Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja szukam czegoś sci-fi, nie wiem czy to film czy serial, kiedyś oglądałem fragment w tv:

 

- na Ziemię przylatują obcy, zaawansowani technologicznie i wspomagają ludzkość wiedzą oraz technologią, dostarczją nowe wynalazki oraz lekarstwa itp, w zamian, niby na ochotnika zaciągają ludzi do swojej armii, która walczy z inną rasą na swoim świecie (pod pretekstem, że to ta druga rasa zaatakowała, a oni się bronią), wszystko prowadzone dzięki propagandzie, chyba tylko tyle zapamiętałem:) Pomimo iż są podobieństwa to od razu mówię, że nie jest to serial "V" (Visitors), którego remake się ostatnio pojawił:) Jak ktoś ma pojęcie co to może być, to z góry dzięki za podpowiedź:)

Odnośnik do komentarza

Kojarzy mi się to trochę z: http://www.imdb.com/title/tt0123816/

 

 

yep, to jest to, thx:)

 

 

z nudów, jeszcze jeden: horror, w którym starsze panie chcą się dowiedzieć jak wygląda życie po śmierci, wynajmują zbirów, którzy cały film dręczą jakąs kobitkę, ale tak żeby nie umarła, w scenie końcowej chyba żywcem obdzierają ją ze skóry, anyone?

Edytowane przez Arthur
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dwoch filmow poszukuje, jeden widzialem bardzo dawno a drugiego tylko czesc ale mam nadzieje ze ktos pomoze ;)

 

W pierwszym bylo jakies stowarzyszenie potajemne (gang?) 20-stolatkow albo cos kolo tego, ktorzy chcieli przeprowadzic jakas babke przez miasto i ona strzelila do jednego z policjantow i potem wszyscy zgineli w strzelaninie xD

 

Natomiast z drugiego malo co pamietam, bo ogladalem go bardzo dawno, ale cos mi sie kojarzy, ze chodzilo o jakies malzenstwo ktore wybralo sie w podroz po odludziach i typek zatrzymal sie na chwile po co a gdy wrocil zony nie bylo i potem jej szuka. Takie mega schizowe z tego co pamietam, jakies eksperymenty chyba byly (?).

 

opisy moga zawierac nieprawde poniewaz ogladalem przysypiajac albo bardzo dawno.

 

EDIT - w sumie 3 filmow, jeszcze jeden jest. mianowicie ze jakis nigger szkoli kolesia jak byc detektywem czy tam policjantem. potem nigger robi mlodego w chu.ja ale w koncu konczy sie jakos ladnie. co to jezd?

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Hm, to nie to. Pamietam ze tam bylo ogolem jakies odludzie, bezdroza, cos z takimi terenami jak przemierzali w Las Vegas Parano (moze to komus cos podpowie).

Grał Patrick Swayze, jechali czerwonym Jeepem Cherokee,auto się popsuła a przejeżdzający kierowca ciężarówki miał zawieżć żonę P S do baru, gdzie mieli się póżniej spotkać ?

Odnośnik do komentarza

w sumie opis sie zgadza z moimi dawnymi wspomnieniami xD a jak sie to nazywa, bo nie moge zlokalizowac przegladajac filmografie Swyayze'go ?

 

do pierwszego filmu ktorego szukam mogę jeszcze dodać że oprócz

W pierwszym bylo jakies stowarzyszenie potajemne (gang?) 20-stolatkow albo cos kolo tego, ktorzy chcieli przeprowadzic jakas babke przez miasto i ona strzelila do jednego z policjantow i potem wszyscy zgineli w strzelaninie xD

te stowarzyszenie charakteryzowało się na typków rodem z westernu, nosili jakieś colty i ubierali sie w ciuszki w stylu 'dziki zachód'.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Natomiast z drugiego malo co pamietam, bo ogladalem go bardzo dawno, ale cos mi sie kojarzy, ze chodzilo o jakies malzenstwo ktore wybralo sie w podroz po odludziach i typek zatrzymal sie na chwile po co a gdy wrocil zony nie bylo i potem jej szuka. Takie mega schizowe z tego co pamietam, jakies eksperymenty chyba byly (?).

Opis kojarzy mi się z tym: http://www.imdb.com/title/tt0118771/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niedawno widzialem jakis dramat obyczajowy w tv. Lecial pozno, zapomnialem tytul. Ogolnie film rozgrywal sie w jakiejs malej miescinie, bohaterami byla paczka ziomkow-metalowcow i caly ambaras polegal na tym, ze gosciu(taki grubasek) udusil kolezanke. Byl taki motyw, ze uciekal przed policja i ukryl sie w domu jakeigos starego ziomka, ktory tez sie ukrywal. Razem palili ziolo :potter: . Moze ktos kojarzy ?

moj kłote z przed poltora roku. Ktos kojarzy? Chetnbie bym sobie poogladal bo smieszny film byl ony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję takiego horroru który raz widziałem na TCM bodajże.

 

Film tak z ok. lat 80-tych. Horror. Miejscówka hotel czy coś takiego, w każdym razie budynek. Ludzie zarażają się jakimś wirusem, że stają się cholernie napaleni, ogólnie coś im wyłazi z gęby i zachowują się jak zombie. Filmu nie widziałem od początku, ale tam jeden koleś wraz z jakąś dziewczyną chcą się wydostać z budynku.

 

Końcowa scena:

 

Film miał złe zakończenie, dziewczyna zostaje zarażona i chyba ją ten koleś zostawia, a sam zostaje złapany przez tych ludzi zombie i ginie, i ostatnie ujęcie to jak zarażeni wyjeżdżają na miasto z podziemnego parkingu.

 

 

Myślę, że dacie radę :) wierze w Was :)

Odnośnik do komentarza

Bay is gay :/

 

To jest jedyny prawdziwy i kultowy film o Transformersach (seriale to ultra balas); tutaj scena Megatron vs Optimus:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jkYuK3AKrxc

 

Pamietam jak dostalem je na urodziny na kasecie, kiedy mialem 6lat. Ogladalem je po 3 razy dziennie, kazda kwestie znam na pamiec ;) Animacja, ost, voice acting (so much better niz ten teraz, Megatron, Soundwave i Starscream z tego filmu sa w tym wzgledzie NIE DO WYYEBANIA!), generalnie udzwiekowienie i klimat - w tamtych czasach to miazdzylo. Po 19 latach nadal stoi u mnie na polce - najcenniejszy przedmiot z dziecinstwa :)

Oprocz tego warto obczaic komiksy o Transformersach (rowniez wydawane niegdys w PL) - sa swietne.

 

Remake tego filmu to moje marzenie :(

 

Polecam!

 

ONE SHALL STAND, ONE SHALL FALL!!!

 

 

kto plakal jak Optimus umieral reka do gory :potter:

 

 

 

Proszę o dokładny tytuł tego filmu, ewentualnie jakis link.

 

edit:

 

TRANSFORMERS THE MOVIE z 1986 - to jest to?

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kiedyś końcówkę jakiegoś krwawego horroru z wilkołakami, była mocna i klimatyczna:

 

2, czy trzech kolesi (i pies) starło się z przerośniętymi wilkołakami w drewnianej chacie, chyba wszyscy zgineli i cała chata wybuchała w piz.du

 

Widział kto, dobre ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...