Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
23 minuty temu, Pupcio napisał:

No siemanko, istnieją jakieś fajne gry na te zayebane telefony? No to jest jakaś tragedia, ściągam te najwyżej oceniane szroty ale przecież to się c00rwa nie nadaje do grania xD Jedyna gra jaką szanuje to monument valley no ale poza nią to nie grałem w nic wartego uwagi. Granko na telefonach? 18dImzj.gif

 

Nie ma.

 

Jedyny słuszny wybór to:

 

A) Hearthstone

B)8 Pool od Miniclipa

 

 

A tak to ściek. Albo gierki upośledzone przez sterowanie, albo kolejny generyczny tytuł nastawiony na mikrontransakcje

Odnośnik do komentarza

Kingdom Rush są spoko, Beat Street, three, polytopia, Gunman taco, runestone keeper, triple town, punch quest, golf zero, geometry dash, Hidden folks, only one 

 

no i te co ragus to must heavy 

 

 

no ale tak granie na telefonie to tak nie bardzo

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

No to chyba zostaje przy szachach i tetrisie :ragus:  

Na telefonie są fajne tower defensy. Kingdom Rush to klasyk, a ja gram pare lat w Bloons TD 5 i 6. Ale ravenowi nie podeszło:)

na androidzie jest tez fajny picros - Nemo Picross, tez gra na miesiące. Jest sporo gier ale jednak wszędzie albo reklamy albo pay to win. 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Okej, Monument Valley to rzadki przypadek prawdziwej gry na komórki. Ale jest jednak kilka innych. Florence. Hidden Folks (niedługo wyjdzie na Switcha). 80 days. Wszystkie gry od Simogo. Powiedzmy, że The Room.

 

 

Do tego gry "na sesyjki", za które kiedyś ludzie by dawali 200 zł na GameBoyu - Drop 7, Triple Town (i Alphabear), Super Hexagon, Downwell, Threes.

 

...okej może to tyle, ale no kilka jest.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, endless runner. Zbierasz coiny dzięki którym kupujesz jakieś pierdoły i po prostu starasz się zabić jak najwięcej wrogów. Mój rekord jak na razie to 62 ale widzę że coś się leaderboard wykrzaczył.

Koleś jest na drugim roku studiów i sam stworzył gierkę więc IMO jest całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2019 o 16:35, Pupcio napisał:

No siemanko, istnieją jakieś fajne gry na te zayebane telefony? No to jest jakaś tragedia, ściągam te najwyżej oceniane szroty ale przecież to się c00rwa nie nadaje do grania xD Jedyna gra jaką szanuje to monument valley no ale poza nią to nie grałem w nic wartego uwagi. Granko na telefonach? 18dImzj.gif

Czego szukasz pupcio? Jeśli rpg to ja gram teraz w

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pamiętacie OGAME? To pewne studio z cypru zrobiło taką gierkę :

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.crazypanda.MMOStrategy&hl=pl

 

Wchodzisz, budujesz sobie i nie wqrwiasz się, że ktoś Cie atakuje (na początku gry masz tarcze [chyba tydzień włączoną]), żeby zrobić sobie technologie i mocną obronę. Ale zauważyłem, że ludzie nie atakują, bo jak jestes od początku gry w sojuszu z kimś to wszyscy (max 20 osób w sojuszu) dostają alert ze ktos Cie atakuje i wysyłają swoje jednostki do obrony. Fajna gierka, wchodzisz, wlaczasz sobie budowanie i wylaczasz, a jak chcesz dluzej posiedzieć to latasz flotami i niszczysz po galaktyce piratow za które masz surowce. 

 

Pierwsza gierka na telefony, która mnie nie wqriła po 20min grania. 

Dałbym nawet im pieniążka za rozwijanie tej gry, bo wsparcie mają cudowne również. Widać, że chłopaki robili to z pasją. Nawet mikrotranzakcje nie dają tutaj jakieś większej przewagi, bo jak masz niższy lv planety, to planeta o cztery levele wyżej już Cie nie może zaatakować.

 

 

Odnośnik do komentarza

Aj panowie już bez pyerdolenia. Jest mnóstwo świetnych gier na Androida (/iOS) :) Fakt, cześć to porty z konsole, ale mimo wszystko bardzo dużo fajnych rzeczy jest. 

Tych rzeczy co wyżej nie będę powtarzał, ale od siebie dorzucę:

- Evoland 1/2
- Door Kickers
- Ticket to Eearth
- Devils Attorney
- Agent A 
- To the moon
- Old mans journey
- Infamous machine
- Human Resource Machine
- Lumino City
- Out there Omega Edition/ Out there Chronicles
- Crashlands 
- Battleheart Legacy 
- Jet Car Stunts 

Spory przekrój gierek, ogólnie same takie większe fajniejsze wymieniłem. Battleheart Legacy, damn, chyba najbardziej i na najdłużej ze wszystkich mnie do telefonu przykuła. Posprawdzajcie sobie te tytuły :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to, że Valve w końcu wydało dobrą grę - DOTA Underlords

 

battle_pass_beta.png

 

Czyli wersję standalone najbardziej ogrywanego moda - Auto Chess. Nie lękajta się - to nie jest moba ani szachy. Raczej strategia turowa z elementami rng. Kupujemy pojedyńcze jednostki, które należą do wybranej klasy (jednej lub kilku na raz) i rywalizujemy z pozostałymi graczami. Walka odbywa się automatycznie, za kazdą rundę otrzymujemy monety, za które wzmacniamy drużynkę. Co 5 rund jest walka z mobkami, za pokonanie których wypadają nam itemy lub buffy dla drużyny. 

 

Trzeba pewnie chwilę przysiąść żeby być kozakiem, ale na szczęście jest bogate kompedium, tryb treningowy lub rozgrywka solo przeciwko botom. Dla ogranych jest oczywiście matchmaking. 

 

Gra jest free to play, nie ma żadnych mechanizmów pay2win, można dokupić tzw battlepass żeby wspierać dalszy rozwój blablabla. 

 

 

Autochess był bardzo popularny na twitchu, więc z Underlords będzie podobnie - już 24h po premierze grało ponad 100000 graczy. 

 

Wyszła wersja na androida/ios oraz na pc, jest crossplay na wszystkich platformach, a nawet jak ktoś ma ochotę to może zacząć rundę na pc, a skończyć na kibelku z telefonem w ręku :lapka: 

 

 

 

 

zapraszam do grania, dodawać do znajomków na steamie i jedziemy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...