Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Szprota

1) Po pierwsze: nie bardzo wiem co to PayU :)

 

PayU – to operator płatności internetowych[1], działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet.
Odnośnik do komentarza

Dark Souls: Prepare to Die (Steam) za 15$ - http://www.amazon.co...e/dp/B00917DBUE

 

EDIT:

Przepraszam, z jakiegoś powodu post wrzuciłem tutaj zamiast do http://www.psxextreme.info/topic/93829-gog-impulse-i-inne/ , proszę o przeniesienie w miarę możliwości.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

http://store.na.squa...00#.UNHMFHf54cy

 

Ma ktoś taką wersję? Kupiłbym, ale trochę się spinam, że to jakiś dziadowski port. Warto w to inwestować?

 

jesli chodzi ci ogolnie o wersje pc to mam ciagle oryginalna na plytach i nie jest to dziadowski port tylko kopia co do pixela.

tej konkretnej co linkoles nie znam niestety.

 

Jeśli chodzi o starą wersję PC, to w dużej mierze był to dziadowski port - raz, liczne bugi i problemy techniczne, głównie podczas minigierek (na szczęście są nieoficjalne patche naprawiające wszystkie z nich), dwa, okazjonalne crashe gry i problemy przy schodzeniu na pulpit, trzy - muzyka w formacie midi.

O tej nowej nie mam pojęcia, ale zakładam że gorzej nie jest, a jeśli dali muzykę w jakości jak na PSX, to w ogóle super, brałbym.

Odnośnik do komentarza

Na Steamie wszystkie Total Wary w promocji, od 66% do 75% w dół. Które z tych gier polecacie? Dużo PCtowców uważa te gry za jedne z ważniejszych na tą platformę, więc jako początkujący kloniarz chętnie posłucham za co najlepiej się zabrać ;).

Odnośnik do komentarza

Raven ja wzialem na jesiennej promocji Shoguna dwojke i co prawda gralem tylko 8h, ale mam jeszcze zamiar wrocic do podbijania Japonii. Jednak ja bardziej wole ekonomiczny aspekt gry - bitwy prowadzil za mnie komputer, nigdy nie lubilem prowadzenia walk w TW. Zawsze wolalem dbac o rozwoj kraju, stosunki dyplomatyczne itp. Medievial 2 jest fajny, chociaz po ograniu Shoguna 2 pewnie graloby mi sie w niego troche gorzej, niz w okresie premiery. Bierz bo warto

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...