Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem, ograłem. Całość pękła na dwa podejścia. Ogólnie bardzo spoko, pod warunkiem, że lubi się takie klimaty i mechanizmy rozgrywki. Za takie pieniądze (120PLN) zdecydowanie warto! Cały czas zastanawiam się jednak, które "równanie" jest prawdziwe...

 

HR > UD lub UD > HR

 

Szczerze mówiąc sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, super odskocznia po ogrywaniu w tym roku tak wielkich gier jak Wiesiu, BB i Fallout 4. 

 

Czy tylko mnie wkurza w tej grze jeden patent jaki twórcy nam zaserwowali - chodzi mi o "trzymanie sztywno" pada w ręku. No (pipi)a mać praktycznie za każdym razem mi to nie wychodziło, a dam sobie ręce uciąć, że nie ruszyłem ani trochę kontrolerem. 

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, super odskocznia po ogrywaniu w tym roku tak wielkich gier jak Wiesiu, BB i Fallout 4.

 

Czy tylko mnie wkurza w tej grze jeden patent jaki twórcy nam zaserwowali - chodzi mi o "trzymanie sztywno" pada w ręku. No (pipi) mać praktycznie za każdym razem mi to nie wychodziło, a dam sobie ręce uciąć, że nie ruszyłem ani trochę kontrolerem.

Taaa to samo miałem na początku. Dopiero z czasem wyczułem, że nie da się grać na leżąco i musi być praktycznie pad idealnie frontem światełka do tv.

Odnośnik do komentarza

Ukonczylem UD i mozna powiedziec,ze jest niezła ale jednak duzo wyzej stawiam HR.

Fabuła nic specjalnego,ale jest troche twistow,zaskoczen,w skrocie potrafi zaciekawic. Niespecjalnie przypadla mnie do gustu bezjajeczna eksploracja i troche zbyt duzy recykling miejscowek, ale wybory,QTE na plus choc w HR byly chyba trudniejsze/bardziej stresujace.

Mordy zrobione na wypasie i ogolnie oprawa A/V jest dobra,ale po La Noire ktore wyprzedzilo pod  wzgledem mimiki generacje juz sie tak nie podniecam.

Fajny patent z trzymaniem pada bez ruchu i mozna sie kilka razy wzdrygnac/przestraszyc ale bardziej na zasadzie prymitywnych jump scenek.

Wiadomo w jakiej konwencji jest gra,ale postacie/dialogi nie zbyt wysokich lotow i przez to przy wyborach mimo ze staralem sie wszystkich uratowac to w momencie skuchy nic nie czulem takze bez emolszyns niestety.

Zakonczenie tez bez pierd.olniecia i raczej oparte na wariacjach,wiec przy takim HR gdzie bylo chyba z 18 z czego polowa  to calkowicie inne sceny wypada blado,ale to ich dopiero pierwsza duza gra.

Duzo narzekam,ale ten gatunek powinnien tak wygladac ze nie ma  checkpointow/game over, moze seriale/filmy Telltale sa lepiej opowiedziane,ale w przeciwienstwie do innych tytulow  sa iluzja.Jak ktos ma zginac to zginie tylko odicnek pozniej albo dwa.Takze takie rozwiazanie jak tutaj zawsze propsuje choc wolabym zeby ogarneli to w konwencji powaznego horroru,bo slashery z jasonem itd bardziej traktuje w kategorii beki przez co nie do konca moglem dac sie porwac grze.

Jak ktos lubi ten gatunek i nastawi sie na horror klasy "Ł" to przy pierwszym przejsciu bedzie w miare zadowolony,bo  pozniej jump scenki straca na znaczeniu i tez akcji nie ma az tak wiele jak moznaby po slaszerach sie spodziewac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czy tylko mnie wkurza w tej grze jeden patent jaki twórcy nam zaserwowali - chodzi mi o "trzymanie sztywno" pada w ręku. No (pipi) mać praktycznie za każdym razem mi to nie wychodziło, a dam sobie ręce uciąć, że nie ruszyłem ani trochę kontrolerem. 

Daję radę ;)

Mnie bardziej irytuje QTE - nie zdążę mrugnąć okiem, w HR również tego nie lubiłam  :pawel:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...