KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Gothic Remake
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Gdyby nie exy, to każdy sprzęt wyglądałby tak samo i zostałyby tylko smutne pecety, normalnie wsadzasz kabel i grasz. Ruch Xboxa będzie identyczny, jak im Helix wejdzie na premierę. Jak ktoś chce robić Hardware to musi dorzucić coś ekskluzywnego. Dobrze, że coś się dzieje w tej sprawie.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Według przecieków będzie pokazana tego lata, podwodny świat tym razem.
-
Stranger Than Heaven
Trochę o walce, która taka mocno Tekkenowa, lewa i prawa strona osobno.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Na pewno nie będzie straty czasu na ogłoszenie wersji pecetowych, czas na gaasy też chyba zostanie ograniczony do minimum. Nadzieja jest spora, że będzie znowu lepiej niż ostatnio, a było tam lepiej niż przedostatnio, tylko ta Govania nie wyszła do końca jak shadowdrop, niestety, wciąż nie wiem dlaczego nie zrobili czegoś na poziomie nowej Persji.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Si, demo mi zajęło dłużej, niż przejście całego Dead Rising xD. Oby tylko nie wrzucili wszystkiego, co najlepsze w demku, jak w FF XVI. Samo demko? 10/10.
-
Właśnie zacząłem...
No i to widać, jak się odpali na TV to jest straszna lipa, ale w boost mode naprawdę jak na jakimś mocarnym HH typu Steam Deck... :). I to chyba jest prawda, bo jeszcze pamiętam bez boosta jak odpaliłem pierwszy raz: I ważne, że jednak duża część gry to nie walka, a siła przyjaźni. Nie zaburzyli balansu. Btw @messer33 co oni tam odjebali, że Shez ma pełny voice acting, a Byleth nie, nie warto brać tego drugiego, taki hint, Shez top. Generalnie zostawiam sobie 3 Hopes do samolotu, bo akurat mam teraz dużo latania, więc nudy nie będzie :).
-
Właśnie zacząłem...
Three Hopes polecam, na razie parę godzin dopiero ograne, ale nie dość, że działa w 60 fps, to jeszcze w HH mode wygląda jak gra ze Switcha 2, postacie ostre jak żyleta i całkiem sporo tam fabuły od początku, bałem się, że będzie kupa, a tutaj proszę, Lady Edelgard i spółka jednak dowozi. Walka jak walka, ograłem Personę Strikers, a tutaj jest podobnie, to wciąż Three Houses, tylko z innym gameplayem.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Brakująca sztuka do przebicia PS4.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ciekawostka: ten SoP będzie w kinach. Fake E3 https://drafthouse.com/event/free-fan-event-sony-state-of-play
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Wszystko przez ludzi, co grają w Phantom X i płacą za to jeszcze.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ma trwać ponad godzinę, grubo, pierwszy raz też widzę SoP zapowiedziany tak wcześnie, więc pewnie na koniec będzie Faye of War.
-
Forza Horizon 6
Kurde mogli dodać tryb inwestowania w nieruchomości, coś jak w Yakuzie chyba Infinite Wealth :D. Nie, że kupujesz, tylko tabelki, wykresy, ale wiadomo, tylko w górę, bo to gra.
-
Forza Horizon 6
Tuning tak, ale te partsy do ulepszania klasy to też w garażu.
-
Forza Horizon 6
Opaska i klasy to plus, oczywiście i tak jednak za pół darmo można ulepszyć cokolwiek. Jeden minus tutaj, żeby chyba nie da się ulepszać bez wjazdu do garażu w grze, czy jestem ślepy? Tzn. przed wyścigiem.
-
Forza Horizon 6
Myślę, że problemem może być, że z racji grania w poprzednie części i kupienia najdroższej możliwej wersji od razu wpada ich z 50.
-
własnie ukonczyłem...
Mnie się gameplay w XII bardzo spodobał dzięki tym gambitom, wciągające to było i nowe dla mnie wtedy, no i w Zodiac Age (tylko w taką wersję grałem) final dungeon na ultraspeed x8 czy coś nie dłużył się, w Vanilla to pewnie musiał być jednak lekki zamuł.
-
Forza Horizon 6
Mogli zadowolić wszystkich i wrzucić tryb profesjonalny, punkty do festiwalu tylko za wygraną i -1000% do zbierania kasy.
-
Forza Horizon 6
Pewnie są już mody (zresztą i tak odpadają, bo pewnie leci ban), ale to najlepszy ficzur grania na PC był, kiedyś był dostępny natywnie we wielu grach, chyba nawet w GTA V jeszcze, starsze GTA, TDU itp. sobie wrzucaliśmy swoje pliki do folderu i narty.
-
Forza Horizon 6
Ale Ty jesteś mądry, wow.
-
Forza Horizon 6
Btw też w punkt, totalny brak innowacji w tej części, widać to już mniej więcej po minucie gry, to fakt. Żeby nie było, że jestem niszczycielem dobrej zabawy, to jest taki typ gry, ale trochę szkoda jednak, że nie ma nic nowego, prócz mapy.
-
Forza Horizon 6
Są takie gry na rynku, ale nikt w nie nie gra. https://store.steampowered.com/app/2634950/Tokyo_Xtreme_Racer/ W punkt:
-
LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight
Chyba na konsolach chodzi o coop, który jest w 30 fps.
-
własnie ukonczyłem...
X-2 było "fajne", ostatnia moja gra na Vitę, a De mortuis aut bene, aut nihil. Poza tym zawsze lubiłem Czarodziejki z Księżyca, kto nie lubił :D? Muszę nadrobić te "najgorsze", polaryzujące : Final 8 i sagę 13, po cichu liczę na jakiś remaster tego drugiego w najbliższych latach.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Tak, ale fakt po demku wrzuciłbym to do worka z Zeldami jednak, nie ma tu wiele z RPG, nie ma typowego rozwoju postaci, ale można się kłócić, czym jest w ogóle RPG obecnie. Temat działów na forum to już zupełnie inna dyskusja, bo sam dział RPG w obecnej postaci chyba nie ma sensu, tematy RPG się przeplatają wszędzie. Już lepiej np. jRPG przerzucić do subforum jak soulslike'i i wszystko do działu ogólne, a sam kącik RPG zlikwidować.
- Kingdom Come: Deliverance II