Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym to zjadł na raz. Naleśniki to najlepsze co może być na równi z ptasim mleczkiem waniliowym milki , czekoladą karmelove i rurkami waniliowymi z biedry. Wystarczy że pomyśle o takim combo a już nosi.

Niechaj przeklęte będą te rurki. Tak jakoś z głupia się poczatowałem, jak moja połówka je kupiła. Po chwili nie było niemal niczego (świetne z mlekiem), jak zobaczyłem te chore makrosy.... xD

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam bym to zjadł na raz. Naleśniki to najlepsze co może być na równi z ptasim mleczkiem waniliowym milki , czekoladą karmelove i rurkami waniliowymi z biedry. Wystarczy że pomyśle o takim combo a już nosi.

Niechaj przeklęte będą te rurki. Tak jakoś z głupia się poczatowałem, jak moja połówka je kupiła. Po chwili nie było niemal niczego (świetne z mlekiem), jak zobaczyłem te chore makrosy.... xD

 

Najgorsze że podczas grania w wieśka 3 potrafię pochłonąć 2 opakowania co daje 3000 kcal :D 

Odnośnik do komentarza
Wlasnie wracajac z sesji rowerowej, wkorczylem do biedry i kupilem sobie pake:

 



 

 

podczas CBL na dni bez wegli idealne do pogryzania lub zjedzenie w drodze.

3 zika, ale lepsze niz lejsy i 21g bialka na 100g produktu !!!111

Odnośnik do komentarza

To wracając jeszcze do racuszków owsianych:
- 50g owsianki,
- pół brzoskwini, pół dużego jabłka,
- łyżeczka kakao naturalnego,
- jajko,
- 20g WPC80 truskawka,
- trochę mleka do sklejenia masy,
- szczypta soli,
- "polewa" w postaci 150g jogurtu naturalnego gęstego (Bakoma).
 
Smażone na kapce oliwy z oliwek, gdyż skończyło mi się masło. Taka porcyjka ok 600kcal, B/T/W 40g/20g/65g.
 


S25ae7f.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

I to białko to z mięsa jest niby czy z pomielonych kopyt, wymion i grdyk, które też są mięsem przecież? :lol:

 

 

Bialko to bialko.

Jak mawial sam Arnold: gdybym mial zjesc (pipi) i mialbym pewnosc, ze pojdzie w miesnie to zrobilbym to.

Nie no jak Arnold tak powiedział to nie mam argumentów.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ale jak lysy schab z silki powiedzial: "bij JJ, nic sie nie boj, to sa lekarstwa, nie zaszkodza! Jak niby leki moga zaszkodzic, zastanow sie, to podaja ludziom chorym na aids i na raka, czlowieniu. Ze co? Ze dziecko chcesz? W genetykie mu pojdzie, kocur bedzie, zobaczysz. Takze szpryca i jazda", to mu entuzjastycznie przyklasnales i z miejsca wziales za dobra monete.

 

Poza tym juz widac po twoim forumingu, ze jestes agresywny :(

Litwin to sie przynajmniej tarza po parku 5 razy dziennie i jakos sie jeszcze zachowuje, a ty?

Odnośnik do komentarza

 

 

I to białko to z mięsa jest niby czy z pomielonych kopyt, wymion i grdyk, które też są mięsem przecież? :lol:

 

Bialko to bialko.

Jak mawial sam Arnold: gdybym mial zjesc (pipi) i mialbym pewnosc, ze pojdzie w miesnie to zrobilbym to.

Nie no jak Arnold tak powiedział to nie mam argumentów.

 

Arnold mógł tak mówić ale nauka idzie do przodu. Mimo że wtedy sylwetki mieli dużo bardziej estetyczne to teraz pod względem diety/suplementacji/treningów kulturyści mają dużo większą wiedzę a dla nich białko nie jest równe białku.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że nie ma co trzymać się sztywno jakiś odgórnie narzuconych norm typu "jemu pięć razy dziennie, mniejsze posiłki, z czego 4 to coś z kurakiem". Gdy zaczynałem ćwiczyć, wiedze czerpałem m.in. z Muscular Development.
Organizm ciekawie reagował, bowiem na studiach jeszcze przepadałem za kebabem od czasu do czasu. Podczas przygody z żelastwem nie potrafiłem dwóch kęsów przełknąć, to samo było z ryba smażona na głębokim oleju.
Jakoś się jednak przyzwyczaiłem do tego. Sylwetka zmieniała się z tygodnia na tydzień. Byłem zachwycony nie mniej jak kobiety widzące mnie na plaży, bądź na basenie.

Sądziłem, że faktycznie tak trzeba. Jestem przy tym honorowym dawcą krwi. Razu pewnego mnie odrzucono z tytułu hemoglobiny i leukocytów. Moja dr. wyłożyła mi wykład na temat filetu z piersi. Drugi lekarz potwierdził.

Zmieniłem nieco sposób żywienia. Na siłowni ćwiczył jeden taki chłopaczek. Miał jeszcze lepiej wyrzeźbiony brzuch niż ja. Od słowa, do słowa okazało się, iż wcale nie neguje pieczywa, którego unikałem niemal jak ognia - opcjonalnie dwie kromki razowca co jakiś czas do ryby. Drugi i trzeci to samo. Ależ sposób przyjmowania tego typu wiadomości pięknie wykrada się poza margines naiwności.

Obecnie nie wyobrażam sobie takiej puchy serka wiejskiego bez białego pieczywa z dżemem i jakoś z docięciem nie mam problemu, a ważę ok 88kilo.

Oczywiście tabelę kaloryczności mam w ryzach, bowiem to fundament mimo wszytko. Ileż ja widziałem osób, które przez nawet naście miesięcy nie potrafili zmienić swojej sylwetki na lepsze, ale jeśli dlań posiłkiem po treningowym jest kebab (przecież ma mięso i kalorie) i pije się w tygodniu więcej piwa niźli szejków białkowych, to cóż....



 

Odnośnik do komentarza

"Na siłowni ćwiczył jeden taki chłopaczek. Miał jeszcze lepiej wyrzeźbiony brzuch niż ja." Jak by brzuch był wyznacznikiem czegokolwiek , zejść do kraty na brzuchu można bez problemu na tych całych jedz co chcesz problem zaczyna się gdy chcemy zejść jeszcze niżej wtedy już takie jedzenie nie poskutkuje.

Odnośnik do komentarza

"Na siłowni ćwiczył jeden taki chłopaczek. Miał jeszcze lepiej wyrzeźbiony brzuch niż ja." Jak by brzuch był wyznacznikiem czegokolwiek , zejść do kraty na brzuchu można bez problemu na tych całych jedz co chcesz problem zaczyna się gdy chcemy zejść jeszcze niżej wtedy już takie jedzenie nie poskutkuje.

 

problem sie zaczyna, kiedy chcesz być DUŻYM i utrzymać miecho. szpan brzuchem i niskim fatem przy wadze koguciej to nieporozumienie

Odnośnik do komentarza

 

"Na siłowni ćwiczył jeden taki chłopaczek. Miał jeszcze lepiej wyrzeźbiony brzuch niż ja." Jak by brzuch był wyznacznikiem czegokolwiek , zejść do kraty na brzuchu można bez problemu na tych całych jedz co chcesz problem zaczyna się gdy chcemy zejść jeszcze niżej wtedy już takie jedzenie nie poskutkuje.

 

problem sie zaczyna, kiedy chcesz być DUŻYM i utrzymać miecho. szpan brzuchem i niskim fatem przy wadze koguciej to nieporozumienie

 

Jakie są zalety bycia "dużym" - pytam się serio...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...