Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

375h i nie zauważyłem kopiuj wklej. Projekt świata rozwala system. Chce się eksplorować. Trzy rzeczy powodują, że eksploruje się przyjemnie:

 

1. Bieganie po tych trawach itd.

2. Można się wspiąć gdzie się chce.

3. Widoki podczas lotu na lotni zapierają dech w piersiach.

 

W TOTK dojdzie przynajmniej jeszcze latanie na wingsuicie, będzie bigger, better and more badass :banderas:

 

Wrzuciłem dwie bomby do rzeki, najpierw wpadły pod wodę, a później wypłynęły na wierzch i zaczęły płynąć z prądem rzeki, ta okrągła trochę szybciej :)

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, zdrowywariat said:

3. Widoki podczas lotu na lotni zapierają dech w piersiach.

Jeszcze mi powiedz, że się rozpłakałeś ze wzruszenia jak to wszystko pięknie wygląda :) grałeś ostatnio w jakieś gry na innym sprzęcie niż Switch? Obawiam się, że mógłbyś tego nie przeżyć skoro na widoki w Zeldzie przestajesz oddychać :)

 

Ta Twoja propaganda przechodzi już ludzkie pojęcie. Wszystko dobrze? Jak coś to mrugnij 2 razy.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Jeszcze mi powiedz, że się rozpłakałeś ze wzruszenia jak to wszystko pięknie wygląda :) grałeś ostatnio w jakieś gry na innym sprzęcie niż Switch? Obawiam się, że mógłbyś tego nie przeżyć skoro na widoki w Zeldzie przestajesz oddychać :)

 

Ta Twoja propaganda przechodzi już ludzkie pojęcie. Wszystko dobrze? Jak coś to mrugnij 2 razy.

 

A Ty kto? A ten od obiektywizmu i +2 do oceny, bo gra Nintendo. Rozdzielczość to nie wszystko. W tej grze podoba się mi art style, design i budowa świata. No i nie w każdej grze można się wzbić i spoglądać na to wszystko z góry.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co gorsze, jaranie się na maksa grą, czy hejt? Ja nie przesiaduję w wątkach gier, których nie lubię, i nie napierdalam postami jak to niektórzy są nieobiektywni, że nie widzą wad i nie znają innych gier z danego gatunku. No i nie biegam z klaunami jak pojebany, bo komuś się gra podoba, która mi nie podeszła.

 

Pierdolicie farmazony, a macie 50h+ w grze, po chuj się męczycie z grą jak Rozi, który ma już nastukane 100h?

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, zdrowywariat napisał:

Nie wiem co gorsze, jaranie się na maksa grą, czy hejt? Ja nie przesiaduję w wątkach gier, których nie lubię, i nie napierdalam postami jak to niektórzy są nieobiektywni, że nie widzą wad i nie znają innych gier z danego gatunku. No i nie biegam z klaunami jak pojebany, bo komuś się gra podoba, która mi nie podeszła.

 

Pierdolicie farmazony, a macie 50h+ w grze, po chuj się męczycie z grą jak Rozi, który ma już nastukane 100h?


Odpocznij sobie od internetów, dobrze Ci to na zdrowie zrobi. Kolejnego statusa, który wszyscy maja w dupie o tym ze 12 maja ma premiere najbardziej pusty open world ostatniej dekady, nie zniose. Naprawdę odpocznij. 

  • beka z typa 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

ale zdrowy ma rację - po 12 V będę już na zawsze patrzył na każdą grę pod kątem tego czy mogę wspiąć się po ścianie i doczepić kółka do tratwy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

not :kekw:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jak obrzydzić gre? Przeczytać ten wątek.

Należę do obozu- gra ok, jako Zelda jest chujowa.

Mialka strasznie i wolałem formę z poprzednich odsłon. Ta Zelda jest inna, nic więcej. 
Jaranie się ze bombę porwała rzeka? Bitch Please…. Jaralem się tym przez kwadrans, potem mnie drażniło niszczenie z dupy broni. Koroki? Znalazłem kilka i olalem temat. 
Nie miałem kompletnie ochoty biegac po tym świecie, zaliczyłem bossów, główny wątek i odstawiłem. 
Koniec historii, mam lepsza frajdę z Skysword. Do tego nie wrócę, czekam na maj. 
Ale robienie z tej gry Boga Gamingu, to już dramat.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wszystkie dlc. Dodatkowe kapliczki całkiem miłe szczególnie te pseudo pinballowe mi się podobały no ale wciąż mega prostackie do zrobienia w 5 minut. Ale już ostatnia finałowa trzymała poziom poprzednich divine beastów. Boss monk fajna walka ale chyba kogoś pojebało mówiąc że ta walka była trudna. Straciłem 3 serduszka i ogólnie nie musiałem jakoś spinać dupy, lynel dalej pozostaje największym badassem tej gry. Najbardziej podobały mi się chyba wyzwania master sworda. Pomysłowe i czasami całkiem wymagające. Motorek śmieszny, nie jeździ się zbyt przyjemnie, jest chyba nawet gorzej niż w death stranding. Teraz do maja będę sobie szukał stroje z dlc+ dokończe subquesty i przed dwójką idę do zamku nayebać ganonsa :banderas:

Po drugim przejściu nie zmieniam zdania. Super gra wideo. Polecam każdemu zagrajmerowi

Odnośnik do komentarza

Ja dalej biegam i zbieram Koroki, w masce wpadają, że aż miło, mam zamiar zrobić grę na 100%, w żadnej innej nie zbierałem śmieci, no chyba że coś wnosiły do gry, fabuły itp., jak w TLOU np.. Skrzynie mam wszystkie znalezione w świątyniach, a te które widziałem po drodze wyławiałem, zmiotłem również każdy obóz dla skrzynki. Mam full wypas bronie i tarcze w ekwipunku, z mocą 50+, a nawet 100+, te najlepsze wiszą w domu, łuki też różne i na wypasie, wszystkiego mam x10 (niektórych części z guardianów x200) i ponad 100000 hajsu. Tu zadziałała nerwica natręctw xD.

 

Minus niszczenia się broni jest tylko taki, że tych najlepszych mi było szkoda xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No i skończone, na Ganona wpadłem w zamku zupełnie przypadkowo więc od razu go ubiłem. Zrobione 55 kapliczek, jakieś 50 koroków, wszystkie bestie (thunderblight faktycznie trudniejszy od ganona, cały wielbłąd mnie pogubił), master sword, no i tyle. Może się jeszcze poszwędam w poszukiwaniu kapliczek, bo bieganie po tym świecie to czysta przyjemność. Podtrzymuję poprzednią opinię, w żadnej innej grze tak nie czuć ducha przygody. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak patrzę na te filmiki to dochodzę do wniosku, że mam jednak mocno ograniczoną wyobraźnię :reggie: ogarnąłem tylko, że w kapliczkach można sporo zrobić strzałami zamiast nosić pochodnię czy te elektryczne kule, ale tego, że mi wybuchowa strzała walnie prosto w ryj jak ją wyciągnę w środku wulkanu to już nie zatrybiłem xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...