Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrywałem Horizona na początku roku, więc kilka lat po premierze, ale mimo tego i tak gra robiła na mnie niesamowite wrażenie graficzne. Zwłaszcza dodatek i to bajeczne poruszanie się w śniegu. Remaster kompletnie niepotrzebny, ukierunkowany na zysk. Liczę na niską sprzedaż, choć wiem, że to płonne nadzieje... Nie podoba mi się kierunek, w którym to wszystko zmierza. Zamiast nowych gier odgrzewanie starych kotletów. 

Odnośnik do komentarza

Zrozumiem, jesli bedzie to po prostu przeniesienie ustawien z PC, ale z opisu wynika, ze bedzie to cos bardziej ambitnego ze zmienionymi animacjami i pewnie mimika twarzy, by dorownac sequelowi. God of War i Days Gone takze nie otrzymaly update’u graficznego PC i bylaby to naturalna kolej rzeczy. Ale taki patch powinien byc darmo. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Gram sobie powoli w tego Horizona i zastanawiam się dlaczego ta fantastyczna pod względem grafiki i designu świata jest tak denna gameplayowo i fabularnie. Ciągle zerowy stopień interakcji właściwie ze wszystkim, żenujące cutscenki i dialogi, nawet już odkrycie tajemnicy tego świata powoli przestaje mnie interesować. Jedyne co mnie przy grze trzyma to niesamowite miejscówki oraz fakt, że chcę zagrać w dwójkę, a nie chcę zaczynać bez znajomości jedynki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja jedynki nie skończyłem. Myślałem, że to ze mną jest coś nie tak.

 

Nie mogłem znieść infantylizmu, fabuły podanej w postaci dialogów (bardzoooo średnich) i mechanik spłyconych do klikania Xa.

 

Ciągnęła mnie tylko graficzka i piękny świat, ale ostatecznie nie dałem rady przed końcówką. Days Gone olałem znacznie wcześniej. Powód identyczny.  

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, SlimShady said:

Rdzeń gameplayowy jak walka z dinobotami jest kozacki, jak się męczysz, to nie wiem po chuj grasz. "Przejdź" sobie lepiej, na tfu, jutubku, bo dla samej grafiki nie warto.

Aż tak mnie nie odrzuca, żeby olać. Chcę przejść, nie wracać i nie myśleć za x miesiecy czy lat że nie skończyłem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Samo załozenie dialogów, miało być chyba przybliżeniem poziomu "plemiennych ludów" wśród jakich jesteśmy.
Dlatego was tak irytują. No dziwne by było, gdyby ludy plemienne miały ogromny zasób słów itd. Włączcie sobie Chrono Trigerka i tam posłuchajcie w epoce kamienia jak gadają. Brakuje jeszcze by w Horizon walili się w piersi jak Goryle.
Zamysł artystyczny by przybliżyć klimat był dobry, gorzej pewnie z wykonaniem. Mi aż tak bardzo nie przeszkadzało.

Właśnie ogarnąłem dodatek.:banderas: I zainstalowałem i pograłem w 2:Aloy_cool1:
Niedźwiedzie ogniste w dodatków były upierdliwe, a jeszcze ubić pod koniec 5 sztuk. Ale jakiś puchar wpadł przy okazji, w tym puchar za wszystkie zrealizowane misje. Nie robiłem new Game+ i Hard Level oraz innych wyzwań. Aż taki zapaleniec, by zbierać wszystkie trofki nie jestem.

Za to sama gra to przyjemność właśnie walk. Pomijam ilekroć u mnie szły bluzgi przy walkach, ale właśnie to sprawia u mnie frajdę. Ktoś będzie wychwalał Kratosa walki w GoW, ale to właśnie tutaj wolę walczyć i rozwalać maszynki.

W dwójce jestem na początku, gdy Ambasada z Południka na Dziki zachód ma się udać:hi:

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...