Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Redzi robią świetne story ale do kodu to powinni oddać klawiaturę pani Jadzi ze sklepiku. Myślę, że lepiej by sobie poradziła. Wraz z paczem naleciały nowe bugi. Na bagnach to mi nawet truchło biesa spierdoliło z pola walki po przegranej, a bluescreen'ów miałem ze dwa przy wczytywaniu auto save'ów. Pomagało wczytanie manuala.

W Novigradzie jest znacząco zauważalny wzrost zaludnienia, zaelfienia i zakrasnoludzenia. I ulicznic jakby więcej :usmiech:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, mario10 napisał:

Ja na razie katuję poboczne z Novigradu bo jest od groma więc poziom już 20 do questów 12-13lvl. Natomiast nie miałem jeszcze jakiegoś wywalenia czy zwiesa. Raz mi się zwiesił Geralt jak zjeżdżał ze stromego zbocza na butach ale po chwili zaskoczył tak poza takimi drobnymi nie ma źle :)

 

Ja wczoraj skończyłem tego questa gdzie zdobywa się schematy na zbroje Canvila z netflixa. Przyznam, że bardzo fajnie poprowadzona historia, jeden z lepszych sub questow aktualnie wiedzmina jaki jest w grze. Polecam go zrobić jak macie nawet 13 poziom, spokojnie da radę go zrobić. 

 

Ta gra to życie. Mam nadzieje ze wiedzmin 4 juz sie smaży, bo znowu będę smutny jak ukończę papieża wiedzmina trzeciego. Nie wiadomo kiedy znowu bedzie możliwość powrócenia do tego cudownego uniwersum. Te seriale od netflixa to jest grafomania w porównaniu z tym co tu sie dzieje :smutas:

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

U mnie sytuacja prezentuje się nieco podobnie. Gdy łatka pod bieżącą generację zameldowała się, chciałem sprawdzić, jak to wszytko się prezentuje. Tak wiesz, prolog, może misję, dwie. Po kilku dniach skończyło się na podróży do Skellige. :wio:

Oczywiście to nie jest doskonała gra. Ma swoje bolączki, ale jej urok, ta magia, to coś nieprawdopodobnego. Kombo - klimat, muzyka, stylistyka, znakomicie napisane postacie, historie, które serwuje nam ten świat.... Wspaniała sprawa.

I przyznam, że jestem zdumiony, że tak dobrze to wygląda. Rzecz jasna widać, że gra ma swoje lata na karku, ale i tak prezentuje się lepiej niż niejeden młodzik.

esmrDMU.jpg
HgftCSA.jpg
zlNGgGd.jpg
q7Ffxrq.jpg
HjKCwuq.jpg
J4CCM8u.jpgrYUYNcU.jpg
paZrhUY.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Starh napisał:

Widziałem gierkę u kumpla na nowym RTXIE podpiętą do samsunga odyssey - gierka wygląda pięknie :O

Aż zachciało się wydać hajs na sprzęt aby poczuć takie widoczki i klimacik.

Tyle lat minęło, a jak człowiek przysiądzie to wciąga nadal po same jaja i nie chce puścić od ekranu.

 

witcher3_2023-01-16_10-56-38.png

witcher3_2023-01-08_23-06-57.png

witcher3_2023-01-16_12-13-37.png

witcher3_2023-01-13_23-19-11.png

 

Zajebiste ujęcia (to na bagnach:obama:), RT robi niesamowitą robotę. Piękny pokaz tego, co zawsze powtarzam, w grafice najbardziej liczy się oświetlenie, nawet gra z już niedzisiejszą geometrią może wyglądać wręcz kosmicznie (były już te skriny w innych tematach, ale chociaż wrzucę przykładowe kilka tu na potwierdzenie powyższej tezy ;))

 

XV9rRzc.jpg

 

eolj3l8.jpg

 

hgWM35L.jpg

 

M7au4K2.jpg

 

qkY9hDC.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, tjery napisał:

 

Zajebiste ujęcia (to na bagnach:obama:), RT robi niesamowitą robotę. Piękny pokaz tego, co zawsze powtarzam, w grafice najbardziej liczy się oświetlenie, nawet gra z już niedzisiejszą geometrią może wyglądać wręcz kosmicznie (były już te skriny w innych tematach, ale chociaż wrzucę przykładowe kilka tu na potwierdzenie powyższej tezy ;))

 

Powiedziałem sobie, że jak skończę do końca remont mieszkania i już zamknę wydatki, to następnym jest własnie potwót PC pod wiesia i inne tego typu giereczki :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi bo mam pewne wątpliwości. Nie bawiłem się rynsztunkami szkół wiedźmińskich i teraz tak sobie szukam i wytworzyłem u kowala miecz wiedźmiński ale co z tego jak pograłem godzinę i świecie gry znalazłem już lepszy. Te sety wiedźmińskie faktycznie są kozackie czy to taki dodatek dla lubiących takie zbieranie rynsztunku?

 

Przy pierwszym przejściu w ogóle tego nie tykałem, a teraz się zastanawiam czy warto szukać :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, mario10 napisał:

Panowie powiedzcie mi bo mam pewne wątpliwości. Nie bawiłem się rynsztunkami szkół wiedźmińskich i teraz tak sobie szukam i wytworzyłem u kowala miecz wiedźmiński ale co z tego jak pograłem godzinę i świecie gry znalazłem już lepszy. Te sety wiedźmińskie faktycznie są kozackie czy to taki dodatek dla lubiących takie zbieranie rynsztunku?

 

Przy pierwszym przejściu w ogóle tego nie tykałem, a teraz się zastanawiam czy warto szukać :)

 

Zbroje są najlepsze w grze. Jednak wśród mieczy są w topce, ale do najlepszych brakuje. Stalowy można sobie wytworzyć, a srebrny Aerondight dostajesz za 7 cnót rycerskich. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...