Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do tego, że przed CoD 4 "czegoś takiego nie było". A pamiętny D-Day w CoD 2 to co? Dał mi więcej emocji niż cały CoD4 razem wzięty

 

Ale ziomek ta misja była strasznie prosta jeśli chodzi o jej konstrukcję i idziesz przez okopy i strzelasz i tyle. A MW4 masz ogólnie taki rollercoaster wydarzeń, że to jest kosmos, ale spoko rozumiem dla mnie takim samym efektem skonczyło się granie w Uncharted 2 w 2011 roku też było meh, i co to ma niby być?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jakoś pozytywniej wspominam D-Day z CoD2 niż Prypeć z CoD MW :confused: Ale może negatywnie odbieram to, przez to, że grałem na hardzie i ku.rwy leciały gęsto (a jestem człowiekiem cierpliwym i na niejednym hardzie/v.hardzie palce męczyłem), odbierałem sobie fun z odbioru gry

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Też się zgodzę, że WaW na veteranie był najtrudniejszy. Misja z miotaczem raz a 2 była jeszcze misja co takie 2 działa trzeba było wysadzić. Jezu ile ja się tam nakląłem. Do tego w tej części każdy przeciwnik miał plecak granatów przy sobie, chowałeś się i zaraz 2 granaty przy tobie xD 

 

2 granaty? W misji z miotaczem czasem i po pięć spadało ;) jej, ile ja przy tym nerwów zjadłem, na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza

Ja pod sam koniec miałem problem. Chociaż może też dlatego, że pamiętam było już dość późno, ja chciałem jeszcze skończyć, więc zrobiłem się niecierpliwy i słabo to szło.

 

I tak najgorszy był Classic, czyli remaster jedynki. Apteczki i niemal natychmiastowy zgon jeśli nie obczaiło się przeciwników wystarczająco szybko.

Odnośnik do komentarza

Pixel Junk Shooter Ultimate na Vicie.

 

Bardzo fajny indyczek. Jakoś nie mogłem się zmusić do grania na dużym ekranie, ale na Vicie grało się bardzo dobrze. Ukończyłem całość na 100%, tzn. zebrałem wszystkie diamenty, uratowałem wszystkich ludzi itd. Trochę zawiodłem się na drugiej części, bo dopiero 3 etap mi się spodobał. Dwa pierwsze były takie sobie. Multika nie tykałem i raczej już tego nie zrobię, bo inne gry czekają. Na obecną chwilę jest to jeden z moich ulubionych indyków, chociaż nie gram zbyt wiele w tego typu gry.

Odnośnik do komentarza

Ja pod sam koniec miałem problem. Chociaż może też dlatego, że pamiętam było już dość późno, ja chciałem jeszcze skończyć, więc zrobiłem się niecierpliwy i słabo to szło.

 

I tak najgorszy był Classic, czyli remaster jedynki. Apteczki i niemal natychmiastowy zgon jeśli nie obczaiło się przeciwników wystarczająco szybko.

Wpis. Classic to pomiot szatana, każdy inny veteran wyglada przy nim jak robiony na mientko. Misja w Petersburgu i obrona domu - ['].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...