Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o kcal przy wycince. W końcu dobry majo ma coś koło 70-80% tłuszczu. Jeśli o to chodzi to chyba wolałbym już zjeść tę małą łyżeczkę majonezu do jajek (kosztem np. pieczywa), a nie męczyć jakieś wynalazki typu "majo light", smakujące breją. Jaja na sucho (lub z samą solą) jakoś mi nie wchodzą.

Jajka + majo = Win!

PS.
chociaż w innym temacie faktycznie coś wspominałeś o alergiach, więc może to ma związek.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Jajka na miekko z majo??? Swiat sie konczy hehe. Tylko sol.

Na twardo jak zrobie to nawet pol lyzki majonezu nie potrzebuje na wszystkie. Troszke tylko smyrne, zeby nie bylo. Dodam jakiejs papryki czy innego warzywka i sru. Niektorzy z chrzanem wciagaja, nawet dobre, ale fanem nie jestem.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle na redukcji. Zalety endo. Szybko przybieram. Ciągle jestem głodny i do tego mam (pipi)ca na punkcie orzechów. Jem bez opamiętania. Jak to się ma do redukcji? Niby czytam, że orzechy na diecie jak najbardziej wskazane i zdrowe, no ale ja połykam od razu 100g i one jednak mają sporo kalorii. Jem najczęściej migdały, ziemne w skorupkach i mieszankę studencką gdzie są jeszcze laskowe, nerkowca i rodzynki. Solonych i przetworzonych nie jem. To jak, mogę, czy nie mogę?

Odnośnik do komentarza

Dobra pany. Przez miesiąc i 2 tygodnie osiągnąłem to co myślałem że zajmie mi czas do wakacji.

Zjazd w talii z 89cm do 82cm i na wadze 90,5kg do 85,8kg dzisiejszego dnia (191cm wzrostu). Nie chce więcej chudnąc. 

Na koniec masy jadłem 4000kcal i ostatnie 3 tygodnie masówki nie przytyłem nic, teraz jadłem w zakresie 2500-2800 (chociaz dosc czesto zdarzały się nadprogramowe 300/400kcal w pizzy/kebabie itd.).

Ostatnio nawet zacząłem dodawac kalorii w postaci orzechów i większej ilości węgli, ale waga i tak leci w dół.

Wrócic z powrotem do smażonego jedzenia?

Odnośnik do komentarza

Ja przy wadze 80 kg żarłem około 4000 kcal na masie więc na twoją wagę dość mało się wydaje.Zawsze możesz do wakacji jakościową masę porobić.Nie zwiększaj dużo kcal a zawsze coś mięsa pójdzie do wakacji i zdążysz spalić resztki tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...