Skocz do zawartości

Co ci w głowie szumi? [edycja gamingowa]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiedziałem, że ost nie zawiedzie ale nie spodziewałem się, że kooperacja kilku artystów tak dobrze zrobi grze. Oczywiście Jesper Kyd wciąż dostarcza piękne nutki

Od razu przypomniało mi się przeczesywanie Caustic Caverns w dwójce :banderas:

Ale nie zabrało mocniejszych kawałków i szczerze kawałki od bossów robią robotę. Cholernie dobrze się napieprza taką kulę Katagawy czy Rampagera przy szybkiej, mocnej nucie

McCann zresztą wie co robi łącząc nowoczesność z klasykami post-apo lat 80-tych

 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

 

no nie ma drugiego soundtracku, który tak doskonale wyrażałby nostalgię, tęsknotę i tajemniczość zarazem 

właśnie czytam 4 część sagi, ciągnie mocno żeby zacząć trójeczkę po raz drugi, ale chyba poczekam do next genów, bo chciałbym jednak ten drugi raz lecieć w 60fps, a nie na zwykłym xone

 

ale odpalić dziś na pewno odpalę i zrobię kilka questów pobocznych :banderas:

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lekki offtop, ale związany z muzyką ;).

Przez weekend byłem we Wrocławiu na Game Music Festival i muszę powiedzieć, że było mega za(pipi)iscie. To już druga edycja i zarazem kolejna na jakiej byłem. Mega wspaniałe doświadczenie. Do tego Narodowe Forum Muzyki :banderas:, mega klimatyczne miejsce. Polecam się wybrać za rok! 

Przy okazji koncertu zarobiłem autograf Garetha Cookera, twórcy ost do Ori :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2019 o 19:00, Farmer napisał:

Ale nie zabrało mocniejszych kawałków i szczerze kawałki od bossów robią robotę. Cholernie dobrze się napieprza taką kulę Katagawy czy Rampagera przy szybkiej, mocnej nucie

No OST wyszedł im przepiękny.

Captain Haunt z Bloody Harvest też ma świetny kawałek. Pierwsza faza walki mija tak szybko, że nawet nie wiedziałem, że jest do niej osobna muzyka.

 

Tutaj całość, faza druga zaczyna się od 4 minuty.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎24 o 07:25, Shago napisał:

Lekki offtop, ale związany z muzyką ;).

Przez weekend byłem we Wrocławiu na Game Music Festival i muszę powiedzieć, że było mega za(pipi)iscie. To już druga edycja i zarazem kolejna na jakiej byłem. Mega wspaniałe doświadczenie. Do tego Narodowe Forum Muzyki :banderas:, mega klimatyczne miejsce. Polecam się wybrać za rok! 

Przy okazji koncertu zarobiłem autograf Garetha Cookera, twórcy ost do Ori :D

Byłem i Ja w ten weekend, na Torwarze. Ogolnie mocno się zawiodłęm. dobór gier średni, dobór tracków z lepszych gier też nie powalał. Tak naprawdę tylko przy themie GoW miałem ciary, reszta przeleciała bez zachwytu.  :{

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...