Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Ehm...... tbh ciężko mi uwierzyć w Humbla tego typu.... bo jak za każdego Humbla można zapłacić ile się chce to przeca ludzie się rzucą na niego jak szczerbaci na suchary. Jak ustawią cenę na poziomie tych kilkunastu dolców..... to imho to juz nie jest żaden Humble BUndle a zwykły THQ Pack Sale jaki można dorwać tu i tam co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

THQ od pewnego czasu boryka się z problemami finansowymi. Warto także zauważyć, że większość gier z listy kosztuje w wyprzedażach grosze i pojawiały się w nich już setki razy. Metro 2033 to ma już chyba każdy czy tego chce czy nie (żartuję, ale nawet ja choć nie chciałem to skądś go mam ;p). Wbrew pozorom wartość gierek nie jest jakaś znacząca, a jeśli będzie pay what you want, to THQ może na tym mimo wszystko trochę się dorobić, pomimo "polaczków" nie dających więcej jak 1$.

 

A cdr raczej dotychczas był wiarygodny. Główne źródło informacji w obliczu nadchodzących summer/winter/spring sale itp. ;p

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić - The Amnesia Fortnight

 

Kolejna inicjatywa Humble Bundle i Double Fine. Pay what you want + losowanie na cztery gry, których prototypy miałyby powstać w przeciągu dwóch tygodni, a następnie _może_ kiedyś przekształcone w pełnoprawne tytuły.

 

W sumie większość pomysłów raczej nędzna lub bardzo ogólna. Mnie osobiście widziałaby się gra w stylu Autonomous oraz Spacebase DF-9. Pozostałe to albo jakieś absurdy, albo kolejne physics puzzles.

Odnośnik do komentarza

Kolejny znany twórca wylądował na Kickstarterze. Tym razem to Peter Molyneux, który potrzebuje 450 tys funtów na ideowego spadkobiercę Populousa. Tytuł ma być ukończony już we wrześniu 2013.

 

Niby wszystko fajnie, tylko martwi mnie, że gra ma trafić również na urządzenia mobilne więc raczej nie będzie jakaś skomplikowana/wymagająca, rozbudowana.

Odnośnik do komentarza

Słabiutka optymalizacja nowego Hitmana.

 

Mój komp : i3 2120 , HD6850 czyli średniak ale...

 

Wszystko ustawione na maxa ( nie licząc dodatkowego aa ) i mam 30-40fps ( szczęście ,że utrzymuje się w tych granicach a nie ma huśtawki 30-60, jest więc względna płynność bez dziwnych skoków. Można jako tako grać ; d)

 

Dla przykładu Max Payne 3, jak dla mnie o wiele lepszy graficznie i było u mnie stałe 60fpsów ( również podbite blisko na maxa ).

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

  • Origin ma sale - noticed
  • Zakup FIFA 12 - done
  • Problemy z odpaleniem gry - solved
  • Kumpel do versusa - invited
  • Zagranie w elektroniczną piłkę po raz pierwszy od czasów "FIFA France 98" - done
  • Wyjście z meczu po pierwszej połowie, bo się myślało, że już koniec - priceless niczym MasterCard xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...