Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wojtq

Za każdym razem jak wchodzę na PPE zadaję sobie pytanie: "po co ja sobie to robię?"
Jest w tym jakiś masochizm.

PPE w pigułce:

Gracze są W SZOKU!

Niesamowity trailer!!!

Nowa gra od EA zapowiada się CUDOWNIE!

Nintendo POZAMIATAŁO!

Tego NIKT się chyba nie spodziewał!! REWELACYJNY gameplay który MUSISZ zobaczyć!!

Albo moje ulubione:

GRACZE SĄ WŚCIEKLI!

Ja też tak miałem, ale wyleczyłem się z tego raka na dobre.

Wystarczy przeprogramować mięśnie i za każdym razem gdy odruchowo zaczynasz wklepywać w pasku adresu "ppe" użyj drugiej ręki do sprzedania sobie kontrolnego liścia, nawyk bardzo szybko przechodzi.

Amber zapomniałeś o GENIALNE.

Czoperrr

IMG_20260610_115922.png

Co to, jakaś przeróbka AI?

trzeba do blooberów wysłać żeby wiedzieli jak mają robić

Akurat o ich wizje SH bym się nie martwił. M. Lenart ma głowę na karku.

Ta, zrobiłem sobie w Gemini kilka scen ale tylko ta wyszła w miarę spoko.

Lenart potężny, wie co jest 5, będzie zajebiste. Niech już puszczają tego srołfalla i lecą z marketingiem jedyneczki

gtfan

biorę na premierę

Trochę przesadzili z realizmem

devilbot

Współczuję wydawcom

bafkreibpzuic22hsgthwbtllvothvodwoao54zndifsmrqtobjdep3juja.webp

Mój portfel, kiedy widzi te wszystkie wrześniowo-październikowe gry

a437241c61f25245c2696ff9cc422830.jpg

ja nie współczuje bogatym korpo

nie ma w co grać

Hello Kitty party land ostro namiesza

Masakra trzeba kupować na premierę, bo po miesiącu te gry znikają /

Pamiętam podobną sytuację kilka lat temu, też była masa premier w jednym miesiącu, a później płacz wydawców, że słaba sprzedaż. Teraz będzie podobnie/

suteq

image.png

Nic dziwnego, że jedną grę robią 8 lat xd

Pupcio

Zdjęcie

aux

Dno i syf... Microsoft ratuje tą generację (lol, beka, xD).

ASX

Było aż tak źle?

devilbot

Czyli definitywna wersja onimushy na s2 bo można machać wiilotem tak samo definitywny DMC 5 tylko na s2 bo jakieś tam nowości.

Tak samo jak DMC 3 który tylko na switchu ma zmianę broni w locie.

Kochasz gry akcji i japońskich mistrzów z Capcom musisz mieć Nintendo!

Powiedzmy to wprost Marcin tylko głupcy typu drozdu grają w gry capcomu poza systemem nintendo 2

dla soulsiarzy tez wybitny sprzęt, najlepsza wersja COMPLETE lies of p

XM.

Jakie nowości ma dmc5 na s2? Swoją drogą dobrą cenę rzucili - nie to co Nintendo z xc

Z tych nowości w DMC5 to jest wyjebany tryb Turbo i Legendary Dark Knight

XM.

Ale pytam o wersję na s2 co ma mieć nowego

No to mówię, tą nowością jest brak turbo i LDK

XM.

A ok, nie zrozumiałem. A to potwierdzone?

Ta, to bazuje na wydaniach z PS4/XO, nie Special Edition

Granie w DMC5 bez turbo to jak jazda sportowym autem z ogranicznikiem do 50km/h. Już lepiej nie jeździć wcale.

aph

To ile starych gier znowu na znicza trafi? Nie miałem czasu oglądać.

ASX

20260609_150450.jpg

To jest praca , chlop robi motion capture żelowej kostki i jeszcze mu za to płacą

Moim pierwszym (i ostatnim) modelem 3D w Unity byl wlasnie taki szurajacy sie po planszy szescian.

nie wiem czy poster pisze to na poważnie

ASX

trochę przesadza wiadomo, ale ma też sporo racji. Bo równie dobrze mogli dać do tego mocapu kostki jakiegoś stażystę za grosze zamiast znanego aktora, a efekt byłby ten sam.

Kostka pewnie zmieni sie potem w jakąś postać.

w piękną lesbijkę

w trójkąt albo trapez

Przypominam, że kostka nazywa się FRANK xD

KrYcHu_89

Dzień Dobry, mamy rok 2026, Capcom odkrył wreszcie fotorealizm

capcom-isnt-just-remaking-resident-evil-

capcom-isnt-just-remaking-resident-evil-

Ja jebix jaka ta aloy to jest prosie haha

aux

Kur.wa, w grach FPP widzisz tylko gnata, w grach TPP dupe i plecy, a te ciołki analizują mordy z pryszczami i włosiem.

na pc za pomocą modów się jej zgoli ten koper

Spoiler alert: laski mają też włosy pod pachami, na nogach i na dupie. Inna sprawa, że nie rozumiem po co deweloper marnuje czas i zasoby na takie bzdury, które dostrzeże może 0.000001% graczy i to dopiero kiedy przeglądając model postaci zrobi zoom x1000.

w grach druckmanna laski mają włosy pod pachami, na nogach i na dupie, ale na głowie nie

aux

Spoiler alert 2: laski pierdzą i robią kupe

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.