nie przegięli w drugą stronę jak w Homefront :)

 

Upadki po wybuchach? Mogę tylko powiedzieć: wreszcie. Liczę też że wysiadanie z pędzącego hummera czy quada również skończy się upadkiem :)

 

Nie grałem w Mirror's Edge, jaki tam był "system świadomości i ciała"? :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Taaa zeby czasem nie przesadzili z tym "realizmem" bo wyjdzie na to ze nie bedzie sie dalo grac w taka gierke, w bc2 czesto zdarzaja sie deszcze granatow zwlaszcza przy bronieniu mcoma czy atakowaniu i jakos sobie nie wyobrazam ze po wybuchu 1 granata gdzies odlece ale tak ze zabralo mi z 20hp , zaraz 2 gdzies obok mnie wybuchnie 30hp i 3 dead i tak bedziemy latac jak takie laleczki w ta i z powrotem. Mysle ze gierka niech zostanie gierką a nie symulatorem zolnierza, wyjdzie to wszystkim na dobre.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Siedzę na PS3 i nie otwieram strony EA ale domyślam się, że mowa o tym gameplayu: http://ps3youtube.com/?go=http://www.youtube.com/watch?v=EFj8blswNz0

 

Po tym co zobaczyłem muszę z całą pewnością stwierdzić, że graficznie BF3 (wersja PC) bije na łeb zarowno KZ3 jak i C2.

W dodatku świetne animacje i dźwięki.

 

Jestem bardzo ciekawy jak to będzie się prezentować na konsolach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...