Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Szymek napisał:

To majster robisz to źle. U mnie 20 lvl a już dawno zrobiony set Gryfa podstawowy. Zaden przeciwnik niestraszny. Na inne pancerze nawet nie patrze tylko od razu na sprzedaż. No ale wiadomo każdy gra jak chce :lapka:

Wiesz to ja znów nie chce mieć broni tak wykręconej, że żadna walka nie straszna jakieś wyzwanie musi być nawet się zastanawiam czy z tym orężem co mam nie podnieść poziomu trudności na najwyższy.  Teraz mam jakąś broń stalową za miskę po pokonaniu

Spoiler

wiedźmina co wyciął całą wieś

i on już jest dość mocny jak na ten etap gry.
Ja bardziej bym z ciekawości taki set skompletował ale dużo mam tych schematów już na broń wiedźmińską ale brakuje mi składników. Poza tym wskoczyłem wczoraj na Skellige i na razie nie mogę chyba wrócić do Velen (chyba bo nie jestem pewny). Ale jak wrócę to pobawię się w kompletowanie tego zestawu.

 

@Andżej chyba miałem tą misję 2 dni temu gdzie jest walka na takim wzniesieniu za mostkiem i walka na samej górze to też mi wiwerna chodziła po niewidzialnej podłodze :)

Odnośnik do komentarza

Zrobione wczoraj trzy questy do acziwka 'zamachowiec'. Normalnie jakbym w nowa grę gral, bo wcześniej nie miałem tak rozbudowanych questow tych związanych ze

 

Spoiler

Spiskiem na radovida

 

Zdejmując różowe okulary : czasem walka jest zyebana bo geralt nie reaguje jak trzeba nawet w tych 60ramkach. Niby wszystko płynnie ale te jego ruchy mają jakiegoś dziwnego laga, jakbym dalej byl w 30fpsach. Z jednym napastnikiem to do ogarnięcia, ale jak walą we mnie ze wszystkich stron no to są problemy. Poszedłem w znaki więc queen i miotacz ognia z kciuka nie zawsze dają radę. 

Odnośnik do komentarza

Siema Wszystkim.

 

Mam problem z Wieśkiem.

Gram na PS4 PRO, wersja gry podstawowa v 4.00, bez dodatków.

Velen prawie wyczyszczone, na liczniku 70h+ 

Chciałem sprawdzić Novigrad i te zadanie "Spotkaj sie z Triss" ale coś jest nie tak... Jak są dialogi, to się strasznie długo wczytuje, gdzie wcześniej tego nie miałem... Tak samo jest, jak rozmawiam z jakimś Handlarzem, czy Kowalem.

W Velen, Białym Sadzie, wszystko hula bez zarzutu.

Gra jest niegrywalna, jak to tak ma wyglądać :( To moje pierwsze przejście gry, jestem zawiedziony.

Jakieś pomysły, co zrobić ?

Dzięki za odzew.

Edytowane przez Jared_
Odnośnik do komentarza

Po 7 latach wypada skończyć. 
Doszedłem najdalej tym razem- przebiłem się przez mgle, ale wywaliło mi 2 zadania jako nieskończone, to wróciłem się i skończyłem.

Po skończonej grze można normalnie wrocic i porobić zadania wiedźmińskie?

Ominalem totalnie temat gwinta, może jak odpalę new game na najwyższym poziomie to zapoznam się z karcianka. 
Trochę swędzi mnie calak do kompletu z Wiedzminem 2, ale z drugiej str czasu mało na granie, a tu w sumie drugi raz gierkę trzeba przejść plus pograć w gwinta.

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem….. 1 raz, prawie 8 lat od premiery- jeszcze byłem z kumplem na nocnej w Media Markecie :gigabeta: Rekord Skyrima pobiłem, bo tam 6 lat zanim usiadłem i dokończyłem.

Koncowka już się dłużyła trochę i kilka misji bym odpuścił, bo wydłużało niepotrzebnie i za dużo nie wnosiło. Reszta Top mimo premiery w 2015. 
Teraz zrobię zdania które mi zostały i pójdę na dodatki. Ale odpocznę, bo  za rogiem Cyberpunk. 
Duzy tytuł, jest co robić, ale nie wiem czy pójdę ponownie od nowa- karty mnie zniechęcają, a na tym najwiecej czasu stracę jakbym chciał zaliczyć 100%.

Anyway, czapki z głów. Ciekawi mnie wersja ang i jak tam Amerykance mieli przetłumaczone te słowiańskie gadki i słówka. Pewnie brakuje tego klimatu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, iluck85 napisał:

Skończyłem….. 1 raz, prawie 8 lat od premiery- jeszcze byłem z kumplem na nocnej w Media Markecie :gigabeta: Rekord Skyrima pobiłem, bo tam 6 lat zanim usiadłem i dokończyłem.

Koncowka już się dłużyła trochę i kilka misji bym odpuścił, bo wydłużało niepotrzebnie i za dużo nie wnosiło. Reszta Top mimo premiery w 2015. 
Teraz zrobię zdania które mi zostały i pójdę na dodatki. Ale odpocznę, bo  za rogiem Cyberpunk. 
Duzy tytuł, jest co robić, ale nie wiem czy pójdę ponownie od nowa- karty mnie zniechęcają, a na tym najwiecej czasu stracę jakbym chciał zaliczyć 100%.

Anyway, czapki z głów. Ciekawi mnie wersja ang i jak tam Amerykance mieli przetłumaczone te słowiańskie gadki i słówka. Pewnie brakuje tego klimatu.

 

Niektóre dublingi mają kozackie, imo nawet lepsze od polskiego, np. do Pana Emhyra lepiej wybrać nie mogli :

 

882675_1.3.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Doczepić się mogę tylko do drewnianego trochę klepania przeciwników. System walki trochę wieje drewnem. 
Gra jest potężna i jest co robić. Żałuje ze nie grałem na bieżąco, bo teraz to przytłacza. Ale ze spokojem. 
O ile wybory na początku maja sens- Baron np albo drzewo, to te końcowe są już trochę bezsensu. Wpływu na gre nie maja, podsumowanie jest na końcu na kartach grafiki. Przedłużyło trochę gre, bo te kilka ost misji bym wyciął. 
Na początku podałem jak mucha, bo ja tam na rambo leciałem, tak powyżej mniej więcej 12-15 lvl ciężko już zginąć. 
Pojde po miecz Pani jeziora i może odpalę new game. 
Jak mi karciana nie wejdzie, to oleje :kaz: W tym czasie skoncze z 3 inne gierki, bo kupka wstydu rośnie, a za rogiem kolejne premiery…

Odnośnik do komentarza

No system walki trochę jest kulawy ale jak się walczy na bieżąco to ja się już przyzwyczaiłem. Jak się robi na bieżąco misje dodatkowe to trzeba podnieść poziom trudności bo jest za łatwo bo level jednak się zwiększa.

Niektóre misje dodatkowe też są wynieś przynieś, a potrafią być też fajne i rozbudowane. Ale znaczników jak w ubi ale większość to obozy bandytów, skarby czy leża potworów.

 

Na razie mnie nie nudzi więc lecę z tematami :)

Odnośnik do komentarza

Ja akurat ten fragment przechodziłem na przed ostatnim poziomie i tam w jednym miejscu miałem problem przy takim okrągłym ognisku czy wieżyczce gdzie było ich cała chmara i jak mnie zapędzili gdzieś do kąta to mnie dojechali a tak to nawet spoko.

Panowie mam pytanie odnośnie oznaczeń na mapie. Standardowo trzeba zmienić na mapie żeby pokazywało wszystko, ale jak wchodzę na mapę to np nie pokazuje mi czy w danej wiosce/lokacji jest płatnerz/zielarz/kowal. Dopiero jak jestem w danej wiosce i przez nią przebiegam to pojawiają się te ikony. Akurat teraz czyszczę sobie Skellige i tam co chwila kontrabanda, a zaraz pełny bagaż i trzeba się udać do sprzedawcy i szukam trochę na oślep zawsze w najbliższej wiosce, a wiadomo, że najlepiej dane rzeczy sprzedawać u danego rzemieślnika bo ceny trochę lepsze :)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Farmer napisał:

Gdzie na hita jak dostałeś minimum trzy szlagi w dodatku na własne życzenie bo władowałeś się na gangbang, a z konia to możesz co najwyżej z rozpędu szabelką machnąć pojedynczego typa.

 

Bez konia to wiadomo ze dało radę ale i tak były trudności. 

Myslalem ze chociaz machne ze dwa razy i cofnę się się przed brame :dunno:

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Snake_Plissken said:

A to przywrócili możliwość sprzedaży w nowej wersji? Bo w premierowym wydaniu Wiedźmina 3 to można było bełty/strzały sprzedawać i kosić za to niezłą kasę. Ale potem CDP usunął to w którymś patchu.


mi się wydaje że nie można bo grywam teraz po raz kolejny i póki co nie spotkałem się z możliwością sprzedaży  

Odnośnik do komentarza

Nie da się sprzedać ani u kowala ani u płatnerza.

Najlepsze ceny za miecze, topory, etc. ma Hattori w podstawce. Pancerze najlepiej chyba u płatnerza na rynku w Novigradzie.

Hattori średnio ma 2k+ środków (na ng+, nie wiem jak w pierwszym przejściu) i odnawia je co ok. 6 dób także 6 pełnych medytacji i można dalej sprzedawać. Plus ma otwarte 24h. Najwygodniej czyścić obozy bandytów/zbierać oręż po trupach i heja do Hattoriego. I to jest najlepszy sposób na kase w Wieśku. Jak ktoś zagląda wszędzie to nie warto rozbierać unikatów tylko sprzedawać bo drogocenne kruszce i tak znaleźć można w świecie. Najgorzej z dwimerytem i jego wzbogaconą wersją oraz skórą drakonida.

Kasa przydaje się na zaklinacza kamieni w dodatku SzK oraz rozbudowę Corvo Bianco i arcymistrzowskie komplety w KiW

 

BTW, Wam też gra resetuje opcje? Za każdym razem jak odpalam grę opcje są w "ustawieniach fabrycznych" i tylko poziom trudności jest niezmieniony. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...