Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła jest, ale nie jest to poziom Kojimy. Rozumiem, że trafiło to może w inny target, ale do mnie to w ogóle nie przemawia. 

 

Gratulacje dla Pana Maddsa, bo jego gra aktorska pokazuje jaki ma szeroki warsztat ten aktor. Oglądanie go w tej roli to 10/10 i jedna z jego lepszych wystąpień ever. Ale cała reszta? 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

Death Stranding

(bez spoilerowo)

 

(...)

 

7/10 i nigdy wiecej bambo na premiere. Niech spyerdala tam dalej oglądać filmy, bo do gier ewidentnie się nie nadaje robiąc je w pojedynkę. Zawód roku jak dla mnie, bo powtarzam - po takich produkcjach jakie popełnił wymagania miałem wysokie odnośnie scenariusza.

No cóż. W grę nie grałem, ale wrażenia z twojego tekstu przypominają mi trochę siebie samego po ukończeniu MGSV. Również kupiłem na premierę. Również dostałem mocny strzał, w szczególności jak sobie zestawiłem V z poprzednimi MGSami. Zapomniałem o Kojimie i ani pozytywne opinie mediów, ani rekomendacje znajomych czy ludzi z komentarzy na forach nie są w stanie mnie zachęcić do DS. Poczekam aż stanieje i może kiedyś ogram. W każdym razie po MGSV nie mam już takiego ciśnienia na jego kolejne produkcje, jak po ograniu MGS 20 lat temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

widze że gra wywołuje dużo emocji nawet wśród użytkowników którzy  przedstawiają się jako ci z hehe dystansem

 

fajnie się czyta te opinie zarówno pozytywne jak i te mniej pozytywne. Nie dawajcie się tylko dzbanom którzy obrażają was bo napisaliście swoje zdanie o ich ulubionej gierce.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

widze że gra wywołuje dużo emocji nawet wśród użytkowników którzy  przedstawiają się jako ci hehe dystansem :banderas:

 

fajnie się czyta te opinie zarówno pozytywne jak i te mniej pozytywne. Nie dawajcie się tylko dzbanom którzy obrażają was bo napisaliście swoje zdanie o ich ulubionej gierce.

 

qft!

 

Dodatkowo należałoby otworzyć temat dla niektórych jak 20inch "Właśnie obejrzałem".

Odnośnik do komentarza

Gra jest ŚREDNIA. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, Metacritic w tym akurat przypadku wcale nie jest odrealnione (nawet bym powiedział, że średnia i tak jest dużo podciągnięta ponad prawdziwą średnią tej gry).

Dobrze. że grałem z angielskimi napisami, bo te wszystkie tłumaczenia typu  "ŁD", "wynurzeni" czy inne głupoty polskiego lektora to jest jakaś profanacja. Dla przykładu:

 

B.Ts = wynurzeni

B.B = ŁD (co? xd) = dla nie znająch lore tak nazywa się dzidzia którą nosimy

 

Quazy arhcony i inni już też to wyjaśnili także nie będę się powtarzał odnośnie tłumaczenia, które zostało zrobione bardzo LUŹNO. Grać tylko ENG/ENG

Jest trochę nawiązań do MGSów, bardzo takich subtelnych jak ktos nie zna, to nie wyłapie tego. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Michał_K napisał:

Dodatkowo należałoby otworzyć temat dla niektórych jak 20inch "Właśnie obejrzałem".

Niezły ból dupy masz o to, bo latasz po całym forum i wszędzie musisz wcisnąć wzmiankę o mnie. Interesowała mnie tylko fabuła, bo jako nastolatek lubiłem pokręcone cutscenki Kojimy, a wiedziałem, że nie zagram, bo gra nie jest dla mnie. Przestań się w końcu kamuflować i udawać, że jesteś obietywny, bo jesteś paskudnym fanbojem. Nie ma znaczenia czy obejrzałem te cutscenki na YT czy na konsoli z kilkugodzinnymi przerywnikami na noszenie paczek, bo niczym się nie różnią. Skrypt jest marny, a tłumaczenie tego dziadostwa tym, że to sci-i to :dynia:. Typowa pożywka dla ludzi, którzy nie bardzo lubią myśleć i zadawać pytania dlaczego coś miało miejsce w fabule. Aha i następnym razem jak wspomnisz o mnie, to miej jaja, żeby otagować z @, bo przejrzałem temat DS i tylko dupę obrabiasz.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, 20inchDT napisał:

Niezły ból dupy masz o to, bo latasz po całym forum i wszędzie musisz wcisnąć wzmiankę o mnie. Interesowała mnie tylko fabuła, bo jako nastolatek lubiłem pokręcone cutscenki Kojimy, a wiedziałem, że nie zagram, bo gra nie jest dla mnie. Przestań się w końcu kamuflować i udawać, że jesteś obietywny, bo jesteś paskudnym fanbojem. Nie ma znaczenia czy obejrzałem te cutscenki na YT czy na konsoli z kilkugodzinnymi przerywnikami na noszenie paczek, bo niczym się nie różnią. Skrypt jest marny, a tłumaczenie tego dziadostwa tym, że to sci-i to :dynia:. Typowa pożywka dla ludzi, którzy nie bardzo lubią myśleć i zadawać pytania dlaczego coś miało miejsce w fabule. Aha i następnym razem jak wspomnisz o mnie, to miej jaja, żeby otagować z @, bo przejrzałem temat DS i tylko dupę obrabiasz.

 

Można spokojnie obejrzeć sam początek na tubie tej gry (jakies 2h) i na koniec zakończenie. Nic ważnego nie stracisz, bo postacie poboczne w tej grze i ich historie to niezły żyg. Moja sąsiadka pewnie miała ciekawsze życie od tych stulejarzy pochowanych w schronach.

Odnośnik do komentarza

@oFi Obejrzałem ponad 9h tych cutscenek i potem przeczytałem kilka maili, ale tak jak napisałeś- są zupełnie o niczym. W fabule jest tyle bzdur, że nie da się brać tego na poważnie. Poziom stulejarskich anime dla nastolatków, co zresztą widać po gościnnym występie Troya Bakera. Na sam koniec jak Szklana pułapka zaczął płakać to ryknąłem ze śmiechu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, 20inchDT napisał:

@oFi Obejrzałem ponad 9h tych cutscenek i potem przeczytałem kilka maili, ale tak jak napisałeś- są zupełnie o niczym. W fabule jest tyle bzdur, że nie da się brać tego na poważnie. Poziom stulejarskich anime dla nastolatków, co zresztą widać po gościnnym występie Troya Bakera. Na sam koniec jak Szklana pułapka zaczął płakać to ryknąłem ze śmiechu.

Chciałem to z tym płaczem dać w spoiler no ale się wygadałeś :dynia: 

 

Tak, to był prawie cringe na poziomie ślubu z mgs4

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Widzę, że gra przerosła możliwości intelektualne, zdarza się.

 

7 minut temu, Rozi napisał:

Niezły żyg.

 

2 godziny temu, Rozi napisał:

To tylko Ofi, nie przejmuj się.

 

niezły poziom dyskusji wprowadzasz na forumku Rozi

 

koleś przeszedł grę, spędził w niej kilkadziesiąt godzin i  napisał swoją opinie, do czego  ma pełne prawo, a ty serwując takie komentarze nie wystawiasz sobie najlepszego świadectwa

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Michał_K napisał:

Skoro szydzicie z TEJ sceny to już chyba w zasadzie cała sytuacja jest jasna i nie ma co komentować. Sukces Vegi też jest łatwiejszy do wyjaśnienia i zrozumienia.

Bez kitu, chyba zrozumienie pewnych rzeczy ich przerosło. Dlatego potem rynek gier wygląda, jak wygląda.

Odnośnik do komentarza

Fabuła jest nudna, nie glupia. Rozumiesz ze przy tych wszystkich tłumaczeniach czym jest ds etc. kto jest kim i poznania lore wszystkich bohaterów, koniec końców nic z tego nie wynika? Poza maddsem i jego zaangazowaniem w swoja role, reszta wypada blado. Wydaje mi sie ze chyba jedynie Madds się postawil dżambo, ze zagra te sceny po swojemu i wyszło prima sort. 

Cala obsada damska to jest top kek. Quiet co nic nie mówiła wyrażała wiecej swoja mową ciała. 

Od strony pracy kamery jest to wykonane 10/10, ale dialogi i pomysl na zawiazanie akcji między bohaterami to jest przedszkole. 

 

"Fragile but not that 'fragile'"  :yao:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...