BRY@N
Użytkownicy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez BRY@N
-
Silnik forum 3.0
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Pewnie nie w takiej skali ale idzie to trochę w stronę rozwiązań z PC
-
Wydania specjalne - temat ogólny
-
Zakupy growe!
Tych wukongów wuchongów jest tyle, że ja to się w tym gubię
-
Wydania specjalne - temat ogólny
@Pix Lepiej powiedz ile lewych kont założyłeś na to głosowanie
-
Skoki narciarskie
Tylko jakby tych co tak piszą posadzić na belkę żeby skoczyli, to by się tak obsrali, że by miejsca w kombinezonie zabrakło.
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Jeszcze karty, które przywracają nam jedną użytą kartę też bywają bardzo pomocne.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Aloha?
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Licznik godzin leci nieubłaganie, już jest prawie 80h, a ja dalej siedzę w Novigradzie i jestem jeszcze przed spotykaniem z Jaskrem. Cały czas walczę też o pełną kolekcję kart Gwinta i wczoraj stwierdziłem, że spróbuję zrobić ten turniej w Passiflorze żeby wiedzieć ile mi jeszcze kart w Novigradzie zostało do zebrania. Wszędzie piszą żeby ten turniej zostawić sobie na koniec a nie jest on jakiś straszny ale trochę emocji mimo wszystko było. Przy trzecim gościu myślałem, że już przerżnąłem ale na szczęście się wyprztykał z kart i skończyło się remisem . Za drugim razem poszło już gładko. Przy ostatnim trafiło mi się dobre rozdanie i też nie było większych problemów ale powinno być więcej takich wymagających przeciwników do Gwinta bo to pokazuje siłę tej z pozoru prostej gry. Po turnieju zostało mi w Novigradzie do zebrania 5 kart i wiem, że Zoltan daje trzy. Także zostały teoretycznie dwie i mam nadzieję, że nie skończę z jedną, której nie będę mógł znaleźć.
-
Wydania specjalne - temat ogólny
Jeszcze od razu można zrobić kącik "Bose stópki" bo wiadomo, że to konik Grzybiarza.
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Widocznie to silniejsze od niego
-
Stellar Blade
W tematach Właśnie zacząłem i Właśnie skończyłem jest taki przekrój różnych gier, że często można coś wybrać dla siebie i pewnie pojawią się tytuły o których człowiek nie słyszał albo o nich zapomniał.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Znowu jest promocja na doładowania w Żabce https://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/kup-doladowanie-250-pln-do-playstation-store-za-200-zl-nowa-edycja-promocji-w-sklepach-zabka/
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Też tak mam, że zastanawiam się co by było jakbym wybrał inną opcję dialogową. Tym bardziej, że często widać konsekwencje wyborów nawet po jakimś czasie. No i cały czas są jakieś nawiązania do książek, jak np. po skończonym zdaniu z Baronem, Geralt mówi o wybraniu mniejszego zła jak w opowiadaniach.
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
No właśnie nie dość, że jest tego dużo to jeszcze można coś niechcący pominąć. Sam Gwint wciąga niesamowicie i w sumie im trudniej tym ciekawiej. Dużo zależy od tego co się wylosuje ale czasem jak się przetrzyma przeciwnika z pewnymi kartami to można wyjść z beznadziejnej sytuacji. W tym Novigradzie też się dużo dzieje. Im dalej tym bardziej rozumiem czemu ta gra była tak wysoko oceniana. Chociaż miała swoje za uszami jeśli chodzi o błędy.
-
Prawdziwy powód opóźnienia gta VI https://www.facebook.com/share/r/1A5b3d8c3q/
Prawdziwy powód opóźnienia gta VI https://www.facebook.com/share/r/1A5b3d8c3q/
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Tego już mam zrobionego. Jeszcze była misja dodatkowa gdzie gra się z karczmarzem i to też już mam zrobione. No nic lecę dalej z fabułą może coś jeszcze wpadnie.
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Mam już ponad 40h a nawet jeszcze nie byłem w Novigradzie. Robię co mogę z pobocznych, czasem coś pod trofea, boję się tylko tych kart do Gwinta. Niby wyczyściłem cale Velen a i tak mi pokazuje książka, że brakuje mi 4 kart. To wygrywanie kart od sprzedawców tez dziwnie działa, jeden w kasztelu nie dał mi żadnej karty a kowal w jakiejś wiosce dał mi już dwie, bo jestem na 100% pewny, że już raz z nim grałem.
-
Jaki masz backlog?
Ja też ostatnio po przesiadce na PS5 złapałem się na tym, że zacząłem szukać gier w które chciał bym zagrać, tylko ostatnio zacząłem Wiedzimna 3 w którego jeszcze trochę pogram. Na półce leży kilka gier do zagrania, niektóre jeszcze w folii i naszła taka refleksja, że po co kupować na zapas. Tym bardziej, że niektóre gry trzymają teraz ceny (Wu-kong) ale może przez ten czas trafi się jakaś dobra okazja i wtedy się kupi a tak na zapas żeby leżało na półce to bez sensu.
-
Ankieta PSX Extreme 2026 - chcemy poznać Waszą opinię, jak możemy rozwijać pismo
Może myśleli, że ci co o tym pamiętają już dawno pomarli.
-
The Super Mario Bros. Movie
Ciekawe czy w Polsce znowu będzie z dużym poślizgiem.
-
Jaki masz backlog?
Mam dokładnie tak samo, ze względu na mało ilość czasu na granie wolę wiedzieć ile muszę poświęcić na dany tytuł. Kiedyś tak miałem na PC jak się jeździło na piratach. Grałem w coś trochę i zostawiałem rozgrzebane ale od czasu gry na konsolach mam w zwyczaju kończyć wszystkie gry, które zacząłem chyba, że coś mi wybitnie nie podejdzie.
- Tekken 8
-
Wydania specjalne - temat ogólny
No jak to kret pewnie ślepy
-
Wydania specjalne - temat ogólny
Jeśli w najbliższym czasie CD-Action coś takiego zapowie to znaczy, że mamy kreta