Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W moim wydaniu, wszyscy zginęli  :pawel: 
Synek miał niezły ubaw, na samym początku obstawił taką wersję wydarzeń, no cóż... (pipi)iki w oczach, język na brodzie i zaparty dech w piersi przy próbie zapanowania nad i tak trzęsącym się padem, nic nie dały - ...dolone QTE wygrało  :flag_of_truce: 
Mocne 7, daleko tej pozycji do Heavy Rain, które uwielbiam.
Skończyłam i jak narazie mam dość.
Poczekam jakiś czas, aż zatęsknię i zechcę kolejny raz tę bandę rozpieszczonych dzieciaków ratować ;)

Odnośnik do komentarza

Przeszedlem raz, dziewczyna drugi robiąc trochę inną wersję wydarzeń. Generalnie bardzo dobra grafika, gameplay jaki lubię ale...historia leży na calgo, gdyż porównywałem do mojego uwelbianego Heavy Rain, które niestety miażdży ten tytuł fabułą jak dla mnie. Ale i tak grało się ok, fajnie że tego rodzaju gry dalej powstają :) Jednak gra leci dalej do następnego nabywcy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przechodzę grę po raz kolejny by wbić trofeum za uratowanie wszystkich. Do 10 rozdziału każdego utrzymałem przy życiu ale popełniłem błąd i zginął Josh. Gdy odtworzyłem od nowa 9/10 rozdział niestety jest tam zapisane moje pierwsze przejście w którym Jess zginęła. Muszę grać znowu od 4 rozdziału bo rozdziały się nie nadpisują, co za idiota wymyślił coś takiego! A jak zacznę od nowa to skasują mi się wszystkie znajdźki. 4 the players psia mać!

 

Da się zabić wszystkich w 10 rozdziale czy też muszę się cofać?

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ta gra szarpie tak na standardzie?Chodzi jakby ze 20 kl/s

Tak jest, ogólnie gra ma bardzo nierówny frame rate i animacja cały czas pływa. Najczęściej jest w okolicach 25 k/s, ale są też skoki do 40 i spadki do 20. Dodatkowo to jeden z tych tytułów przy których moja plejka zmienia się w odkurzacz (nie da się grać bez słuchawek).

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra szarpie tak na standardzie?Chodzi jakby ze 20 kl/s

Tak jest, ogólnie gra ma bardzo nierówny frame rate i animacja cały czas pływa. Najczęściej jest w okolicach 25 k/s, ale są też skoki do 40 i spadki do 20. Dodatkowo to jeden z tych tytułów przy których moja plejka zmienia się w odkurzacz (nie da się grać bez słuchawek).

 

 

Miałem to samo i odpusciłem przy 5 czapterze a że gra należy do tych czerstwych exów sony, które w ogole mnie nie przekonują to nie było żalu przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Ta gra szarpie tak na standardzie?Chodzi jakby ze 20 kl/s

 Dodatkowo to jeden z tych tytułów przy których moja plejka zmienia się w odkurzacz (nie da się grać bez słuchawek).

 

Myslalem ze przesadzacie, ale gram wlasnie na sluchawkach a plejke i tak slysze, gorzej niz przy Wieśku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wlasnie sobie sprawiłem moja kopie. Jutro obadam czy to takie dobre jak większość mowi. Po ostatnim ograniu beyond stwierdziłem ze szybko nie kupie UD bo strasznie soe tam wynudzilem ale gdy następnie skończyłem heavy rain to mowię sobie ze chce wiecej takich emocji

 

Edit. Pograłem z 2h i jak narazie mega pozytywnie zaskoczony ;) wciąga jak bagno ale trzeba isc spac

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

I tak i nie. Generalnie to wszystkie tego typu pozycje nie sa szczegolnie dlugie, ale bez obaw. zdazysz sie wybawic, mozesz tez szukac poukrywanych dokumentow, totemow wiec dojdzie ci kolejne" pare minutek".

Czy gra na raz? Moim zdaniem nie. Po pierwszym przejsciu mialem zamieszanie w glowie, Wiedzialem juz w jakich miejscach popelnilem blad, albo gdzie moglem zagrac inaczej i jakie bylyby tego skutki. Przez to wlasciwie zaraz chcialem zaczac jeszcze raz. Chociaz znajduja sie tacy ktorzy mowia, ze gra przy drugim przejsciu nie oferuje niczego nowego. Mimo wszytsko klimat jest wyborny wiec waro. W tej chwili gra kosztuje grosze wiec sie nie zastanawiam grzybiarz. Klimat- ale dotrwaj do konca!!!- przypadnie ci do gustu jak mylse.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...