Skocz do zawartości

Składki PSS a "moralność"


Rokkyu

Składki na PSS  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie jest Twoje stanowisko?

    • Ni to ziębi, ni to parzy. Obojętne mi to.
    • Kupuję, ale sądzę że to oszukiwanie wydawców.
    • Kupuję i nie sądzę, żeby to szkodziło wydawcom, a wprost przeciwnie.
    • Nie kupuję, bo sądzę, że to oszukiwanie wydawców.
    • Nie kupuję, ale nie widzę w tym niczego "niemoralnego".


Rekomendowane odpowiedzi

PS3: Users will be able to play the game on up to 2 activated PS3 systems.

 

czyli teraz max skladka na 2? Jak gry bedą po 240zl to srednio, ale i tak polowa ceny. Kupilem BF za 50zł ze skaldki i teraz wiem ze gdybym dał o 100 wiecej to bym żałował.. Mogłyby stanieć gry w formie cyfrowej bo cena o wiele wyższa od pudełkowej jest zupelnie nielogiczna.

Odnośnik do komentarza
Jeśli Sony zostanie przy tych cenach za cyfrową dystrybucję, to strzeli sobie w kolano.

 

Zresztą i tak sobie już strzela, bo jak ktoś już tu napisał ktoś zapłacił za grę 50 zł producentowi, w dodatku za slot a nie za płytę, pudełko, instrukcję, wydawcę, sklepikarza ect. 50 PLN za czysty kod. Lepsze 50 zł dla EA niż 0 zł od pana w sklepie z używkami. Coś czuję, że te info to blef :)

 

Mendrek i jego dedukcja, lepsza niż oficjeli Sony :)

 

Kolejny który myśli, że wyciąganie za 60 euro pięć kopii gier to zysk dla wydawcy.

 

No ale przecież Mendrek uważa że to uczciwe bo nie uczestniczy się w paserstwie <ok>

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Lepszy taki niż żaden. Serio, jak mówiłem - ludzie zagłosują portfelami. Jeśli dalej będą utrzymywać się ceny rzędu 250 PLN za cyfrową grę, to ludzie wybiorą się do sklepów, albo co gorsza dla wydawcy do sklepów z używkami. I zapłacą producentowi mniej, bo ledwo może z 30 PLN za tego online pass'a, a nie 50 PLN za cyfrową kopię.

Odnośnik do komentarza

Oh najs - deaktywuje sobie moje konto główne wreszcie które na początku jak kurewka rozdawałem znajomym xD Się zdziwią jak im Burnouty i i Super Stardusty przestaną działać xD

 

Gratuluje Sony pomysłu i super combo - składki na 2 osoby + np. BF3 za 239zł xD To nie może się nie udać :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

no mówiłem- przestało Sony pasowac -zablokowali. Ich prawo. Wczesniej najwyraźniej było im na reke skoro nie blokowali- też ich prawo.

 

 

Ok, teraz byłoby miło gdyby gry potaniały bo naprawde mam w du.pie płacic 249 zł gdy gre na płycie wyrwe za 170 zł.

 

Zwłaszcza, ze jestem kolekcjonerem

Odnośnik do komentarza

Doigraliśmy się :P Nadal to będzie opłacalne,bo za 120 gry się nie wyrwie na premierę ale było tak pięknie.W ogóle mam wrażenie że osoby z $ony czytają takie działy i wyciągają wnioski,sami na siebie bat ukręciliśmy,zamiast się ku.rwa cieszyć że tak można to znaleźli się obrońcy finansów wielkich firm,takich tematów nie powinno być,powinna to być tajemnica poliszynela.

 

Pryxfus pewnie dużo,tylko mieli podkładkę by obciąć ilość kont i zarobią 2,5 raza tyle.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Myślę, że BF3 na Storze przelał czarę goryczy. Ciekaw jestem ile go sprzedali w ten sposób.

 

Wiesz, na wałku ze składkami z wirtualnych półek mogło zniknąć tylko np. 200 tys. kopii, ale jak się okazało, że gra dodatkowe 800 tys. i de facto muszą utrzymywać więcej serwerów niż na X360 gdzie grę zakupiło sporo więcej osób to nikomu taki "interes" na rękę nie jest.

 

A tak na marginesie to nie wydaje mi się żeby tu BF3 miał decydujące znaczenie. nad takim rozwiązaniem musieli pracować na długo przed premierą tej gry. Prędzej ich zmotywowały np. premiera Infamous 2 itp.

 

Doigraliśmy się :P Nadal to będzie opłacalne,bo za 120 gry się nie wyrwie na premierę ale było tak pięknie.W ogóle mam wrażenie że osoby z $ony czytają takie działy i wyciągają wnioski,sami na siebie bat ukręciliśmy,zamiast się ku.rwa cieszyć że tak można to znaleźli się obrońcy finansów wielkich firm,takich tematów nie powinno być,powinna to być tajemnica poliszynela.

 

Śmieszny jesteś. To, że ktoś ma kasy jak lodu nie znaczy, że możesz sobie go skubać bo Ci się tak podoba. Jak pożyczysz 10 zł od kumpla, który głodem nie przymiera to też będziesz udawał, że zapomniałeś czy jak człowiek będziesz chciał oddać nawet jak wiesz, że nie będzie chciał ?

 

Dziwię się, że się nie wstydzisz takich rzeczy pisać. Widać masz bardzo niskie standardy

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To są nasze spekulacje,jak podadzą oficjalne dane to możemy pogadać.Tylko jest jedno ale,piszecie o EA,a cięcia wprowadziło $ony,raczej nie jest problem w sewerach od EA tylko $ony chce więcej zarabiać.Dzięki akcji z 2 tygodniowym wyprzedzeniem,pewnie zarobią krocie bo ludzie rzucą się na wszystko,na rzeczy których by wcześniej nie kupili.

 

Myślę, że BF3 na Storze przelał czarę goryczy. Ciekaw jestem ile go sprzedali w ten sposób.

 

Wiesz, na wałku ze składkami z wirtualnych półek mogło zniknąć tylko np. 200 tys. kopii, ale jak się okazało, że gra dodatkowe 800 tys. i de facto muszą utrzymywać więcej serwerów niż na X360 gdzie grę zakupiło sporo więcej osób to nikomu taki "interes" na rękę nie jest.

 

Doigraliśmy się :P Nadal to będzie opłacalne,bo za 120 gry się nie wyrwie na premierę ale było tak pięknie.W ogóle mam wrażenie że osoby z $ony czytają takie działy i wyciągają wnioski,sami na siebie bat ukręciliśmy,zamiast się ku.rwa cieszyć że tak można to znaleźli się obrońcy finansów wielkich firm,takich tematów nie powinno być,powinna to być tajemnica poliszynela.

 

Śmieszny jesteś. To, że ktoś ma kasy jak lodu nie znaczy, że możesz sobie go skubać bo Ci się tak podoba. Jak pożyczysz 10 zł od kumpla, który głodem nie przymiera to też będziesz udawał, że zapomniałeś czy jak człowiek będziesz chciał oddać nawet jak wiesz, że nie będzie chciał ?

 

Dziwię się, że się nie wstydzisz takich rzeczy pisać. Widać masz bardzo niskie standardy

A czego mam się wstydzić?Okradałem kogoś?To raczej ty jesteś dziwny bo widzisz w tym problem.Do tego piszesz o 200 tys sprzedanych kopii i dodatkowych 800 tys osób na serwerach,typowy błąd w logice,bo zakładasz że wszyscy w tym samym czasie siedzą online,a tak nie jest,do tego dużo osób gra nadal w single.Jaki ma sens dawanie porównania z pożyczeniem od kumpla kasy a kupnem ze składki,która była i będzie dozwolona(tyle że teraz na 2 konta)?Jaki widzisz wspólny mianownik?Czy ja kasę pożyczam od EA albo $ony?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja to podałem jako przykład. Jak dziecku trzeba tłumaczyć ? Przecież dokładnie wiedzą ilu jest unikalnych graczy, jak wiedzą, że grę zakupiło np. 500 tys. mniej ludzi niż na X360, a gra praktycznie tyle samo to nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że ma się w krótkim okresie czasu sporą grupę "nadprogramowych" graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no mówiłem- przestało Sony pasowac -zablokowali. Ich prawo. Wczesniej najwyraźniej było im na reke skoro nie blokowali- też ich prawo.

 

 

Ok, teraz byłoby miło gdyby gry potaniały bo naprawde mam w du.pie płacic 249 zł gdy gre na płycie wyrwe za 170 zł.

 

Zwłaszcza, ze jestem kolekcjonerem

 

Problem dopiero będzie za ileś tam lat, jak wersje pudełkowe to będzie margines. Wtedy nie będziesz miał wyboru i bierzesz grę za taką cenę jaką sobie wystawią, albo nie grasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...