Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem tego tekstu o aportowaniu. Jasne, można było samemu sobie zapewnić rozrywkę... ale po co, grając w taką grę, oczekuję przede wszystkim tony funu od twórców a nie który sobie sam sprezentuję.

 

A SoTC to świętość i proszę mi go nie obrażać! Pisanie o AC1 i o SOTC w jednym zdaniu to jawna profanacja tego drugiego 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

O jaki mechanizm rozgrywki Ci chodzi? SOTC to przygoda, znalezienie celu, dotarcie do niego, odkrycie słabych punktów i satysfakcjonujące zabójstwo. AC to... coś podobnego, ale podane w znacznie gorszej formie. 

 

A co do misji w AC2, nie powiesz mi chyba, że normalne główne misje były gorsze niż te z jedynki? Kolekcjonowanie to już swoją drogą, w AC1 też byly itemki do zebrania.

Odnośnik do komentarza

W AC1 byly tylko flagi do zebrania.

 

I moze ci sie to wydac straszne ale gameplayowo AC1 ma wiecej do zaoferowania niz SotC. Tyle, ze nie o to chodzi.

 

Jesli zrobiono by gre o rycerzach gdzie w pierwszej czesci chodza zakuci w z broje, pojedynkuja sie i ratuja ksiezniczki to dodanie w drugiej czesci misji zrywania kwiatkow i nabierania wody ze studni a rycerzy zastapienie synami karczmarza nie czyni w zaden sposob czesci drugiej lepsza niz czesc pierwsza. Dla niektorych przynajmniej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mejm, ale pier.dolisz. Chodzi o to, że w AC 1 zawsze robiłeś te same rzeczy przed wykonaniem zabójstwa (nasłuchiwanie etc) co przy około 10h gry było już zaje.biscie montonne, w dwójce działo się więcej rzeczy i nie było tych durnych schematów przed wykonaniem głównego celu. Anyway Orzeszek 100% co do AC IV jestem w V sekwencji i nie mogę tego zmęczyć, poddaje się. (A KU>RWA MOGLEM W KILLER IS DEAD GRAC :////)

Odnośnik do komentarza

Mejm, ale pier.dolisz. Chodzi o to, że w AC 1 zawsze robiłeś te same rzeczy przed wykonaniem zabójstwa (nasłuchiwanie etc) co przy około 10h gry było już zaje.biscie montonne, w dwójce działo się więcej rzeczy i nie było tych durnych schematów przed wykonaniem głównego celu. Anyway Orzeszek 100% co do AC IV jestem w V sekwencji i nie mogę tego zmęczyć, poddaje się. (A KU>RWA MOGLEM W KILLER IS DEAD GRAC :////)

 

Wybrać AC zamiast gry sudy............................................................................

Odnośnik do komentarza

Ja nie bronie tego, ze przed kazdym zabojstwem trzeba bylo zrobic 3 takie same misje (bo to bylo slabe) ale faktu, ze cala reszta w tej grze byla spojna - epoka, bractwo, miasta itd. Do tego poruszanie sie po miescie i wlazenie na co sie chce byly wtedy bardzo innowacyjne, dlatego mnie osobiscie ekscytowalo wspinanie sie i skoki. Wiekszosci bylo malo wiec autorzy przemodelowali rozgrywke i dodali zapchajdziury (dom xD) w kolejnych czesciach.

Odnośnik do komentarza

 

Mejm, ale pier.dolisz. Chodzi o to, że w AC 1 zawsze robiłeś te same rzeczy przed wykonaniem zabójstwa (nasłuchiwanie etc) co przy około 10h gry było już zaje.biscie montonne, w dwójce działo się więcej rzeczy i nie było tych durnych schematów przed wykonaniem głównego celu. Anyway Orzeszek 100% co do AC IV jestem w V sekwencji i nie mogę tego zmęczyć, poddaje się. (A KU>RWA MOGLEM W KILLER IS DEAD GRAC :////)

 

Wybrać AC zamiast gry sudy............................................................................

 

 

wiem zje.bałem strasznie już się to nie powtórzy

 

Ja nie bronie tego, ze przed kazdym zabojstwem trzeba bylo zrobic 3 takie same misje (bo to bylo slabe) ale faktu, ze cala reszta w tej grze byla spojna - epoka, bractwo, miasta itd. Do tego poruszanie sie po miescie i wlazenie na co sie chce byly wtedy bardzo innowacyjne, dlatego mnie osobiscie ekscytowalo wspinanie sie i skoki. Wiekszosci bylo malo wiec autorzy przemodelowali rozgrywke i dodali zapchajdziury (dom xD) w kolejnych czesciach.

 

Tutaj masz racje, w AC 1 przynajmniej kontry wymagały timingu jakiegoś a wspinanie się na wyższe budynki wymagały trochę precyzji czasem i pomyślenia a w nowszych częściach trzymasz tylko trigger i biegasz jak je.bana małpa po wszystkim xd

Odnośnik do komentarza

Nie no jedynka to tragedia, może być sobie bardziej spójna ale przede wszystkim jest straszliwie nudna, a to największy grzech gry/filmu/książki. Na dodatek mejm wymyśliłeś sobie jakiś argument o zbieractwie, zabawie w simsy i się go trzymasz, zakładając z góry, co kogo jara w grze. Zresztą, skoro kogoś to bawi, to chyba tylko pogratulować twórcom, że z balasa, w którym skończenie wątku głównego jest cierpieniem, zrobili gierkę, która zachęciła do bawienia się pierdołami. Tobie jedynka się podobała bardziej niż AC2 i nic mi do tego, ale śmieszne jest to uzasadnianie gustów jakimiś "wyższymi" wartościami.

 

Chociaż skoro bluber nie propsuje najmniej popularnej części serii, to widać, że jest naprawdę źle.

Odnośnik do komentarza

Kotlet fajna retoryka. W pierwszym zdaniu piszesz, ze gra jest nudna (rozumiem, ze dla kazego) zeby w drugim napisac mi, ze wymyslilem argument (wtf?), ktory sugeruje, co kogo jara. Widac jest na tyle mocny, ze nie potrafisz go obalic stosujac smieszna zasade "ale wiesz, ty tego nie pisz to wtedy ja bede mial racje".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie jako tako wciągnął i chciałem się dowiedziec zakończenia trylogii, ale w sumie to mógłby nie istnieć. A te glicze w czasach średniowiecza były ku.rewsko denerwujące.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Cala ta seria jest nudna jak flaki z olejem. Nie rozumiem argumentu pt. "w jedynce w kółko robi się to samo", przecież w tej serii cały czas robi się to samo... jedynka była fajna bo bieganie po dachach i wspinaczka po calym mieście była czymś świeżym, tak samo jak bliski wschod jako miejsce akcji. Wszystkie kolejne części to mielenie cały czas tego samego schematu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, pier,dolenie ile to w dwójce się nie zmieniło, a dalej gierka była o tym samym tylko dodano milion niepotrzebnych pierdół.

Na dodatek ten makaroniarz, od pierwszej sceny go nie lubiłem. W jedynce przynajmniej jakiś klimacik i sens to miało.

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...