Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja teraz do treningu mam ok 1200 kcal z BT, wegli z 30g a reszta czyli trochę bialka w szejku po treningu i wegli z 1500 kcal a w DNT OK 2200 kcal z BT i W ok 30g.

A teraz to łaskawie jeszcze raz tylko tym razem po polsku napisz.

Ja teraz do treningu mam ok 1200 kcal z białek & tłuszczy, wegli z 30g a reszta czyli trochę bialka w szejku po treningu i wegli z 1500 kcal a w dni nietreningowe OK 2200 kcal z białek & tłuszczy i węgli ok 30g.

 

Starałem się jak mogłem chociaż i tak składnia ortodoksyjna %)

A tak na poważnie to jak tyle kalorii białkiem? Jaja/kurczak/mięso i tyle? Po 2 tygodniach można pier.dolca dostać z nudów.

Odnośnik do komentarza

Biały ser, żółty ser, kurczak, świnia, krowa na patelni albo z sosem, może być też baran jak ktoś allaha się nie wstydzi. No trochę tego jest.

 

Dziewczyna takie sosy robi ze o jeju i dzisiaj kupiłem makaron i kasze żeby trochę to połączyć. Myślę że ok 50-70g węgli w dni treningowe wejdzie.

 

Dzisiaj trzeci raz robiłem pizzę na żółtym serze z pikantnym chorizo :fsg:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

uQuhTuo.jpg

"Kotlety" z camemberta.

 

No na wolnym trzeba uważać. Ja w 2 tygodnie 9kg przybrałem, za to samopoczucie poszło w dół. Jednak już 3kg zeszły mimo żarcia jak świnia. Jednak co ketoza to ketoza. Dodatkowo wszyscy zasmarkani, bolą gardła, gorączka itp a u mnie nic, a zawsze pierwszy wszystko łapałem.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakiś dobry przepis na czekolade z oleju kokosowego? Zrobiłem według jakiegoś przepisu fit i wyszło gorzkie jak sam SKUHWYSYN mimo ogromnej ilości słodziku. Następnie zrobiłem z białkiem i małą ilością kakao , było słodko ale nie była w postaci stałej a bardziej nutelli. Nie powiem olej kokosowy świetna sprawa w stosunku do oliwy cudo.

Odnośnik do komentarza

No niestety słodzika trzeba walić sporo. U mnie idzie erytrytol. Stevia odpada bo daje dziwny posmak.

 

Będę robił coś takiego http://thecoconutmama.com/coconut-oil-chocolate-bars/ tylko słodzik zmienię.

https://mywholefoodlife.com/2014/02/13/3-ingredient-chocolate-bars/ To w sumie to samo tylko z małymi zmianami.

 

Są też przepisy z masłem kakaowym. Fajny zapaszek daje, można białą czekoladę z tego zrobić. Tylko masło ciut drogie.

 

Jeszcze to jest dość fajne ale bez oleju kokosowego https://www.tasteaholics.com/re(nene)es/low-carb-keto/low-carb-chocolate-bar/ no i i tak trzeba kupić czekoladę piekarniczą.

 

Nie wiem czy nie prościej kupić sobie 99% czekoladę z internetu :), a olej kokosowy zjeść na sucho albo do jakiegoś szejka dorzucić.

 

Co do oleju kokosowego to trzeba uważać bo Azjaci pozbawiają go najważniejszego MCT i taki zubożony sprzedają na Europę. W Polsce jeden znalazłem, który wydaje się być nie oszukany ale cena też niezła 73zł za 800ml + wysyłka.

Odnośnik do komentarza

No właśnie robiłem według takiego przepisu , problem był że się rozwarstwiała (olej mocniej osiadywał na dnie ) i nie chciało się połączyć bez blendowania kakao z olejem. No i mocno gorzkie było a słodzików to z 50 wrzuciłem , muszę dalej wyczuć proporcje no i poszukać oleju który ma smak kokosa .

Odnośnik do komentarza

Ja wrzucam zrobione od razu do zamrażarki na 15-30min. Ładnie wszystko zastyga, nic nie opada. Już nie pamiętam dokładnie proporcji, a przepis niestety gdzieś mi przepadł. Chyba proporcje 1:1 były. Na silikonową foremkę do lodów średniej wielkości coś koło 2 łyżek kakao i 2 łyżek ( sporych ) oleju. Jak za mało słodkie to może spróbuj mniej kakao dać. Ostatnio robiłem sobie awokado blendowane z kakao i mi się za dużo sypnęło. Raptem o pół łyżki. Dosypałem sporo słodzika, a i tak było gorzkawe. Swoją drogą polecam takie awokado. Jeszcze parę malin na górę i prawie jak nutella. Na upartego można w foremki naładować.

 

W sumie to może właśnie dać awokado żeby zagęścić taką czekoladę? Nie powinno być go za bardzo czuć. Niezły mix 3x super food by był :).

Odnośnik do komentarza

Od 5:20 na nogach i pierwszy posiłek wleci koło dwudziestej jak do domu wrócę :obama: Z trzy razy zaburczało w brzuchu i lekkie ssanie jest. Aż bym sobie sprawdził z ciekawości ketony we krwi, zobaczyć czy już jestem w ketozie. To jak sobie sprawić ten cały glukometr? Kupić w aptece paski i wysłać maila do firmy żeby mi go przysłali, czy jak? :lapka:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jak się kupi paski do glukometru i zadzwoni na infolinię podając numer LOT to powinni przysłać glukometr.

Można też kupić sam numer na OLX. Ostatnio po około 20zł były. Albo starszy glukometr kupić ( z nim paski do ciał ketonowych nie działają już, mimo że ma tą funkcję ), zamówić na numer seryjny keto paski. Poczekać aż przyjdą, wtedy dzwonić na infolinię że paski nie działają i powinni przysłać nowy glukometr. Generalnie nawet jak mamy kilka glukometrów to firma nie chce więcej niż raz przesłać keto pasków, Można spróbować na innych członków rodziny podać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...