Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

@Estel

wrażenia miałeś już w tym temacie między gifami bo ludzie od tygodnia grali na xbox one czy pc :) 

 

Ja w każdym bądź razie nie zaczynam przygody a kontynuuje dzisiaj rozpoczętą w tamtym tygodniu. Prawie wszystko na eos zrobiłem i mi się nic nie nudziło. Jedyna głupia dla mnie czynność to skanowanie nomadem. Trzeba jeździć w kółko aż znajdziesz odpowiednie miejsce i wystrzelasz wtedy sondę. Debilne:)

Odnośnik do komentarza

 

Daj znac jak wrazenia Bansai. Ja sam sie zastanawiam czy nie brac dzisiaj pomimo tych wszystkich negatywnych opinii. Akurat by mi gra wjechala fajnie przed Persona ;)

Napisze pewnie wieczorem co i jak, na dzien dobry widac juz plusy i minusy. :)

 

@Cedric

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=232609058&postcount=596

Wychodze z roboty za 2h. Naczekuje bo nie wiem czy zahaczyc o sklep w drodze do domu ;)
Odnośnik do komentarza

Po kilku godzinach moge ci powiedziec ze jak jestes fanem Mass Effecta to mozesz smialo brac, no ale to tylko tak wstepnie. Jesli po prostu lubisz serie, no to poczekaj az pogram jeszcze, zbiore mysli i cos sensowniejszego napisze zeby potem nie bylo ze (pipi) kupiles przeze mnie. :P

 

Wstepnie moge napisac na pewno ze twarze i animacje to padaka [nie non stop, ale tez nie do konca sporadycznie], glownie przez te martwe oczy. No ale ze czesto zerkam na napisy to mi sie to az tak mocno w oczy nie rzuca.

 

System walki jest swietny, nie dziwota ze w recenzjach go chwalili, postac porusza sie troche jak czolg, szczegolnie w porownaniu z Nierem/Niohem/Yakuzą w ktore ostatnio gralem i celowanie ma lekki deadzone ktorego nie mozna usunac, ale mimo to cieszy zwiekszona wertykalnosc i swoboda na polu walki, ten mini jet-pack to calkiem sprytny pomysl. Bronie wala mocno i czuc to, dzwiek wystrzalow rowniez na wysokim poziomie.

 

Dialogi? Poki co... srednio, raz dobrze, a raz turbo chuyowo.

 

Graficznie? Znakomicie, oprocz oczywiscie twarzy, otoczenie wyglada pieknie na bieda-ps4, ale niestety gra potrafi chrupnac, czasami nawet mocno.

 

A, no i kreator postaci jest bardzo ograniczony, moze ci sie wydawac ze zrobiles fajna postac, ale prawdziwą probą bedzie pierwsza scenka na ktorej sie rusza, mi po 3 probach udalo sie zrobic postac ktora przypomina czlowieka i na screenach i w ruchu, takze powodzenia w razie czego. ;)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Działa na xbox one

 

 

Dobra pograłem dzisiaj 2h to plus moje 7 h z trialem i mogę chyba wygłosić wstępna opinie. Opinie fana gier bioware i fana trylogii mass effect.

 

 

Gra mi się bardzo fajnie. Frajde sprawia mi odkrywanie każdej notatki i rozmowa z każdym. Trafiają się debilne dialogii a i trafiłem na pierwszego transa na eos. Polecam porozmawiać z szefową badań tam:D. Taki styl bioware plus możliwość bzykania prawie każdego członka załogi. Niezależnie od tego czy mężczyzna czy kobieta czy kosmita.

 

 

Gra nagradza za wykonywanie nawet głupich czynności. Jest dużo fed exu jak w inkwizycji ale czuje tutaj cel w ulepszaniu kolonii czy nexusa.

 

Fbularnie obecnie jestem zaintrygowany możliwościami ale trudno mi ocenić bo za mało wiem.

 

Z towarzyszy rządzi kroganin. Czarny jest mdły i nijaki.

 

Technicznie są bugi ale nic co niszczyło by grę. Czasem śmieszna mina czy chód. Czasem przeciwnik zachowujący się dziwnie.

 

Sama gra graficznie prezentuje się naprawdę dobrze. To nie poziom horizona czy innych gier tego typu ale na pewno poziom wyżej od mass effect 3. Hdr robi a i loafingi na konsoli bardzo krótkie. Fast travel nie boli jak choćby w nier a na statku wreszcie bez loadingów można biegać.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Triala ukończyłem i zrobiłem co się dało, wrażenia dalej mieszane. Gra wygląda jak wersja alpha, pełno bugów i niedoróbek graficznych. Drętwe mordy które wyglądają jak losowe NPC z kłodami w tyłku. Gra raz wygląda ładnie raz średnio (EOS). Kreator postaci to bieda, próbowałem wyczarować coś co nie wygląda jak Shrek...

 

Fabularnie główny rdzeń wciąga i ciekawi, dialogi bardziej poszły w stronę fanów Dzień Niepodległości 2....jest dosyć ''gimbazowo''.

Gameplay mimo wszystko przyjemny, dla mnie zapowiada się gra lepsza od ME3 i dużo gorsza od ME1/2. 

 

EA powinno dać im z pół roku na dopracowanie gry. Mam nadzieje że seria po tej dramie nie pójdzie do piachu.

Odnośnik do komentarza

Jakieś 5h za mną, bawię się średnio. Póki biegamy po jakichś zamkniętych lokacjach to jest spoko, ale jak zaczyna się ten (pipi)any open world to robi się kaszana. Denerwuje mnie jazda Nomadem, brakuje mi "korytarzy" rodem z poprzednich części - no nie dla mnie taka zabawa, zdecydowanie. Historia zapowiada się ok, ale niszczy mnie to zasuwanie po pustej planecie, na cholerę to komu potrzebne? ;/

 

A animacje nie są takie złe, po filmikach spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. Jestem całkiem zadowolony z mojego Shep...yyyy... Rydera, wygląda jako-tako, nawet przypomina człowieka. Peebee też o dziwo nie jest szpetna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...