Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

@kruku 

 

dodałbym jeszcze jedną wadę. Mianowicie - cykl produkcyjny kolejnych "Forz". Który sprawia, że jeżeli z jakiegoś powodu biedny gracz, wyleci z obiegu to będzie miał typowy problem bogactwa i kłopoty z nadrobieniem tych sztosów na dziesiątki godzin. Sam jestem tego przykładem, bo nie grałem jeszcze w Horizona 3 a jednocześnie mam niesamowitą ochotę aby zagrać w tegoroczną serię Motorsport (której nie ogrywałem od czasów X360). Jakąkolwiek grę teraz nie wezmę  to ledwo zdążę ją porządnie ograć i zanim się obejrzę  premierę będzie miała następna część, która pewnie będzie jeszcze lepsza i tak w kółko :sapek: 

Odnośnik do komentarza

Destiny 2

 

Ciężko powiedzieć, że się skończyło Destiny 2. Co mogę powiedzieć, to że ukończyłem fabułę, więc endgame dopiero przede mną. A tak to było przyjemnie, taki popcorniaczek z mechaniką looter shootera. Nic odkrywczego, nic niesamowitego, ale słabe to też nie było. Wizualnie niesamowicie dopracowana gra, co chwilę inny kolorowy widoczek który zapiera dech w piersiach. Zdobywanie coraz lepszych przedmiotów które dają +123 a nie +121 do strzelania mnie jara, więc pod tym względem też jestem zadowolony. Nie grałem za dużo w jedynkę więc brak tutaj porównania w moim przypadku. Chętnie będę cisnąć swoim tempem powoli dalej.

Odnośnik do komentarza

Shadow Tactics - fantastyczna pozycja dla fanów Commandosow. 13 genialnych i długich misji, 5 różnorodnych postaci w bardzo fajnie podanej fabułę. Do tego niezapomniany ost, mnogość rozwiązań pokonania misji (cele misji można zabijać jak w Blood Money - pozorująć wypadki).

Ponad 20h, duże replayability, gdzie przechodzi się misję na różnych poziomach trudności, na czas, pokonując je w innych ustawieniach czy bez używania jakichs umiejętności, postaci, nie pływające etc.

 

Wady? Skończyło się :) a tak serio - 5 postaci to tak o dwie za mało zwłaszcza ze te 5 jest naprawdę super nakreslonych i chciałoby się więcej. Co jeszcze? Postać potrafi się czasem zaklinowac w kawałku trawy czy małej gałęzi. Malo jest etapow dla calej piatki, większość przechodzi się w dwie/trzy. Slabych etapow jest moze ze dwie, reszta tip top. Czekam na kolejną grę z tego gatunku od twórców.

 

Brać i grać. Dla mnie mega mocna 8.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

gravity rush- okej gierka ale spodziewałem sie trochę więcej. Mam nadzieje że dwójka bardziej dostarczy.

Nie masz co się napalać, dwójka to jedynka na sterydach. Dopełnia historie Kat i Raven, trochę naprawia błędów jedynki, ale bez szału.

Misje nadal dość słabe i system walki nastawiony na walenie randomowo kwadrata.

Odnośnik do komentarza

Panzer Dragoon Zwei - przeszedłem do 3 misji i zostawiłem, bo jakoś mnie nie ciągnęło. Trochę przechorowałem wiec pad w dłonie i go na smoka. Półtorej godzinki i gra zrobiona. Bardzo fajny tytuł, z każda kolejna misja lepiej sie wkręca. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tym tytułem a wszędzie w trawie piszczalo, ze to creeme de la creme gier na Saturna. Do trzeciej misji myślałem, ze albo czasy sie zmieniły albo mi cos sie nie wkręca. Obok kozackich arcadowych wyścigów Manx TT Superbike uważam ze PD2 to absolutny must have. I hej hej hej - gra wyglada naprawdę klawo; ruch kamer, tekstury wszystko spox. 9-/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prey(Ps4)

 

Gra w którą grało mi się bardzo dobrze . Czułem się jakbym grał w jakieś Deus Exa, lubię gry gdzie trzeba kombinować, nieraz robiłem zasadzki na tych złych. Fabularnie czułem ,że gra zbyt szybko chciała bym poczuł że to jest „głęboka gra”. Podobały mi się moce i swoboda ich używania ale fakt pod koniec czułem się jak półbóg. Rodzajów Przeciwników jest dość mało i nie wydają się być różnorodni jeżeli chodzi o design, ale i tak chciałbym aby większość tytułów miała tylko taki problem. Strasznie się Ciesze ,że gra nie demonizowała danego stylu gry (czy skradankowo czy na hurra)

Ogólnie grę polecam świetny tytuł

8/10

 

Pillars of Eternity(PS4)

 

Kurcze jaką frajdę miałem z przechodzenia tej gry. Nie sądziłem ,że doczekam się gry w stylu Baldura na konsole. A konwersja na konsole est całkiem udana, sterowanie tak skrojone aby nie irytowało. jedyny problem był z częstym doczytywaniem nawet malutkich miejscówek. Sama gra jest piękna . Rewelacyjny system dialogów który bierze pod uwagę nie tylko nasze umiejętności . Walki są wymagające, ale dzięki aktywnej pauzie można sobie z nimi poradzić Dla niektórych fabuła może wydawać mdła ale potem wciąga jak bagno. Brakuje mi tylko jakiejś większej interaktywności z terenem. Niektórych może odrzucić ilość tekstu ale warto zagrać

8+/10

 

Dragon Quest VIII(3DS)

 

Zawsze stroniłem od Dragonów(byłem bardziej fajnalowy). Ale 8 mnie urzekła klimatem baśni ciekawymi postaciami czy przyjemnym systemem walki . Świat wydaje się taki pełny życia, podobało mi się ,że nie zawsze trzeba było kogoś zabić aby rozwiązać zadanie. I to ,że gra jest zbudowana wokół podroży a nie celu . Jedynym minusem gry jest poziom trudności gry bo od połowy przygody czułem się jak licealista grający z przedszkolem w piłkę nożną. Szkoda tylko ,że bateria 3ds jest tak słaba.

9/10  

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dlatego figaro mnie tak denerwował :pawel:

 

No smieć z niego najgorszy z tym zachowaniem. 

 

Jeszcze coś co mnie w graczach wku,rwia to wieczne płakanie na to, że branża to rak i rozwiązania f2p i dlc olaboga, ale jak przychodzi co do czego to raz większość gier kupiona z cebuli albo używka, no ciekawe jak studia mają się rozwijac, oferować stałe zatrudnienie pracownikom a nie zwalnianie połowy zespołu po zakończonym projekcie jak wiekszość ludzi nawet nie płaci za ich pracę. 

Odnośnik do komentarza

sa w ogole jakies publiczne dane ile w dane gre gralo graczy w ogole, a ile sie sprzedalo sztuk czyli co za tym idzie ilu graczy ogralo tytul na pozyczonej kopii, uzywce lub innej cebuli? na podstawie czego wyciagasz wniosek, ze wiekszosc graczy?

Taki Adrian Chmielarz posługiwał się google xd

Odnośnik do komentarza

 

Dlatego figaro mnie tak denerwował :pawel:

 

No smieć z niego najgorszy z tym zachowaniem. 

 

Jeszcze coś co mnie w graczach wku,rwia to wieczne płakanie na to, że branża to rak i rozwiązania f2p i dlc olaboga, ale jak przychodzi co do czego to raz większość gier kupiona z cebuli albo używka, no ciekawe jak studia mają się rozwijac, oferować stałe zatrudnienie pracownikom a nie zwalnianie połowy zespołu po zakończonym projekcie jak wiekszość ludzi nawet nie płaci za ich pracę. 

 

Dobrze prawicie, szkoda tylko że na wszystko kaski nie ma. Ja sam kupiłem kilka tytułów na premierę, w tym np. Nioha, żeby wesprzeć twórców a do tej pory leży nieograny. xd Mało tego, nawet potrafiłem kupić Season Passa do nowego Deusa (samego Deusa też zesztą na premierę)... tyle że nie wiem teraz czy nie wsparłem czasem raka o nazwie Square Enix, zamiast ludzi odpowiedzialnych za grę :|

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie da rady wszystkich gier kupić na premierę i trochę trzeba selekcji robić którego twórcę wesprzeć tylko, że Ci co zazwyczaj płaczą to nie kupuja żadnej gry tylko dla zasady mają ból doopy bo coś nie ma kontynuacji.

 

Ja sam nie ma opcji żebym kupił Wolf2 czy TEW2 na premierę, ale przynajmniej głośno nie będę sral się na forum za brak "trojek" jak coś nie wypali albo po prostu wybrałem produkt innego developera i dam im swoja kasę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...