Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

W tej mieszaninie masz ok. 30g białka, więc, moim zdaniem, odżywka już nie jest potrzebna.

 

Swoja drogą, podobnie wygląda moje śniadanie. 125g twarogu, trochę jogurtu naturalnego, płatki owsiane, wiórki kokosowe, banan i trochę dżemu truskawkowego.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

To że jakość twarogu jest wątpliwa wie coraz więcej osób,gorsze jest że bardzo długo się trawi zaburzając regenerację podczas snu,dlatego ja bym to widział szejka z kiwi na jakieś 3 h przed snem,albo zamiast niego jajecznicę.Taki szejk ma zastosowanie w ciągu dnia,gdy mamy długie przerwy pomiędzy posiłkami.Serki wiejskie to (pipi),a surowiec ten sam co w twarogu.Banny 130 gram białka na luzie dostarczysz w ciągu dnia z żarcia,nawet roślinne.

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Twoja sprawa,ja ci tylko napisałem co o tym sądzę.Co do białka ryb to lepsza wchłanialność od twarogu(ok.70%,twaróg 60%) ale też nie porywająca,także tzreba ich spożywać więcej.Ogólnie zgadzam się z nim,twaróg od czasu do czasu,nie jako główne źródło białka.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Zmiksujcie 200 gram z kiwi,bananem i trochę wody i jest.

 

troche wody.......a jak doda troche mleka, jogurtu, czy maślanki, to wybuchną mu jelita i zaleje sie tłuszczem ? bez przesady, jesteśmy amatorami, jedzmy w miare normalnie. 

 

taka kostka 200-250 dobrze na mnie działa. może wchłanianie nie wygląda najlepiej na papierze, ale czuje po sobie, że dostałem dobrą porcję białka. 

Odnośnik do komentarza

2 razy w miesiacu? Co sobote robie fieste z fast foodem i zamawiam pizze, gyrosa czy inne kaloryczne badziewie. Nie moge sobie odmawiac wszystkiego bo zeswiruje. W tygodniu trzymam diete, pozeram wszystko co ma bialko na sniadanie, obiad i kolacje (obecnie makaronu nieco ze smazona piersia kurczaka na oliwie w sosie chinskim Lowicz), w miedzyczasie supportuje sie odzywka. Tylko, ze ja w robocie tez fizycznie oram i za chuja na dupie nie siedze, dopiero w domu w sumie. Waga skoczyla z 79 do 82/83 kg wazac sie rano, ale to pewnie zadna masa tylko jelita mam pelne bo po tej odzywce sa problemy z wyproznianiem. ;p No nic, kultywuje dalej nawyki zywieniowe jakby co drogi pamietniczku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Co sądzicie o burgerach? Ostatnio na pęczki tych knajp się pojawia, raz byłem i całkiem nieźle się najadłem. 

Dwa razy na miesiąc można podjeść? ;)

Ty chcesz zyskać na masie, czy schudnąć? Jeśli zyskać, to o co się jeszcze pytasz;) Przeciez dobry burger z burgerowni to zazwyczaj ok 200g grillowanego wołu (kupa białka), warzywa (powiedzmy, że witaminy). To co średnio w tym przydatne to buła pszenna (proste węgle) i sosy (olej). Na pewno nie zaszkodzi by rosnąć, chociaż osobiście wolę zjeść samo mięso z warzywami, bez pieczywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...