Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowaliście grać na swoich PS4, kiedy już graliście na tym samym koncie na PS5? Wróciłem do siebie na wieś, tam mam PS4. Chciałem postrzelać w Apexie, w Siege, ale na PS4:

a) zaproszenia od znajomego, zaproszenia do znajomego nie działają, nie przychodzi nic, po zamknięciu gry, wpadają puste zaproszenia, których nie da się zaakceptować

b) co chwilę wywala listę znajomych, nie da się jej podejrzeć

c) jak zresetowałem konsolę, dostałem ponad 50 (serio) pustych zaproszeń z gry, przychodziły jedno po drugim

 

W Siege w ogóle nie widać osób do zaproszenia, w Apexie czasami się załaduje, czasami nie. Jak się załaduje, to po wysłaniu zaproszenia, znajomy nic nie dostaje i wice wersa. Ogólnie konsola ma jakiś wielki sieciowy lag. Nie wiem czy to wina internetu, bo on działa normalnie na komputerze. Czy po użyciu konta na PS5, trzeba coś zrobić, zanim się włączy PS4? Jakieś wylogowanie? Czy może ten update do PS4 coś spierdolił?

Odnośnik do komentarza

To wygląda na tą akcję po aktualizacji systemu, że nie możesz mieć imprezy bez grupy czy coś w tym rodzaju. Spróbuj zrobić grupę znajomych z którymi chcesz grać, powysyłaj zaproszenia do nich po stworzeniu grupy. Ja mam tak samo, że ktoś tworzy grupę w jakiejś grze, milion zapek mimo, że ludzi nie znam w większości, kilkanaście powiadomień, że jakiś tam ktoś opuszcza grupę itp. Zjebali to po aktualizacji systemu i trzeba najpierw robić grupy a później zapraszać osoby jak do niej dołączą. No chyba, że to zmienili.

Odnośnik do komentarza

Będzie możliwość, niezależnie gdzie ta druga konsola będzie się znajdowała. Po prostu musi być na niej profil, z którego były zakupione gry, ale na tej drugiej będzie można grać tylko na tym koncie właśnie. No chyba, że ustawisz ja jako główną to wtedy będzie na odwrót i to na tej pierwszej ograsz gry tylko na tym "głównym koncie". No i mowa oczywiście o wersjach cyfrowych gier.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

miałem ps3, ps4 , ps4 pro a ostatnio także 2 miesiące używałem ps5 z napędem, ale od 3 miesięcy nie mam konsoli i mnie ciągnie żeby troche pograć, zastanawiam się czy warto kupić za 999zł ps4 slim 500gb nówka z pewnego sklepu, żeby pograc w gry z ps4,  można prosić o wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza

Te ceny które teraz są to jakiś żart. Ja kupiłem PS4 Pro 3 lata temu (używane parę miesięcy) za 750zł z Mafią 3 i Watch Dogs 2. Slim na pewno nie jest tyle warty, już prędzej bym polował na używaną konsolę, do 1000zł masz do wyboru Pro, OneX, Series S i Slim z paroma grami.

Odnośnik do komentarza

Zrób sobie listę gier które chcesz ograć, jeśli będzie masa gier dostępnych tylko na PS4 to zbieraj na PS5 albo dopadnij sprawdzoną używkę Slim lub Pro. Jeśli bardziej chcesz pograć w multiplatformy albo masz duży backlog to kup SeriesS używaną przez miesiąc czy dwa ale nadal na gwarancji MSu.

Odnośnik do komentarza

To tera walnę casualem, noobem czy co tam jeszcze, ale ciul tam. Jeżeli chcę gierkę pudełkową w oryginalnej wersji językowej to mam opcję ją zmienić w ustawieniach gry? Przykładowo, chcę spajdermona w wersj ENG, ale praktycznie wszystkie dostępne egzemplarze mają ten znaczek na pudełku "gra w polskiej wersji językowej", czy mimo to będę mógł wybrać jedyną prawidłową wersję angielską czy jestem skazany na polskie dialogi w grze?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mcp napisał:

Jeżeli chcę gierkę pudełkową w oryginalnej wersji językowej to mam opcję ją zmienić w ustawieniach gry?

Zależy od gry. Taki GoW czy TLoU mają stosowne opcje w grze, ale taki Spider-Man, Rocket League, Ratchet czy Returnal bazują na ustawieniu systemowym. W SM nie ma nawet opcji mieszania audio i napisów.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Square napisał:

Jakby co to mam Prosiaka do sprzedania, był używany przez 14 miesięcy

Nowki Pro kosztuja teraz ok 2800 :)

 

Pierwszy raz widze cos takiego z cenami konsol. Zawsze sprawdzal sie patent, ze cena leciala i nawet jak juz nie produkowali to gdzies po jakichs tesco mozna bylo kupic za 500zl ostatnie sztuki. Teraz nextgeny juz 6 miesiecy na rynku a pasty trzymaja ceny wyzsze niz na premiere. Cos sie ewidentnie zje.balo po drodze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Zależy od gry. Taki GoW czy TLoU mają stosowne opcje w grze, ale taki Spider-Man, Rocket League, Ratchet czy Returnal bazują na ustawieniu systemowym. W SM nie ma nawet opcji mieszania audio i napisów.

Czyli szukam wersji bez znaczka, dzięki 

Odnośnik do komentarza

Square, patrzylem na ceno. Same 2800. Na allegro teraz wiedze pojawiala sie jakas 1800 nowka ale tak to tez 2800 (choc z grami i drugiem padem ale no kur.wa xD)

 

https://www.ceneo.pl/Konsole_do_gier;szukaj-playstation+4+pro

 

https://allegro.pl/kategoria/sony-playstation-4-ps4-konsole-147130?string=playstation 4 pro&stan=nowe&bmatch=cl-e2101-d3858-c3683-ele-1-3-0429&order=p

 

24 minuty temu, teddy napisał:

Kumulacja w postaci pandemii, braku sprzetu i cyrku na kryptowaluty

To trzecie nie rozumiem jak sie ma do ceny ps4 czy brakow ps5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kupiłem wczoraj w media markt ps4 slim 500gb z 6 grami, bo wczoraj weszła u nich NIBY promocja. minus kupon urodzinowy, minus kod na newslatter i goddie wyjdzie mnie cały zestaw z 6 grami 1180zł  ( spiderman i 5 gier z playstation hits wybrałem sobie).

 a na allegro oficjalny sklep allegro od wczoraj sprzedaje ps4 slim 500gb golasa z 1099zł i sprzedał już 207 sztuk przez 24h.

Konsola Sony Playstation 4 500 GB slim czarna - Konsole do gier Sklep internetowy Allegro.pl

 

miałem wczesniej ps4 ps4 pro, ale chetnie przejde raz jeszcze niektore gry a i sporo jest nowych nie ogranych, a ps5 kupie za 1-2 lata jak bedzie tansze i wyjdzie wersja poprawiona.

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu myślę nad kupnem jakiegoś pro pada do PS4. Ostatnio trochę bardziej posiedziałem w temacie i wytypowałem dwa modele. 

 

Nacon ps4 revolution unlimited pro: 

i-nacon-ps4-controller-revolution-unlimi

 

albo

 

PowerA Fusion Pro:

apc-pad-bezprzewodowy-ps4-powera-pusion-

 

W Nacon podoba mi się rozłożenie gałek i przypominają mi się dobre czasy z X360. Znowu PowerA po zobaczeniu kilku opinii w sieci wydaje się naprawdę solidnym sprzętem i jest tańszy. 

 

Który z nich polecacie? Czy prokontroler naprawdę robi taką różnicę czy może to tylko moja zachcianka? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Od jakiegoś czasu myślę nad kupnem jakiegoś pro pada do PS4. Ostatnio trochę bardziej posiedziałem w temacie i wytypowałem dwa modele. 
 
Nacon ps4 revolution unlimited pro: 
i-nacon-ps4-controller-revolution-unlimited-pro-ps4-pc-ps4ofpadrev3uk.jpg
 
albo
 
PowerA Fusion Pro:
apc-pad-bezprzewodowy-ps4-powera-pusion-pro-1513638-01,75596870145_8.jpg
 
W Nacon podoba mi się rozłożenie gałek i przypominają mi się dobre czasy z X360. Znowu PowerA po zobaczeniu kilku opinii w sieci wydaje się naprawdę solidnym sprzętem i jest tańszy. 
 
Który z nich polecacie? Czy prokontroler naprawdę robi taką różnicę czy może to tylko moja zachcianka? 
Nacona Pro miał mój ojciec, który gra non stop w Fallouta 76. Zaraz po skończeniu gearancji poszedł trigger, a do tego guma starła się z calego pada dość szybko. Szkoda kasy wg mnie, a te pro kontrolery nie są warte takiej kasy. Jakby Sony zrobiło w końcu coś oficjalnego to można by myśleć, a te firmy trzecie to padlina w znacznej większości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...