Za każdym razem jak wchodzę na PPE zadaję sobie pytanie: "po co ja sobie to robię?"
Jest w tym jakiś masochizm.
Co to, jakaś przeróbka AI?
oby xD
trzeba do blooberów wysłać żeby wiedzieli jak mają robić
Akurat o ich wizje SH bym się nie martwił. M. Lenart ma głowę na karku.
Ta, zrobiłem sobie w Gemini kilka scen ale tylko ta wyszła w miarę spoko.
Lenart potężny, wie co jest 5, będzie zajebiste. Niech już puszczają tego srołfalla i lecą z marketingiem jedyneczki
biorę na premierę
Trochę przesadzili z realizmem
Współczuję wydawcom

Mój portfel, kiedy widzi te wszystkie wrześniowo-październikowe gry

ja nie współczuje bogatym korpo
nie ma w co grać
Hello Kitty party land ostro namiesza
Masakra trzeba kupować na premierę, bo po miesiącu te gry znikają ![]()
Pamiętam podobną sytuację kilka lat temu, też była masa premier w jednym miesiącu, a później płacz wydawców, że słaba sprzedaż. Teraz będzie podobnie![]()

Nic dziwnego, że jedną grę robią 8 lat xd
Czyli definitywna wersja onimushy na s2 bo można machać wiilotem tak samo definitywny DMC 5 tylko na s2 bo jakieś tam nowości.
Tak samo jak DMC 3 który tylko na switchu ma zmianę broni w locie.
Kochasz gry akcji i japońskich mistrzów z Capcom musisz mieć Nintendo!
Powiedzmy to wprost Marcin tylko głupcy typu drozdu grają w gry capcomu poza systemem nintendo 2
dla soulsiarzy tez wybitny sprzęt, najlepsza wersja COMPLETE lies of p
Jakie nowości ma dmc5 na s2? Swoją drogą dobrą cenę rzucili - nie to co Nintendo z xc
Z tych nowości w DMC5 to jest wyjebany tryb Turbo i Legendary Dark Knight
Ale pytam o wersję na s2 co ma mieć nowego
No to mówię, tą nowością jest brak turbo i LDK
A ok, nie zrozumiałem. A to potwierdzone?
Ta, to bazuje na wydaniach z PS4/XO, nie Special Edition
Granie w DMC5 bez turbo to jak jazda sportowym autem z ogranicznikiem do 50km/h. Już lepiej nie jeździć wcale.
To ile starych gier znowu na znicza trafi? Nie miałem czasu oglądać.
![]()
To jest praca , chlop robi motion capture żelowej kostki i jeszcze mu za to płacą
Moim pierwszym (i ostatnim) modelem 3D w Unity byl wlasnie taki szurajacy sie po planszy szescian.
nie wiem czy poster pisze to na poważnie
trochę przesadza wiadomo, ale ma też sporo racji. Bo równie dobrze mogli dać do tego mocapu kostki jakiegoś stażystę za grosze zamiast znanego aktora, a efekt byłby ten sam.
Kostka pewnie zmieni sie potem w jakąś postać.
w piękną lesbijkę
w trójkąt albo trapez
Przypominam, że kostka nazywa się FRANK xD
Dzień Dobry, mamy rok 2026, Capcom odkrył wreszcie fotorealizm


Ja jebix jaka ta aloy to jest prosie haha
Kur.wa, w grach FPP widzisz tylko gnata, w grach TPP dupe i plecy, a te ciołki analizują mordy z pryszczami i włosiem.
na pc za pomocą modów się jej zgoli ten koper
Spoiler alert: laski mają też włosy pod pachami, na nogach i na dupie. Inna sprawa, że nie rozumiem po co deweloper marnuje czas i zasoby na takie bzdury, które dostrzeże może 0.000001% graczy i to dopiero kiedy przeglądając model postaci zrobi zoom x1000.
w grach druckmanna laski mają włosy pod pachami, na nogach i na dupie, ale na głowie nie
Spoiler alert 2: laski pierdzą i robią kupe

Amer
PPE w pigułce:
Gracze są W SZOKU!
Niesamowity trailer!!!
Nowa gra od EA zapowiada się CUDOWNIE!
Nintendo POZAMIATAŁO!
Tego NIKT się chyba nie spodziewał!! REWELACYJNY gameplay który MUSISZ zobaczyć!!
Wojtq
Albo moje ulubione:
GRACZE SĄ WŚCIEKLI!
TomciooPL
Ja też tak miałem, ale wyleczyłem się z tego raka na dobre.
Bzduras
Wystarczy przeprogramować mięśnie i za każdym razem gdy odruchowo zaczynasz wklepywać w pasku adresu "ppe" użyj drugiej ręki do sprzedania sobie kontrolnego liścia, nawyk bardzo szybko przechodzi.
Wieslaw
w pliku hosts dodaj najstępujący wpis:
127.0.0.1 ppe.pl www.ppe.pl
i gotowe
Hubert249
Amber zapomniałeś o GENIALNE.