@Yano jak został uhonorowany ![]()
![]()
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
@Yano jak został uhonorowany ![]()
![]()
Który to śmieszek twierdził, że grzbiety pudełek na S2 są mega i fajnie się prezentują na regale?
![]()
Ehh. No nie bardzo.
Najpopularniejsze postacie z gier według Japończyków



Tylko jedna baba, taka sama liczba bab jak żelków, co myślicie?
Potęga Big N nie zna granic
A gdzie ten lysy z god of war, jak mu tam...? albo ten pudzian z gearsow. Mogliby chociaz indiane jonesa z uncharted dac
Ten bezpłciowy cwel z persony na 10 miejscu dużo mówi o guście Japończykooff
Protagoniście persony to gracz nadaje osobowość więc może to nie w nim tkwi problem ![]()
I potem się dziwić, że w GOW żelki, jak widać Haribo popularniejsze od Boga Wojny :D.
jest przecież Zelda jeszcze
Resident Evil 9, Crimson Desert, Subnautica 2, Forza Horizon 6, Gears of War: E-Day, GTA VI, Onimusha, Hades 2, Pragmata, 007, Ace Combat 8...
Czy 2026 to nie jeden z najlepszych roków w historii pod względem gamingu?
IV to 4
VI to 6
czas pokaże, ale szansa, że będzie jeszcze lepszy jest duża, bo największe bangery przed nami
2005 chciałby z Tobą uciąć pogawędkę

Zawsze będą ludzie którzy napiszą że kiedyś było lepiej, ale na pewno to jeden z lepszych okresów w ostatnich latach
hades2 to 25
a crimson to ai slop ![]()
Też bym wyciął 3/4 tych gier. I tak byłoby grubiej niż przez ostatnie 20 lat.
Shago też przecież wymienił połowe 5/10
Crimson Desert, Subnautica 2, Forza Horizon 6, Gears of War: E-Day
No nie, Subnautica 2 to zdecydowanie już w tym momencie nie jest 5/10 bo akurat skończyłem Early Access ;). Pełnoprawna gra niemal bez bugów z fajną mapą i nowymi mechanikami, które będą znacząco rozbudowane w finalnej wersji.
Nawet nie stał obok tych najlepszych.
Josh jakie gówno wkleił, nie poznaje użytkownika.
2005 to był rokiem gier sportowych, a szczególnie bijatyk z murzynami
Dziś Extrimek Boży do mnie dotrze wersja PlayStation Wspaniałe oczywiście Edycja Limitowana.
do mnie też!
bountyhunter
Figaro, jesteś "anti woke"? Bo Tobie na forum najczęściej młode postacie z gierek kojarzą się z ruchaniem
Chewie
Odwracanie kota ogonem bo to zazwyczaj woki lubią takie rzeczy i próbują normalizować furrasy i inne dziwne fetysze.