Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy tylko mnie wkurza w tej grze jeden patent jaki twórcy nam zaserwowali - chodzi mi o "trzymanie sztywno" pada w ręku. No (pipi) mać praktycznie za każdym razem mi to nie wychodziło, a dam sobie ręce uciąć, że nie ruszyłem ani trochę kontrolerem. 

Daję radę ;)

Mnie bardziej irytuje QTE - nie zdążę mrugnąć okiem, w HR również tego nie lubiłam  :pawel:

 

A ja właśnie jestem zdania, że jest jakoś łatwiej z QTE w Until Dawn niż w HR. Z drugiej strony ile osób, tyle opinii :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy tylko mnie wkurza w tej grze jeden patent jaki twórcy nam zaserwowali - chodzi mi o "trzymanie sztywno" pada w ręku. No (pipi) mać praktycznie za każdym razem mi to nie wychodziło, a dam sobie ręce uciąć, że nie ruszyłem ani trochę kontrolerem. 

Daję radę ;)

Mnie bardziej irytuje QTE - nie zdążę mrugnąć okiem, w HR również tego nie lubiłam  :pawel:

 

A ja właśnie jestem zdania, że jest jakoś łatwiej z QTE w Until Dawn niż w HR. Z drugiej strony ile osób, tyle opinii :)

 

:)

Dobry patent: najlepiej nie oddychać i pad ani drgnie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem taką sytuacje przy samym końcu gry, odłożyłem pada na wyro żeby się nie ruszyć aż tu nagle zaliłyczło mi poruszenie pada ,trochę się ździwiłem i przez to zaciukało mi jedna laskę na sam koniec, trochę się wkur... (ale potem się śmiałem że albo jakiś MOLL się poruszył ,czy jakieś roztocza i pad zadrżał :D

 

 
Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

HR nie ukończyłem, znudził mnie mniej-więcej w połowie {gdzieś tam w pomieszczeniach co trzeba było się przeciskać i para leciała o ile dobrze pamiętam...}.

Jest szansa, że UD mi się spodoba? Lubię bardzo oglądać filmy właśnie w takich klimatach jak UD.

Trudno to przejść? Bo może żonce bym dał pograć ; ) ale musi być łatwe sterowanie i brak presji czasu podczas dokonywania wyborów... chociaż ostatnio Walking Dead Ep2chapetr1 przeszła :P (mój wielki sukces, bo wcześniej nic poza grami 2D nie ruszała). 

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

HR nie ukończyłem, znudził mnie mniej-więcej w połowie {gdzieś tam w pomieszczeniach co trzeba było się przeciskać i para leciała o ile dobrze pamiętam...}.

Jest szansa, że UD mi się spodoba? Lubię bardzo oglądać filmy właśnie w takich klimatach jak UD.

Trudno to przejść? Bo może żonce bym dał pograć ; ) ale musi być łatwe sterowanie i brak presji czasu podczas dokonywania wyborów... chociaż ostatnio Walking Dead Ep2chapetr1 przeszła :P (mój wielki sukces, bo wcześniej nic poza grami 2D nie ruszała). 

 

W mojej ocenie "historii" to bardzo minimalnie wskazałbym przewagę UD nad HR.

Co do presji czasu to jest od groma takich sytuacji w UD. Trzeba być naprawdę uważny na wyskakujące na ekranie sekwencje przycisków.

 

Ja dziś w końcu (chyba) dobiję platynę w UD i z radością pozbędę się gry :) (@Koleś88 - leci priv :) )

Odnośnik do komentarza

HR nie ukończyłem, znudził mnie mniej-więcej w połowie {gdzieś tam w pomieszczeniach co trzeba było się przeciskać i para leciała o ile dobrze pamiętam...}.

Jest szansa, że UD mi się spodoba? Lubię bardzo oglądać filmy właśnie w takich klimatach jak UD.

Trudno to przejść? Bo może żonce bym dał pograć ; ) ale musi być łatwe sterowanie i brak presji czasu podczas dokonywania wyborów... chociaż ostatnio Walking Dead Ep2chapetr1 przeszła :P (mój wielki sukces, bo wcześniej nic poza grami 2D nie ruszała). 

Sterowanie do łatwych nie należy, czas w podejmowaniu decyzji, co ma wpływ na dalsze losy bohaterów, refleks, spostrzegawczość... jedna gapa i masz trupa. Ot, życie ludzi w Twoich rękach - dosłownie ;)

Ta gra to wyzwanie i szczerze ją polecam, dla żony również.

Trzeba być twardym, nie miękkim  :diablo: 

 

Odnośnik do komentarza

Wlasnie to cos ogrywam i mam momenty gdzie bawie sie swietnie ale sa tez takie gdzie zmuszam sie do dalszej gry. Na plus klimat taniego slashera - na minus pseudo grywalnosc. Dobrze, ze ostatni kontakt z czyms podobnym mialem na ps2 przy okazji Fahrenheit'a bo bym nie dal rady. Typowa gra, zeby pograc i wy(pipi)ac/puscic dalej. 

Odnośnik do komentarza

Udało się skończyć, w weekend może platynę wbiję. Przyznam szczerze, że z początku się ładnie dygałem, bo ogólnie za horrorami nie przepadam i oglądałem może z trzy-cztery filmy tego typu, więc za bardzo do takich klimatów przyzwyczajony nie jestem. I no właśnie, dygałem się tylko z początku, bo później klimat gdzieś uleciał, a dokładniej w

momencie gdy Josh przyznał się, że ten seryjny morderca to tylko kawał. Motywu z tym psychopatą bałem się no nie wiem czemu, może dlatego,że nie wiadomo było czego się spodziewać? Może przez tą maskę, przez to, że na mnie poluje i próbuje nastraszyć? Później to wendigo mnie atakowało, ale w sumie już było wiadome, że jak już zaatakuje to czas się spowolni, ja strzelę i ucieknę, więc szału to raczej nie robiło.

Ogólnie to gierka raczej straszny średniak, czasem można poczuć żenadę, bo gra momentami próbuje nastraszyć z częstotliwością dziesięciu razy na minutę co raczej ani fajne, ani straszne nie było. 6-/10, zagrać i sprzedać.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Wszystkie trofki wskoczyły bez problemu, niektóre wpadają pod koniec rozdziału, motyw z reka i coś jeszcze

Gra sprzedała sie chyba w ok 1mln kopii, na dobry moment trafili jak nie było w co grać

 

Jakim zmień tego prosiaka pls, na bardziej statyczny :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...