Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Widać na filmiku że wcięcie drzwi z bara sprawia wysiłek co do poruszania się postaci to szczena opada i może to wygląda podejrzanie ale wg mnie tylko dlatego że jest tak cudownie odwzorowanie.

 

Odrzut coś wspaniałego aż nie mogę się doczekać 16 na part II. Jedno mnie martwi że DICE będzie nas katowało takimi skrawkami a ja już jestem głodny, głodny Bety. :diablo:

 

 

 

I FUCKED UP, BUT UP :thumbsup:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to sie rozwinie, bo mnie osobiscie interesuje tylko wersja konsolowa. PC moze wygladac niesamowicie, nie rusza mnie to wcale. TYLKO konsolowe porty maja znaczenie. Tutaj czeka na DICE wyzwanie - bo jezeli ich gra tak wyglada na PC to zmasakrowali. Teraz musza przeniesc to jak najwierniej na konsole i... zmasakruja wszystkich ;)

 

Serio, ogladam ten filmik i wciaz niedowierzam - to jak z tym slynnym trailerem Killzona 2 - czy gra moze tak wygladac? ;)

Odnośnik do komentarza
Geometria samych miejscówek,ich detale to już nic rewelacyjnego, podobnie jak tekstury (są już direct feedy)

 

Trudno żeby geometria blokowisk zachwycała... aha i gdzie te direct feedy? Jedyne co widziałem to na neogafie obrazki w (pipi)j jakości, nic się nie da ocenić.

 

I sorry detalami też gra zamiata - popatrz jak wygląda ulica chociażby w 1:30 albo 0:56

 

Ważne za to, że te animacje i dźwięk (przede wszystkim!) będą takie same na każdej platformie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Z tym Killzonem daleko w tyle tez bym nie przesadzal. Caly czas boli mnie szczeka po licznych opadach na glebe, po tym co w singlu sie dzialo. Wszystko jest spoko, do momentu kiedy wszyscy nie zaczynaja przesadzac w druga strone.

 

Poza tym, wiem jak Killzone wyglada na KONSOLI. Teraz chcialbym dowiedziec sie jak wyglada na PS3, B3, bo mydlenie mi oczu footagami z peceta nie zaspokaja. Cholernie mi sie podoba to co widze, owszem, ale z drugiej strony napawa duza doza niepewnosci.

 

Z reszta, teraz zaczyna sie gadanie o szczegolowosci lokacji i oswietlenia. Jakby zadnej z tych rzeczy nie bylo w Killzonie trzecim na najwyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Killzone 3 wyglada rewelacyjnie przez 70% gry, to fakt, ale animacja postaci w tej grze to jedna wielka pomylka. Tak czy siak giera jest piekna i ustanawia nowy poziom w kodowaniu PS3. Niestety, dlugo nie pocieszy sie pierwszym miejscem na podium, bo 1 listopada na rynku pojawi sie Uncharted 3 i wszyscy dobrze wiedza czego sie spodziewac :thumbsup: Jesli BF3 na konsole bedzie wygladal tak samo na X360 i PS3, to zwyczajnie nie dorowna graficznym hitom od Sony. Jesli jednak DICE przylozy sie do ps3 i wykorzysta nalezycie jej mozliwosci, to bedziemy mieli majstersztyk. Takie jest moje zdanie, zreszta BF3 i tak łykam na premiere :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No, DICE chyba chce się czymś pochwalić co osiągnęło z Frostbite na PS3 bo nawet na GDC będą mieli konferencję na temat: "SPU-Based Deferred Shading in BATTLEFIELD 3 for Playstation 3".

 

http://schedule.gdco...m/session/12273

 

 

Naughty Dog i Sucker Punch sobie chwaliło to całe SPU w PS3, więc fajne, że DICE też będzie korzystać z tych dobrodziejstw ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Mazzeo - powinienes wiedziec, ze konsole maja zupelnie inna architekture niz PC. PS3 ma 512 MB RAM, a i tak takie Uncharted 2 czy KZ3 sprawia, ze zbieramy szczeke z podlogi. Jaka gre pociagnalby PC z 512 MB Ram na pokladzie? Moze max gre z 2005 roku... W PC liczy sie pamiec ram oraz karta graficzna, w konsolach najbardziej procesor, a jak wiemy, ten w PS3 to kawal poteznego ukladu scalonego. Ciesze sie na wiesc, ze BF3 jest pisany indywidualnie pod kazdy system, w zwiazku z czym PS3 dostanie na prawde mocna wersje.

Odnośnik do komentarza

ps3 ciągnie super ładne gry ale korytkowe :)

-GoW3 - korytko z góry narzuconymi kamerami i lokacjami mniejszymi niż w GoWach z ps2

-Uncharted2 - korytko

-Killzone3 - korytko

 

Chyba dopiero Infamous2 będzie pierwszą grą z dużym światem która wygląda prześlicznie z exkluzywów.

 

B3 to wielkie otwarte przestrzenie i tutaj właśnie tego ramu będzie brakować i cell tu nie poradzi.Będzie ślicznie ale na bank oprawa nie zbliży się do tej z pc.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wystarczy to jednak dobrym developerom aby robić najładniejsze gry na konsole.

 

:]

 

Czyli jak DICE nie wykorzysta dostatecznie PS3 to będzie złym developerem?

 

Don_Pedro --> nikt tego nie neguje, zwróć uwagę tylko jaką budowę ma większość exclusivów na PS3. Prawie wszystkie to liniowe, prawie że korytarzowe produkcje, dzięki temu wyglądają jak wyglądają. A MAG, jak wygląda? Jak kupa. Z tego samego powodu RDR czy GTA IV również nie powalają na kolana.

 

Wiadomo że konsole mają inną architekturę, ale procesor, zarówno w PS3 jak i X360, nie będzie wiecznie substytutem innym komponentów.

 

Ciesze sie na wiesc, ze BF3 jest pisany indywidualnie pod kazdy system, w zwiazku z czym PS3 dostanie na prawde mocna wersje.

 

?? A to info to skąd niby?

Odnośnik do komentarza

MaZZeo w tej samej chwili napisał post o tym samym co ja.

 

Cell jest potężny i firmy zewnętrzne coraz lepiej go wykorzystują odciążając RSX ale braków konsoli(zwłaszcza ram i już przeciętna karta graficzna) nie da się przeskoczyć co dobitnie pokazują gry - każda najładniejsza gra na ps3 dotychczas to korytkowy tytuł.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

MaZZeo w tej samej chwili napisał post o tym samym co ja.

 

Cell jest potężny i firmy zewnętrzne coraz lepiej go wykorzystują odciążając RSX ale braków konsoli(zwłaszcza ram i już przeciętna karta graficzna) nie da się przeskoczyć co dobitnie pokazują gry - każda najładniejsza gra na ps3 dotychczas to korytkowy tytuł.

 

 

Wyciągacie wnioski z trailera odnośnie otwartości przestrzeni, czy macie jakieś dodatkowe info? Z trailera nie wynika to jakich gabarytów będą plansze oddane do rozwałki. Są takiej przeciętnej wielkości, bogate w detale i fantastyczne światło. Może również skupili się na mniejszych obszarach, dopakowali w detale i heja.

 

 

EDIT: A nie sorry - zobaczyłem raz jeszcze trailer i zabija rozmachem.. Ostatni raz widziałem go po 10 rano. Boże jak to wygląda... :o

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

odpal sobie B2 na PC to zobaczysz co to przestrzeń i rozmach w grze fps multiplayer.

 

Zresztą nikt tu nie pisał o rozmiarach plansz w B3. Po prostu zauważam fakt,że moc PS3 nie jest z gumy i nie osiągnie się na tej maszynie poziomu oprawy jak z trailera B3 tak samo jak fakt,że top3 najładniejszych gier na ps3 to gry liniowe

 

Zresztą pożyjemy zobaczymy :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A multiplayer 64 osobowy? Można się tylko domyśleć jak wielkie będą mapy.

 

Z resztą ponoć dzisiaj ma być jakiś footage z multi. Nie będę rzucał linkami ale zarówno na neogafie jak i twitterze jacyś devsi z DICE mówili o tym.

 

Bonus:

 

http://www.abload.de/image.php?img=bf3_faultline_ep1_pegiwjjh.gif

 

i tutaj jest niby brak detali? Przecież to wygląda super realistycznie.

 

btw wyczytałem na neogafie, że to chyba pierwsza gra, gdzie dym rzuca swój własny dynamiczny cień (widać z prawej strony)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Ciesze sie na wiesc, ze BF3 jest pisany indywidualnie pod kazdy system, w zwiazku z czym PS3 dostanie na prawde mocna wersje.

 

?? A to info to skąd niby?

http://schedule.gdconf.com/session/12273 - wywnioskowalem to po tym :rolleyes:

 

PS. ja nie mowie, ze wersja na PS3 bedzie wygladac jak ta z PC. Wiadomo, PC sie rozwija, PS3 stoi w miejscu, ale jesli DICE nalezycie wykorzystaja power czarnulki, to zwyczajnie wersja na ta konsole nie bedzie miala sie czego wstydzic w stosunku do edycji PC - wiadomo, cięcia beda, ale kto wyda 3 kafle na kompa, ktory mu pociagnie BF3 na maksymalnych ustawieniach? Wazne, zeby nie zrownali wersji na PS3 z ta na X360, jak robi chyba kazdy developer, bo dlaczego "sonka" i jej posiadacze maja cierpiec, z powodu tego, ze X360 jest najslabszy? Czy tego chcemy, czy nie, tak wlasnie jest i dlatego ja, jako posiadacz PS3, chcialbym wersje godną swojego sprzetu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...