Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie te ruchy czasem Płotki czy Geralta to jest masakra, czasem męczą pewne drobne bugi. Ostatnio czyszczę Skellige i trafiło mi się, że Geralt nie chce nurkować albo jak zanurkuje to nie chce strzelać z kuszy do syren. Wczoraj tak miałem, wolę syreny zabijać pod wodą, a że się nie dało to wskoczyłem na łódkę to mi ją zatopiły i wpław przez pół morza do pierwszego lądu z łódką:kekw:

 

Z racji, że mi nie pokazuje, w której wiosce są rzemieślnicy to wpadam do pierwszej lepszej i szukam żeby sprzedać łupy. Na Skellige 2-3 pytajniki z kontrabandą i zaraz jest pełny ekwipunek, a udźwig mam chyba 160 więc często trzeba gonić. Ale z drugiej strony da się tak trochę kasy dorobić do marnej pensji wiedźmina :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam udźwigu 210 lub 220- Płotka plus zdolność. Na czyszczenie Skellige dałem mod na fast travel bez ganiania do znaku.  Tam to się przydaje, bo i tak marnuje się zbyt dużo czasu na to pływanie, bo dok z łódką jest daleko od niektórych (?). 

 

Po ulepszeniu mieczy i pancerza wyprzedałem 90% rzeczy, których i tak bym nie wykorzystał. No i nie lubię tego systemu zakłamanych cen (w ekwipunku 100 a sprzedasz za 70) i jak zwykle "sprzedaj za 50 kup za 200". 

W takim Horizonie tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiotrekP napisał:

Ja mam udźwigu 210 lub 220- Płotka plus zdolność. Na czyszczenie Skellige dałem mod na fast travel bez ganiania do znaku.  Tam to się przydaje, bo i tak marnuje się zbyt dużo czasu na to pływanie, bo dok z łódką jest daleko od niektórych (?). 

 

Po ulepszeniu mieczy i pancerza wyprzedałem 90% rzeczy, których i tak bym nie wykorzystał. No i nie lubię tego systemu zakłamanych cen (w ekwipunku 100 a sprzedasz za 70) i jak zwykle "sprzedaj za 50 kup za 200". 

W takim Horizonie tego nie ma.

Nie potrzeba modu na szybką podróż bo możesz mapy u pierwszego kupca kupić napotkanego na skeligge i masz na każdej wyspie pytajnik więc łódka jest zbędna. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem umiejętność udźwigu i jakieś lepsiejsze juki dla płotki co dało mi 190 pkt udźwigu. Jednak dalej jest to mało i często ratuje się odwarem. 

Jak jestem pusty i nie mam żadnego żelaztwa i zbroi, to i tak jestem załadowany na 150

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

Ja wziąłem umiejętność udźwigu i jakieś lepsiejsze juki dla płotki co dało mi 190 pkt udźwigu. Jednak dalej jest to mało i często ratuje się odwarem. 

Jak jestem pusty i nie mam żadnego żelaztwa i zbroi, to i tak jestem załadowany na 150

 

Zdecydowanie za dużo. Nosisz inne zbroje na wszelki wypadek? Albo sprawdź czy nie jesteś przeładowany strzałami, ewentualnie narzędziami do naprawy lub śmieciami na sprzedaż.  Jakieś gówna typu świeczniki, czy drabiny potrafią sporo ważyć. 

Odnośnik do komentarza

Po co zbieracie te śmieci? Hajsy zrobiłem sprzedaży tych lepszych mieczy i zbrojek i mi wystarczyło. Biegam w secie netflixa, daje fajne dodatki do znaków. 

 

Jednak ja lecę po platynke tylko, dodatkow nie robię bo znam je na pamięć, jedynie podstawkę bardzo słabo pamiętam dlatego chcę sobie odświeżyć przygodę dogłębnie. Staram się też robić wszystkie poboczne na mój lv, ale już mam ba budzik 70 godzin a jeszcze czuje ze może jestem w połowie dopiero ze wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, oFi napisał:

Po co zbieracie te śmieci

No jak jest duża skrzynia to przecież nie sprawdzam co w niej jest tylko Y i zbieram wszystko albo przy workach naciskam A. Dopiero później u sprzedawcy okazuje się że mam ze sobą grabie jakieś drabiny :)

Zbieram na zaklinacza a pamiętam że on bardzo lubi nasze pieniążki. 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem podstawkę, porobiłem pierdoly i poszedłem na dodatek „krew i wino” mam już miecz pani jeziora. Wrócę chyba do podstawki i potem wrócę ponownie. Mam 38/39 lvl. 
Jak zrobię wszystko teraz, to odpalę ponownie new game plus. Aczkolwiek jest osiągniecie w dodatki za gwinta, jak mi nie siądzie ta karcianka, to olewam temat calaka. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Michał102 napisał:

Ja wziąłem umiejętność udźwigu i jakieś lepsiejsze juki dla płotki co dało mi 190 pkt udźwigu. Jednak dalej jest to mało i często ratuje się odwarem. 

Jak jestem pusty i nie mam żadnego żelaztwa i zbroi, to i tak jestem załadowany na 150

 

150?

Jak pozbędę się broni i pancerzy to mam poniżej setki.

Sprawdź w ekwipunku czy w sekcji Płotki nie masz starych siodeł itp, to te potrafią ważyć po 8,5/szt.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie nawet do 60 potrafię zejść, a na sobie mam ciężką zbroję która waży chyba 17 bo dodaje 500 do żywotności, ale tak jak wspominałem na Skellige przy pytajnikach szybko się zapełnia ekwipunek.

W ekwipunku da się filtrować po ciężarze i warto to robić bo czasem jakieś rupiecie potrafią sporo ważyć.

 

Wczoraj tak miałem w jednej z misji co się idzie na stype z Jennefer i byłem przeciążony bo znalazłem jakiś miecz po drodzę "myślę, a zaraz po tym sprzedam" i co? Przyjąłem wyzwanie wyścigu na uczcie z tą laską i podczas wyścigu nie mogłem wyrzucić nic z ekwipunku więc wgrałem save od nowa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Magik napisał:

 

150?

Jak pozbędę się broni i pancerzy to mam poniżej setki.

Sprawdź w ekwipunku czy w sekcji Płotki nie masz starych siodeł itp, to te potrafią ważyć po 8,5/szt.

 

Możliwe, że znowu mam jakiegoś buga. Sekcję płotki sprawdzalem i nie mam przy niej żadnych dodatkowych siodeł ani trofeuf (tak się to odmienia? :laugh:), bo wszystko sprzedałem lub dałem do schowka. 

No i grając wczoraj nagle wyskoczła mi ikona przeładowania i gerwant zaprzestał biegać pomimo, że punktów było 160/190.

Musiałem użyć opcji medytacji by wszystko wróciło do normy. 

 

Jeszcze co do bugów, to pamiętacie jak pisałem, ze zbrikował mi się quest z Yen w Kaer Morhen, a potem szlag trafił sejwa? Kilka dni temu konsola ni z gruchy ni z pietruchy zaciągnęła tego sejwa z chmury i quest poszedł bez problemu. 

 

Przechodziłem tą grę kilkukrotnie na ps4 i ps4 pro i nie miałem nawet ułamka z tych bugów co mam teraz na xsx. Tutaj dosłownie co chwilę coś się odpierdala albo z grafiką typu migotanie, nie doczytywanie, albo jakieś bugi z nie pojawianiem się ikon interakcji z npc. Po prostu dramat i zaczyna mi to obrzydzać jedną z gier życia :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...