April 2, 20251 yr https://www.fromsoftware.jp/ww/pressrelease_detail.html?tgt=20250402_theduskbloods_debut: Developed for the upcoming Nintendo Switch 2; 'THE DUSKBLOODS' is a PvPvE title with online multiplayer at its core, where up to 8 players vie for supremacy among themselves and against challenging foes. Premiera w 2026 r. Wygląda jak duchowy następca Bloodborne W piątek ma być więcej info.
April 2, 20251 yr Kurde jedyny tytuł jaki przekonał mnie z pokazu do kupna Switcha 2 a tutaj się okazuje że jakiś multi badziew. Meeh a mogli pozamiatać...
April 2, 20251 yr Rozmieniają się na drobne, ale nie powiem, we wczesnej fazie był gruby hajp. Myślałem, że to taka sztuczka jak przy przejściu z Demonsów na Darki. To samo, ale udajemy nowe IP, żeby obejść licencje.
April 2, 20251 yr Author Ta multiplayerowość jest mocnym rozczarowaniem, imo bardzo szkoda takiego settingu i sentymentu graczy do BB na jakieś multigówno. Z Directa wynika, że za grę odpowiedzialny jest Miyazaki, więc moooże coś z tego jednak będzie.
April 2, 20251 yr Wszystko się rozbija o to czy da się grać solo, a poza tym to widać potężną ilość ponownie używanych animacji itp, no ale zainteresowanie jest.
April 2, 20251 yr Pierwsze co to WOW, ex na switcha od From. A później to info o multi, wywalone jajca na ten produkt. Ogólnie ta generacja konsol to jakaś niedopieczona
April 2, 20251 yr - Mamo, kupisz nam Bloodborne 2? - Nie, mamy Bloodborne 2 w domu. Bloodborne 2 w domu:
April 2, 20251 yr Juz mozna sie bylo zakradac do dzialu xboxa i smiac, ze exy nie sprzedaja konsol, a tym czasem From: Spoiler
April 2, 20251 yr Może ta gra jeszcze by miała sens jakby to było multiplatforma, a nie sam ex, już pal licho w tego multika.
April 2, 20251 yr 54 minuty temu, Rozi napisał(a): Jakiś zjebany multiplayer, dramat, co to From odpierdala Microsoft ich wykupił i zmusił do zrobienia multiplayera! A nie, czekaj
April 2, 20251 yr Jakby to było ogłoszone wczoraj to bym pomyślał, że to jakiś aprilisowy trolling - przecież to video wygląda jak zlepek różnych konceptów bez ładu i składu i z co chwilę zmieniającą się rozdzielczością - taki typowy clickbaitowy, fałszywy trailer, jakie chujki robią, żeby nabrać oglądacza. I w sumie zastanawiam się, czy fakt, że to prawdziwy trailer, nie jest jeszcze bardziej niepokojący. Wygląda jak gówno.
April 3, 20251 yr Będzie to samo, co z tym multi do Eldena, tylko mniej rozbudowane. Tutaj będzie typowa młocka z trybami PVPvE na arenach, niewielkich planszach, co ten from odpierdala, niech wystawią te swoje assety na allegro, to już Sega robi to lepiej w Yakuzach, bo przynajmniej zawsze jest jakieś lore, fabułka itp. Demon's Souls z PS5 to jeszcze długo będzie najładniejszy soulslike, bo oni będą tłuc ten swój stary silnik teraz przez 10 lat na Switchach w reedycjach gier z PS4 era w wariancjach multi, szkoda.
April 3, 20251 yr 57 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a): Będzie to samo, co z tym multi do Eldena, tylko mniej rozbudowane. Tutaj będzie typowa młocka z trybami PVPvE na arenach, niewielkich planszach, co ten from odpierdala, niech wystawią te swoje assety na allegro, to już Sega robi to lepiej w Yakuzach, bo przynajmniej zawsze jest jakieś lore, fabułka itp. Demon's Souls z PS5 to jeszcze długo będzie najładniejszy soulslike, bo oni będą tłuc ten swój stary silnik teraz przez 10 lat na Switchach w reedycjach gier z PS4 era w wariancjach multi, szkoda. Mam nadzieje, że nintendo im tyle zapłaci, że dostaniemy kolejne 3 gry na wszystkie platformy od From za to co zainkasują.
April 3, 20251 yr Będzie turlu turlu, zbieranie dusz/krwi/esencji, kapliczki z upgradem i mrukliwi NPC? Wow, tego jeszcze nie grali.
April 3, 20251 yr 7 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a): Będzie turlu turlu, zbieranie dusz/krwi/esencji, kapliczki z upgradem i mrukliwi NPC? Wow, tego jeszcze nie grali. Peak gamingu
April 3, 20251 yr Hehe. Szkoda, że to nie jest żaden singiel. From powiedziało do N, best I can do is Nightreign z odrzuconych assetów xd
April 3, 20251 yr 11 minut temu, Szermac napisał(a): Hehe. Szkoda, że to nie jest żaden singiel. From powiedziało do N, best I can do is Nightreign z odrzuconych assetów xd W punkt.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.