Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2019 o 20:08, mattaman napisał:

Hamulec trzeba kalibrowac za każdym razem kiedy odpalisz grę. Kiedy już jesteś na torze wciśnij hamulec z taką siłą na jakiej chcesz mieć maks i trzymasz kilka sekund.

Wtedy wszystko będzie działać jak trzeba.

trochę odkop ale nie działa :rayos: 

świetne jest to Assetto pod kątem modelu jazdy, faktycznie półka wyżej niż PC, ale hamulca ustawić nie idzie

próbowałem wciskać i trzymać hamulec i w menu, podczas ładowania, ale też na torze (i w wyścigu i w time trialu) ale gry (xone) to nic nie obchodzi :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Poszukuję dobrej kierownicy z cichym i płynnym Force Feedback do Xbox i PC. Głównie do rajdówek jak DIRT 2.0. F1 mnie w ogóle nie interesuje. Czasami może w Forzę Motosport pogram, ale DIRT 2.0 to podstawa!

Myślę nad używaną Thrustmaster TMX PRO z 3 pedałami do Xbox czyli odpowiednik T150 dla PS4. Cena 800zł, kierownica używana z września tego roku.

Czy Force Feedback w tej kierownicy jest cichy i płynny czy polecacie coś innego?

Edytowane przez Dan86PL
Odnośnik do komentarza
Cześć,
Poszukuję dobrej kierownicy z cichym i płynnym Force Feedback do Xbox i PC. Głównie do rajdówek jak DIRT 2.0. F1 mnie w ogóle nie interesuje. Czasami może w Forzę Motosport pogram, ale DIRT 2.0 to podstawa!
Myślę nad używaną Thrustmaster TMX PRO z 3 pedałami do Xbox czyli odpowiednik T150 dla PS4. Cena 800zł, kierownica używana z września tego roku.
Czy Force Feedback w tej kierownicy jest cichy i płynny czy polecacie coś innego?
Ani cichy, ani płynny. Takie rzeczy to od T300 się zaczynają.
Odnośnik do komentarza

U mnie nigdy nie było żadnych problemów z kalibracją w Assetto Corsa.

Wg mnie jest to najlepszy benchmark możliwości kierownicy na konsolach. Każda fura ma tam oddzielne specjalnie zrobione sety typu kąt obrotu zgodny z rzeczywistością itp. 

 

DR 2.0 też jest świetną grą pod kierownicę, jednak jest to zupełnie inna liga i do AC nie ma podejścia w kwestii oddania realizmu przenoszonego na kierownice. Tutaj by się trzeba uśmiechnąć do poczciwego i niedoścignionego RBR :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie od ReaSnow S1 już pracują nad update firmware dla Xboxa Series i PS5, tak aby:

  • G29, G920 współpracowały z konsolami M$
  • i G923 i współpracowały z PS5

Jako że posiadam G29 i Xboxa Series X jest to dla mnie wspaniała wiadomość. Lepiej zainwestować jakieś 300pln niż 1800 w całą kierownice. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...