Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet Horizon nie jest znany. Te 41 mln to minimalna szacunkowa wartość podana przez jakąś gazetę, nic oficjalnego od Sony ani GG.

 

Ze względu porę dnia trochę stulejkowy post, ale czy tylko ja Aloy bym mocno kochał? Fajna babeczka :3

A no. Ja wiem, że Guerrilla zatrudniło ludzi z doświadczeniem, ale i tak trudno uwierzyć że napisali taką fajną postać w porównaniu do nijakich protagonistów z poprzednich gier ;) Crystal Dynamics/Eidos powinni się uczyć jak stworzyć dobrą kobiecą postać, a nie Lara "I can do this" Croft z ostatnich Tombów.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

W tym artykule podali dokładnie 45mln euro przelicznik 47mln $, policzyli wypłaty dla ludzie z GG 250 osób + 100 chińczyków którzy robili dla nich assety. Ale to wszystko i tak szacowane liczby i IMO mocno zaniżone.

 

Język gry (dubbing) da się zmienić w menu głównym przed załadowaniem save.

Gra działa jednak płynniej w trybie Perfomance, z super samplingiem jest lekkie rwanie przy ruchach kamery, coś jak w FFXV.

 

Po 3h na razie mnie gra nie zachwyciła tak jak Wiesiek czy Uncharted4, no ale mam nadzieje że to się zmieni później. Nie ma co się specjalnie rozpisywać;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomiędzy poziomami są głównie różnice w damage'u i ilości zbieranych rzeczy. Nie mniej na Very Hardzie rushujący Watcher zabiera tak gdzieś z 2/3 paska HP i generalnie na początku wszystko ma cię na dwa hity.

Ty tyle, porównując rozgrywkę z tym jak gra dziewczyna (na hardzie), większych różnic nie dostrzegam, wrogom nie zwiększa się HP, tylko właśnie obrażenia (dość zauważalnie), może agresywniej wykorzystują swoje ataki dystansowe, ale to tyle.

Imo radzę trochę pograć na VH, jak nie przypasuje można bez konsekwencji wrócić na niższy poziom.

P.S
Widzę, że na forumku już "debata" o rpgowatości gry xDDD
 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Przeszedł ktoś już tę misję z Power Core na 25 lvl? Zastanawiam się czy jest sens tam iść mając 8 poziom.

 

Ja tam dziś się zamierzam wybrać, o ile po drodze nie znajdzie się nic ciekawszego:) 

 

Pierwsze wrażenie to całość mapy musi być ogromna, ale nie wyszedłem jeszcze z początkowej lokacji.

Odnośnik do komentarza

@poziom trudności

Sawtooth uderzył mnie dwa razy, a życia zeszło mi jakieś 5% :reggie:

 

Roboty w pierwszej lokacji w 90% załatwiałem po cichu no i jest bardzo łatwo. Przeciwnicy znajdujący się w pobliżu potrzebują dużo czasu na podniesienie alarmu.

 

@messer

Który masz lvl? Chyba też się wybiorę tam dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Ja wbilem 12. Praktycznie nie robie fabuly, poza tymi początkowymi misjami. Zajalem sie na razie pobocznymi, zadaniami, samouczkiem i terenami lowieckimi. Chyba z przyzwyczajenia boje sie, ze jak zrobie fabule to juz nie bedzie mi sie chcialo wracac do pozostalosci pobocznych.

 

Na ile do przodu (chodzi o lvl) robicie zadania? Mam 12lvl i zastanawiam sie nad dwoma zadaniami, ktore sa na 18...

Odnośnik do komentarza

Sporo do roboty? Fajnie napakowana mapa z dużą ilością miejscowej do zwiedzania? Jak mapa - duża?

 

mapa jest tak napakowana że co chwile sie cos dzieje, ja nie jestem w stanie robić fabuły bo mnie caly czas coś odciąga

 

 

Przeszedł ktoś już tę misję z Power Core na 25 lvl? Zastanawiam się czy jest sens tam iść mając 8 poziom.

 

ta misja jest bardzo "długa" i i tak jej nie zrobisz na 8 lvlu. wymagane jest kilka power core rozśmianych po mapie więc dopiero mając wszystkie można skońcyc questa (stąd tak duży sugerowany lvl)

można tam wejść odrazu ale tylko skobie popatrzysz na bajer który można tam zdobyć

 

 

 

nie wiem jak wam cokolwiek zabrało 5% życia, mnie na normalu jadą za minimym 25% życia, a większość ataków zabieta 50-70%

 

 

mam ok 16lvl

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mi sie wydawalo, czy cos u mnie bylo nie tak ale wczoraj przy odbijaniu obozu, nie udalo mi sie ognista strzala walnac heada bandycie?! Strzelilem kilka razy w leb i nic, potrzeba 2-3 strzal zeby zabic. Troche dziwne. Zmienilem na zwykle i od razu padali po strzale w banke.

Ja staram sie z nich nie korzystać, bo cos rozczarowują. Stosuje tylko, jezeli przeciwnik nosi kanister na grzbiecie i jest w grupie, w tedy można liczyć na obrażenia obszarowe. Lepiej jest wycelować strzała myśliwską, albo wzmocnioną imo. Gram na Hard  :czesc: 

 

ej..

Gdzie znajdę dodatki dlc - u kupca dopiero w sklepie, za free'kulca ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Gram od początku na bardzo trudnym i jest za(pipi)iście, satysfakcja ogromna po KAŻDEJ potyczce, jestem na na dwa hity u watchera a u reszty na jednp uderzenie. Jest cudnie. Kombinowanie, zmienianie taktyk, prześlizgi, pułapki. Ja (pipi)e nie spodziewałem sie takiego sztosu. Gameplay 10/10 i przy okazji jest to najpiękniejsza gra na konsole ever. Od wczoraj nabilem już 15h i nadal mi mało. Mapa ogromna, muzyka świetna itd itp. Nie spodziewałem sie tego

Edytowane przez Heavy Deszcz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziwnie czyta się te posty, człowiek myśli, że to temat o U4 lub TLoU2 ;). Fajnie, że GG dołączyło do SSM czy ND jakością dostarczanych gier, ciekawe czy Bend też się uda z Days Gone. Przed premierą większość stawiała na świetną grafikę i średni gameplay z beznadziejną fabuła, a tu się okazuje, że niemal wszystko jest na poziomie grafiki :)

 

PS. Jeżeli kupicie grę na PSS, to dostaniecie 50zł do portfelu.

17039414_1357497970984357_44573749552108

Edytowane przez YETI
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...