Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

20 hours ago, Boomcio said:

Jakiej apki do muzyki używacie na telefonie z antkiem i możecie polecić? Ja myślę o "Poweramp" za 20zyla.

Używam już tylko Spotify / Tidal, ale do mp3 używałem Black Player. Testowałem wiele, w tym Poweramp, ale tylko z Black byłem zadowolony. Kupiłem nawet wersję Premium, aby wspomoc twórców. Free wystarcza zupełnie i nie ma reklam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja już chyba rok gram w dwie gry (free, ale można kupić premium bez reklam, co polecam)

Zen Idle - kuleczki lecą w dół, a my zbieramy kasę na wartość kulek, czy czas. A poza tym ulepszamy poziomy po których spadają. Oczywiście jak w grach tego typu, ważna jest cierpliwość i reset co jakiś czas

Tap Ninja - podróba znanego Idle Slayer, ale dla mnie przystępna, mniej wymagająca. 
W sumie w te dwie gry gram codziennie,  na telefonie świetnie się sprawdzają. Gry 3D źle mi się gra, a i lubię grać z ekranem pionowo. 
szukam czegoś wciągającego - również z gatunku Idle :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2019 o 10:38, Suavek napisał:

Czy gierka może zniknąć z Google Play, nawet jeśli kiedyś ją zakupiłem?

Odświeżam bo niedawno wymieniałem tablet i tak patrzę w co by tu pograć.

ktos niżej pisał o Colinie (mobilnie to crap wyszedł, zniknęło z e-sklepików).

No i ja nie widzę Tomb Raiderow. Mam z humble bundle jedynkę i dwójkę. Chciałem obczaić czy jest w Google play i nie ma.

W ogóle kiedyś humble bundle to były megapaczki z grami na androida, sporo perełek. A od przejęcia ich przez ign. równa pochyla w dół. Teraz widzę nawet ich apka przestała działać. Dobrze że ze strony można kupione apki pobierać, ale coś mam wrażenie ze za jakiś czas i nie pobiorę wspomnianego tomb raidera (czy innych apek) i chyba lepiej zrobić jakiś wielki backup na kompie. 

Odnośnik do komentarza

Ale żeś nekro zrobił. ;) No ja już się pogodziłem z faktem, że gra przepadła i generalnie mam ogromny dystans do kupowania jakichkolwiek gier w Google App Store, chyba, że kosztują one grosze.

 

Pewnie jest gdzieś to napisane drobnym drukiem u Google, tak jak ludzie zwracają uwagę, że gry na Steam wcale nie są naszą własnością, tylko są "wypożyczane" w ramach usługi Valve, czy jak to się tam odbywa.

 

Nie zmienia to faktu, że takie po prostu *puf* i nie ma, bez żadnego ostrzeżenia itp. to strasznie parszywa praktyka. Oczywiście w Internecie nic nie ginie i na pewno można znaleźć w przypadku Androida pliki .apk do instalacji samodzielnej, ale mimo wszystko to już granica piractwa, nawet jeśli zapłaciliśmy za grę kiedyś.

 

W sumie szkoda, bo mi się ta gierka (Castle Doombad) przypomniała i chętnie bym sobie w nią zagrał. Bardzo dobry TD to był. Szkoda, że obecnie chyba tylko na iOS dostępna, jeśli w ogóle.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jaką apkę androida do komiksów byście polecili? Formaty EPUB, CBZ, PDF. Jeśli w miarę sprawnie odpali też inne PDFy książkowe, to tylko na plus.

 

Domyślnie na tablet, ale jeśli coś się nada również na komórkę, to nawet lepiej.

 

Chodzi mi o odpalenie własnych plików, nie apkę z komiksami do kupienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2022 o 16:22, Czoperrr napisał:

Jak ktoś opłaca Netlixa to w programie gier jest Into the Breach, bardzo dobra gra znana z PC i konsol

 

Poinpy jest oceniane jako rewelacja, taki Grindstone Netflixa. Wszyscy się jarają tym "Downfallem do góry". Niestety wolałbym nie płacić Netflixowi, ale może pora i na to, skoro kiedyś płaciłem Apple za Grindstone'a? Ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobry wieczór! :hi:

 

Polecam Wam sprawdzić "Oddmar". Klasyczna platformówka z sympatycznym głównym bohaterem i fajną fabułą. Graficzka pierwsza klasa. Reklam i mikropłatności nie uświadczyłem. Nie ma się do czego doczepić chyba, że ma się w nazwie użytkownika - "Mejm".

 

Dobranoc! :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Macie jakieś ciekawe Match 3 RPG do polecenia? Swego czasu dużo grałem w Gems of War, potem chyba wyszło Puzzle Quest 3, ale niestety nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami (ogromny skok na hajs i masa mikro).

Czy coś ciekawego w kategorii Match 3 RPG się znajdzie obok You Must Build a Boat oraz 10000000, co nie ma paywalla i nie wymaga jakiegoś debilnego pvp?

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2023 o 17:05, Patricko napisał:

Macie jakieś ciekawe Match 3 RPG do polecenia?

A musi być RPG?

 

Chwilę grałem w Aggretsuko Match 3 Puzzle. Całkiem spoko było do zabicia czasu i z pewnością ciekawe dla osób, którym podobało się Anime. Sporo trybów gry, afair bez przesadnych blokad. Oczywiście grind i daily, no ale czego innego oczekiwać od mobile? Fajny bajer z odblokowywaniem pełnych (takich jednominutowych) odcinków oryginalnej kreskówki Aggretsuko (inna sprawa, że te można znaleźć w necie bez przymusu grania).

 

Ja dla zasady unikam już grania na androidzie, bo zawsze źle się to kończyło. Normalne gry wolę na kontrolerze, a wszystko inne to w 99% przypadków gacha, reklamy, mikrotransakcje i FOMO z przymusem logowania. Na szczęście nie czuję potrzeby zabijania czasu i grania na telefonie, więc już staram się nic nie zaczynać, nawet dla zabicia ciekawości.

 

Na tablecie gram tylko średnio kilka minut dziennie w Hatsune Miku: Colorful Stage. Gra rytmiczna dla weebów, ale fajna. Jej największy plus to to, że nie potrzeba kasy do grania na żadnym etapie. Wszystkie utworki są osiągalne bez wydawania złamanego grosza, pograć można nawet po wyczerpaniu energii, a wszystko inne (włącznie z gachą) to jakieś pierdoły, w najgorszym wypadku wpływające na punktację końcową (która i tak jest bez znaczenia w ogólnym rozrachunku). Od tej strony jestem skłonny polecić, choć wiem, że na tym forum tylko ja jestem na tyle pojebany, że w takie rzeczy gram.

 

No i już kiedyś polecam Hatsune Miku: Logic Paint. Grę trzeba kupić, ale pomijając odblokowywanie weebowych grafik, to jest to bardzo porządny, wygodny i dobrze zrobiony Picross, bez reklam, bez mikrotransakcji. Podczas gry nawet nie widać, że to jakieś anime-bzdury. Na telefonie parę lat temu przeszedłem praktycznie całego i jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...