Plugawy
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Treść opublikowana przez Plugawy
-
Silent Hill: Townfall
Chyba chodzone bijatyki ;D
-
Figurki kolekcjonerskie
-
Until Dawn 2
Tych mord to oni nigdy nie nauczą się robić.
-
Marvel's Wolverine
Jasne że się sprzeda. Kto ma kasę ten kupi na premierę i zaraz po przejściu sprzeda. Ja poczekam jak będzie koło 99zl i pójdzie na półkę :) takie maks 8/10 póki co. Chyba że najebia jeszcze woke i wolverine bedzie płakał po kątach a baby będą go ratować. To wtedy nara jak ze Spider-Manem 2 i moralesem. Jean Grey brzydki babsztyl.
-
Targi: E3, GC, TGS
O nie budowanie bazy
-
Targi: E3, GC, TGS
Nawet kolesi z karabinami nie było uff
- Targi: E3, GC, TGS
-
Targi: E3, GC, TGS
Jest moc, ale czy mi się wydaje czy klatki lecą?
-
Targi: E3, GC, TGS
Jest krewka
-
Wody, napoje, soki itp.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Głupi nie są nie ma nic za darmo. Na bank mają słupki kiedy i ilu ludziom się kończy plus. To dali wam parę dni gratis, żeby zaoszczędzić. Teoria spiskowa? Ale prawdziwa
-
PSX EXTREME 345
Przynajmniej nie dało sie tego zjebac. Ale i tak wersja myszy lepsza.
-
własnie ukonczyłem...
Mi też, ale moment kiedy masz obsługiwać to działko i strzelać do latających przeciwników to tragedia. Zwłaszcza jak miałem przejść na wyższym poziomie trudności dla platynki. To była masakra xD
-
Horizon Hunters Gathering
Genshin ma przynajmniej słodkie laleczki.
-
Cinema news
U mnie jest kino studyjne, ale zawsze były seanse w napisach i dubb głównie dla filmów dla gówniarzerii. Ostatnio dopiero coś się pojebało. Chyba napiszę do kierownika kina i się wyżalę.
-
Cinema news
Oglądam rozpiskę w moim kinie i He-mana będą grać tylko w dubbingu. Co za pojebane czasy. Straszny film też w dubbingu za to potem dopiero potem napisy. A najlepszy był Mortal na premierę w dubb xD debili wychowują co czytać nie potrafią i w dodatku bez gustu bo ten polski dubbing to się jedynie do kreskówek nadaje.
- Horizon Hunters Gathering
-
Wrzuć screena
Ford Rs200. Piękne auto i z przodu i z tylu. Pamiętam jak w GT2 go piłowałem. Miał kopa jak petarda
-
Miłej niedzieli. Beka w toku xD
Miłej niedzieli. Beka w toku xD
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Jakby zrobili z tego remaster/remake to tak by było. Ale gdyby zrobili Call of Killzone z sezonami to ludzie by grali o ile by było to dobre.
-
DIABLO IV
Kerrigar i tam po lewej stronie jest duży filar przy którym się to włącza i wchodzi w portal. Wybierz poziom 10 i masz Udrękę 1 po przejściu. Tylko musisz się zmieścić w czasie. Mi najnowszy dodatek podobał się bardziej niż podstawka. Teraz jestem w trakcie pierwszego dodatku bo tworząc postacie nie zaznaczyliśmy od którego miejsca chcemy zacząć i wystartowalo od najnowszego.
-
Promocje na PS Store
Niektóre ceny były niższe na poprzedniej promocji
-
Wody, napoje, soki itp.
-
własnie ukonczyłem...
Ja tam plusika nie dałem bo nie mam w zwyczaju czytać maturalnych wypocin i kilkustronicowych elaboratów na forum. Chcesz eseje pisać to sobie bloga załóż albo do gazety o grach wideło wysyłaj recki.
-
Silnik forum 3.0
Ten co. To za dużo robogodzin kosztuje. Chyba że chcesz zafundować informatyczkowi z forum wynagrodzenie to ok, ale to nie będzie 30zl brutto za godzinę pracy.